Alle producten
-
Het Signaalstoorzender van de celtelefoon
-
De draagbare Stoorzender van de Celtelefoon
-
Hommeluav Stoorzender
-
Hoge machtsstoorzender
-
GPS-Signaalstoorzender
-
Afstandsbedieningstoorzender
-
Audioopnamestoorzender
-
5G stoorzender
-
Analyse van signaaldetectie
-
Draadloos communicatienetwerk
-
De Module van de machtsversterker
-
Communicatie-accessoires
-
Lans-Canadasnel het verschepen en geen problemen -
Lucila-BraziliëMateriaal van goede kwaliteit, zeer verantwoordelijke verkoper en snelle levering. Ik adviseer aan al gemeenschap/het AliExpress van Alibaba. Ik zal absoluut meer eenheden kopen. -
Hamadivo-FrankrijkBestseller, goede transactie en snelle levertijd
zoekwoorden [ 8 bands 3g 4g signal jammer ] bij elkaar passen 98 producten.
De draagbare 80m Blokkerende Stoorzender van het de Kanalen5g Signaal van 5W 11
| Blokkerende Waaier: | Straal 180m |
|---|---|
| Antenne: | 11 ingebouwde antennes in alle richtingen van PCs |
| Het werk Bandbreedte (Mhz): | 11 banden met inbegrip van GSM, DCS, 3G, CDMA, 4G, 4G LTE, 5G, WIFI, GPS, Lojack, VHF, UHF, 315.433, |
Volfrequente mobiele telefoon WIFI GPS UHF VHF 12000mAh 27W draagbare signaaljammer
| Blokkerende Waaier: | Radius 1-20 m |
|---|---|
| Antenne: | 27 omni-directionele antennes |
| Het werk Bandbreedte (Mhz): | 27 banden waaronder GSM, DCS, PHS, PCS, 3G, CDMA, 4G, 4G LTE, 4G WiMAX, WIFI, GPS, Lojack, VHF, UHF, |
De op een voertuig gemonteerde GSM 3G 4G LTE 5G WIFI GPS Stoorzender van het de Telefoonsignaal van de Afstandsbedieningcel
| Productnaam: | blocker van de voertuigbom |
|---|---|
| Enige Outputmacht: | +47-50dBm/50-100W |
| Blokkerende Waaier: | Straal: 50-2000 M |
10 de Celtelefoon 2G 3G 4G & WiFi & de Stoorzender van de banden Richtingtiming van het Walkie-talkiesignaal
| Blokkerende Waaier: | 1-60 m (paneelantenne die richting onder ogen zien) |
|---|---|
| Antenne: | Richtingpaneelantenne |
| Het werk Bandbreedte (Mhz): | OEM 10 BANDEN MET INBEGRIP VAN GSM/CDMA/DCS/TD-SCDMA/3G/WCDMA/4G1/4G2/5G1/5G2/2.4G WIFI/5.8G WIFI/GP |
28 Bands Handheld Cell Phone Jammer WIFI GPS UHF VHF 315 433 12 maanden garantie
| Blokkerende Waaier: | Radius 1-20 m |
|---|---|
| Antenne: | 27 omni-directionele antennes |
| Het werk Bandbreedte (Mhz): | 18 banden waaronder GSM, DCS, 3G, CDMA, 4G, 4G LTE, WIFI, GPS, Lojack, VHF, UHF,315,433enzovoort. |
van de de Celtelefoon van 4G 5G WiFi het Signaalstoorzender 12 Antenne de Regelbare Controle van het Softwarebeheer
| Blokkerende Waaier: | Straal 125M (kan volgens Uw Vereiste aanpassen, moet de Signaalsterkte ≤-75dBm in de Plaats zijn) |
|---|---|
| Antenne: | 12 Antennes in alle richtingen |
| Het werk Bandbreedte (Mhz): | 12 banden met inbegrip van GSM/CDMA/DCS/PHS/3G/TD-SCDMA/WCDMA/4G/4G LTE/5G/2.4G WIFI/5.8G WIFI/GPS |
5W 11 van de het Signaalstoorzender van Antennegps WiFi 5G de Draagbare Koffer
| Blokkerende Waaier: | Radius 1-60 m |
|---|---|
| Antenne: | 11 stuks ingebouwde omni-directionele antennes |
| Het werk Bandbreedte (Mhz): | 11 banden waaronder GSM, DCS, 3G, CDMA, 4G, 4GLTE, 5G, WIFI, GPS, Lojack, UHF, VHF,315,433,868enzovo |
10 de Stoorzender van het kanalen5w 37dBm 5G Signaal met Tijdopnemer het Plaatsen
| Blokkerende Waaier: | 1-60 m (paneelantenne die richting onder ogen zien) |
|---|---|
| Antenne: | Richtingpaneelantenne |
| Het werk Bandbreedte (Mhz): | OEM 10 BANDEN MET INBEGRIP VAN GSM/CDMA/DCS/TD-SCDMA/3G/WCDMA/4G1/4G2/5G1/5G2/2.4G WIFI/5.8G WIFI/GP |
Draagbare van de Telefoongps WiFi van de Koffercel het Signaalstoorzender 11 Banden met Ingebouwde Batterij
| Blokkerende Waaier: | Radius 1-40 m |
|---|---|
| Antenne: | 11 stuks ingebouwde omni-directionele antennes |
| Het werk Bandbreedte (Mhz): | 10 banden waaronder GSM, DCS, 3G, CDMA, 4G, 4GLTE, WIFI, GPS, Lojack, UHF, VHF,315,433,868enzovoort. |
Draagbare het Signaalstoorzender 14W 8 van de Celtelefoon Antennes In alle richtingen
| Blokkerende Waaier: | Regelbare Straal 125M 【het Cellulaire signaal moet ≤-85dBm in de plaats】. De blokkerende waaier hang |
|---|---|
| Antennes: | 8 Antennes in alle richtingen |
| kleur: | Zwart |

