Alle producten
-
Het Signaalstoorzender van de celtelefoon
-
De draagbare Stoorzender van de Celtelefoon
-
Hommeluav Stoorzender
-
Hoge machtsstoorzender
-
GPS-Signaalstoorzender
-
Afstandsbedieningstoorzender
-
Audioopnamestoorzender
-
5G stoorzender
-
Analyse van signaaldetectie
-
Draadloos communicatienetwerk
-
De Module van de machtsversterker
-
Communicatie-accessoires
-
Lans-Canadasnel het verschepen en geen problemen -
Lucila-BraziliëMateriaal van goede kwaliteit, zeer verantwoordelijke verkoper en snelle levering. Ik adviseer aan al gemeenschap/het AliExpress van Alibaba. Ik zal absoluut meer eenheden kopen. -
Hamadivo-FrankrijkBestseller, goede transactie en snelle levertijd
zoekwoorden [ 8 bands 3g 4g signal jammer ] bij elkaar passen 98 producten.
Mobiele van de het Signaalstoorzender van Telefoonwifi de Frequentiesynchronisatie voor 2G 3G 4G 5G
| Machtsleverancier: | Ingebouwde macht: AC180V-240V/DC24V15A |
|---|---|
| Machtsconsumptie: | ≤160W |
| Relatieve vochtigheid: | ≤85% |
De volledige Stoorzender van het de Telefoonsignaal van de Frequentiecel bouwde Antennes voor 2G 3G 4G 5G in
| Maximumoutputmacht: | ≥33dBm (2W) |
|---|---|
| Machtsleverancier: | 220VAC--5VDC/20A |
| Gewicht (hoofdeenheid): | 4.3kg |
De multifunctionele van de de Celtelefoon van 3G 4G Stoorzender est-808N3, de Stoorzender van GPS WiFi Lojack
| Productnaam: | Het Signaalstoorzender van de celtelefoon |
|---|---|
| het blokkeren frequentie: | CDMA/GSM, DCS/PCS, 3G, WIFI, 4G, lojack, GPS |
| Blokkerende Waaier: | 130m (- 75dbm) |
140m de Regelbare 24/7 onophoudelijk Werkende 8 Stoorzender van het de Telefoon2g 3G 4G WIFI GPS Signaal van de Bandencel
| Blokkerende Waaier: | 140M |
|---|---|
| Antenne: | 8 antennes in alle richtingen |
| Het werk Bandbreedte (Mhz): | 8 banden met inbegrip van GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/2.4G WIFI/5.8G WIFI (/VHF/UHF/LOJACK/5G1 |
Van het de Telefoonsignaal van de 16 Kanalencel van de de Stoorzenderdesktop het Signaalstoorzender voor militair gebruik
| Materiaal: | Metaal |
|---|---|
| Kleur: | Zwart |
| Banden: | 16 banden met inbegrip van GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/WIFI/VHF/UHF/Lojack |
12 de Muur van de het Signaalstoorzender van antennegps zet Blocker voor het Isoleren van Autogps Signaal op
| Materiaal: | Metaal |
|---|---|
| Kleur: | Zwart |
| Banden: | 12 banden met inbegrip van GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/WIFI/VHF/UHF/Lojack |
van de de Celtelefoon van de 14 antenne hoge macht regelbare het Signaalstoorzender volledige dekking voor alle signalen
| Materiaal: | Metaal |
|---|---|
| Kleur: | Zwart |
| Banden: | 14 banden met inbegrip van GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/WIFI/VHF/UHF/Lojack |
2 van het de Telefoonsignaal van de wattscel Stoorzender 16 Bandengsm CDMA 3G 4G GPS WiFi Signaal est-502F16
| Grootte: | 376×235×58 mm om antenne niet te omvatten |
|---|---|
| Kleur: | Zwart |
| Functie: | GSM/3G/4G/WIFI /GPS/CDMA/UHF/VHF-Stoorzender, Al Signaalstoorzender |
Het Signaalstoorzender van 16 Antennesgps voor Auto/Bureaugebruik, de stoorzenderblok van de celtelefoon
| Materiaal: | Metaal |
|---|---|
| Kleur: | Zwart |
| Banden: | 16 banden met inbegrip van GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/WIFI/VHF/UHF/Lojack |
8 Stoorzender van het de Telefoonsignaal van de banden2g 3G 4G Omni de Richtingcel
| Blokkerende Waaier: | 125m |
|---|---|
| Antenne: | 8 antennes in alle richtingen |
| Het werk Bandbreedte (Mhz): | 8 banden met inbegrip van GSM/CDMA/DCS/PCS/PHS/3G/4G/WIFI/Bluetooth/UHF/VHF |

