Alle producten
-
Het Signaalstoorzender van de celtelefoon
-
De draagbare Stoorzender van de Celtelefoon
-
Hommeluav Stoorzender
-
Hoge machtsstoorzender
-
GPS-Signaalstoorzender
-
Afstandsbedieningstoorzender
-
Audioopnamestoorzender
-
5G stoorzender
-
Analyse van signaaldetectie
-
Draadloos communicatienetwerk
-
De Module van de machtsversterker
-
Communicatie-accessoires
-
Lans-Canadasnel het verschepen en geen problemen -
Lucila-BraziliëMateriaal van goede kwaliteit, zeer verantwoordelijke verkoper en snelle levering. Ik adviseer aan al gemeenschap/het AliExpress van Alibaba. Ik zal absoluut meer eenheden kopen. -
Hamadivo-FrankrijkBestseller, goede transactie en snelle levertijd
zoekwoorden [ mobile phone jammer ] bij elkaar passen 429 producten.
12 Blocker van het de Telefoonsignaal van de bandencel de Regelbare Stationaire Afstandsbediening van 3G 4G 5G WiFi
| Het blokkeren Straal: | 1-60 M (hangt nog van de signaalsterkte af in het bepaalde gebied) |
|---|---|
| Antenne: | externe antenne 12 in alle richtingen |
| kleur: | Zwart |
van de de Celtelefoon van 2G 3G 4G 5G de Stoorzender van Wifi Hoge Macht Stationaire Afstandsbediening
| Maximum het werk macht: | ≥34dBm (2.5W) |
|---|---|
| Machtsleverancier: | 220VAC--5VDC/20A |
| Machtsconsumptie: | ≤80W |
40W middelhoogvermogen 150m de Stoorzender van het de Telefoonsignaal van de 8 Kanalencel voor Gevangenis
| Blokkerende Waaier: | 150m |
|---|---|
| Antenne: | 8 antennes in alle richtingen |
| Het werk Bandbreedte (Mhz): | 8 banden met inbegrip van GSM/CDMA/DCS/PHS/3G/4G/WIFI |
50W het Signaal5g Stoorzender van de celtelefoon hoge macht 12 Banden est-850LC12
| Totale productiemacht: | 450W |
|---|---|
| Machtsleverancier: | AC 220V//14A GELIJKSTROOM 24V100AH |
| Machtsconsumptie: | ≤3000 |
Est-502F18 Blocker van de Celtelefoon 18 Banden WIFI GPS VHF UHF 315 433 868 Signaalstoorzender
| Blokkerende Waaier: | 140M |
|---|---|
| Antenne: | 18 antennes in alle richtingen |
| Het werk Bandbreedte (Mhz): | 18 banden met inbegrip van GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/2.4G WIFI/5.8G WIFI/VHF/UHF/LOJACK/5G1/ |
OEM 20 de Telefoon 2G 3G 4G 5G WIFI GPS VHF van de Bandencel UHFrc315 433 868 Signaalstoorzender
| Blokkerende Waaier: | 140M |
|---|---|
| Antenne: | 20 antennes in alle richtingen |
| Het werk Bandbreedte (Mhz): | 20 banden met inbegrip van GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/2.4G WIFI/5.8G WIFI/VHF/UHF/LOJACK/5G1/ |
1 - 40m de Blokkerende van het de Telefoonsignaal van de Waaiercel Stoorzender est-502F22 22 Banden44w Totale productie
| Blokkerende Waaier: | 140M |
|---|---|
| Antenne: | 22 antennes in alle richtingen |
| Het werk Bandbreedte (Mhz): | 22 banden met inbegrip van GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/2.4G WIFI/5.8G WIFI/VHF/UHF/LOJACK/5G1/ |
Est-502F24 van de het Signaalstoorzender van de Celtelefoon OEM 24 verbindt Al Draadloze Signaalblocker
| Blokkerende Waaier: | 140M |
|---|---|
| Antenne: | 24 antennes in alle richtingen |
| Het werk Bandbreedte (Mhz): | 24 banden met inbegrip van GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/2.4G WIFI/5.8G WIFI/VHF/UHF/LOJACK/5G1/ |
140m de Regelbare 24/7 onophoudelijk Werkende 8 Stoorzender van het de Telefoon2g 3G 4G WIFI GPS Signaal van de Bandencel
| Blokkerende Waaier: | 140M |
|---|---|
| Antenne: | 8 antennes in alle richtingen |
| Het werk Bandbreedte (Mhz): | 8 banden met inbegrip van GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/2.4G WIFI/5.8G WIFI (/VHF/UHF/LOJACK/5G1 |
LCD het Schermac Blocker van de de Telefoonontvangst van de Adapter33dbm/2w Cel
| Blokkerende Waaier: | Straal 125M (kan volgens Uw Vereiste aanpassen, moet de Signaalsterkte ≤-75dBm in de Plaats zijn) |
|---|---|
| Antenne: | ingebouwde antennes in alle richtingen |
| Het werk Bandbreedte (Mhz): | OEM 8/9/10/11/12 BANDEN MET INBEGRIP VAN GSM/CDMA/DCS/TD-SCDMA/3G/WCDMA/4G1/4G2/5G1/5G2/2.4G WIFI/5. |

