Alle producten
-
Het Signaalstoorzender van de celtelefoon
-
De draagbare Stoorzender van de Celtelefoon
-
Hommeluav Stoorzender
-
Hoge machtsstoorzender
-
GPS-Signaalstoorzender
-
Afstandsbedieningstoorzender
-
Audioopnamestoorzender
-
5G stoorzender
-
Analyse van signaaldetectie
-
Draadloos communicatienetwerk
-
De Module van de machtsversterker
-
Communicatie-accessoires
-
Lans-Canadasnel het verschepen en geen problemen -
Lucila-BraziliëMateriaal van goede kwaliteit, zeer verantwoordelijke verkoper en snelle levering. Ik adviseer aan al gemeenschap/het AliExpress van Alibaba. Ik zal absoluut meer eenheden kopen. -
Hamadivo-FrankrijkBestseller, goede transactie en snelle levertijd
zoekwoorden [ mobile phone jammer ] bij elkaar passen 429 producten.
Celtelefoon 24 Antennes 44W VHF UHF5g-Signaalstoorzender
| Blokkerende Waaier: | 140M |
|---|---|
| Antenne: | 24 antennes in alle richtingen |
| Het werk Bandbreedte (Mhz): | 24 banden met inbegrip van GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/4G WiMAX/5G/GPS/2.4G WIFI/5.8G WIFI/VHF/UHF |
GSM 3G 4G 5G WIFI LoJack GPS Signaalstoorzender 18 Kanalen Handbediend voor Veiligheidsgebruik
| Type: | Draagbare Handbediende Signaalstoorzender |
|---|---|
| Blokkerende Waaier: | Straal 120m (de Signaalsterkte moet ≤-75dBm in de Plaats zijn) |
| Antennetype: | 2dBi bereiken antenne in alle richtingen |
OEM 16 Blocker van het Bandensignaal Celtelefoon WIFI GPS VHF de UHFstoorzender van het Afstandsbedieningsignaal
| Blokkerende Waaier: | 140M |
|---|---|
| Antenne: | 16 antennes in alle richtingen |
| Het werk Bandbreedte (Mhz): | 16 banden met inbegrip van GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/WIFI/VHF/UHF/Lojack |
van de de Celtelefoon van 2G 3G 4G 5G het Signaalstoorzender Hoge Synchroon Machtssignaal
| Totale Machtsoutput: | 100w |
|---|---|
| Machtsleverancier: | Vervaardiging van elektrische apparatuur |
| Energieverbruik: | ≤500W |
140m Regelbare het Signaalstoorzender van de Celtelefoon 30 Kanalen Binnen 12 Maanden Garantie
| Blokkerende Waaier: | 140M |
|---|---|
| Antenne: | 30 antennes in alle richtingen |
| Het werk Bandbreedte (Mhz): | 30 banden met inbegrip van GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/2.4G WIFI/5.8G WIFI/VHF/UHF/RC315/RC433 |
Desktop 4 de Stoorzender van het de Telefoonsignaal van de Banden30dbm Cel
| Blokkerende Waaier: | 120m |
|---|---|
| Antenne: | 4 antennes in alle richtingen |
| Het werk Bandbreedte (Mhz): | 4 banden met inbegrip van GSM/CDMA/DCS/PCS/PHS/3G/WIFI/Bluetooth |
De telefoonvervormer van de hoge Machtscel, Stoorzender van de Krachtbron de Externe Antenne
| Verpakking Details: | Neutrale Verpakking |
|---|---|
| Levertijd: | 1-3 Werkdagen |
| Betalingscondities: | 100% vóór verzending |
4W de antenne van de hoge Machtsstoorzender met AC adapter, de vervormer van de celtelefoon
| Verpakking Details: | Neutrale Verpakking |
|---|---|
| Levertijd: | 1-3 Werkdagen |
| Betalingscondities: | 100% vóór verzending |
Tedere/Geboden 2G 3G 6 het Apparaat van de de Telefoonvervormer van de Bandencel
| Blokkerende Waaier: | 125m |
|---|---|
| Antenne: | 6 antennes in alle richtingen |
| Het werk Bandbreedte (Mhz): | 6 banden met inbegrip van GSM/CDMA/DCS/PCS/PHS/3G/WIFI/Bluetooth/UHF/VHF |
8 Stoorzender van het de Telefoonsignaal van de banden2g 3G 4G Omni de Richtingcel
| Blokkerende Waaier: | 125m |
|---|---|
| Antenne: | 8 antennes in alle richtingen |
| Het werk Bandbreedte (Mhz): | 8 banden met inbegrip van GSM/CDMA/DCS/PCS/PHS/3G/4G/WIFI/Bluetooth/UHF/VHF |

