Alle producten
-
Het Signaalstoorzender van de celtelefoon
-
De draagbare Stoorzender van de Celtelefoon
-
Hommeluav Stoorzender
-
Hoge machtsstoorzender
-
GPS-Signaalstoorzender
-
Afstandsbedieningstoorzender
-
Audioopnamestoorzender
-
5G stoorzender
-
Analyse van signaaldetectie
-
Draadloos communicatienetwerk
-
De Module van de machtsversterker
-
Communicatie-accessoires
-
Lans-Canadasnel het verschepen en geen problemen -
Lucila-BraziliëMateriaal van goede kwaliteit, zeer verantwoordelijke verkoper en snelle levering. Ik adviseer aan al gemeenschap/het AliExpress van Alibaba. Ik zal absoluut meer eenheden kopen. -
Hamadivo-FrankrijkBestseller, goede transactie en snelle levertijd
zoekwoorden [ 8 bands 3g 4g signal jammer ] bij elkaar passen 98 producten.
Het Signaal van de celtelefoon Hoge Machtsstoorzender 30M Adjustable Radius With 8 Band
| Productnaam: | Hoge machtsstoorzender |
|---|---|
| Gemiddelde uit-zet macht: | 35dBm |
| Voeding: | AC Adapter (AC110-240V) |
OEM 16 Blocker van het Bandensignaal Celtelefoon WIFI GPS VHF de UHFstoorzender van het Afstandsbedieningsignaal
| Blokkerende Waaier: | 140M |
|---|---|
| Antenne: | 16 antennes in alle richtingen |
| Het werk Bandbreedte (Mhz): | 16 banden met inbegrip van GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/WIFI/VHF/UHF/Lojack |
Est-502F24 van de het Signaalstoorzender van de Celtelefoon OEM 24 verbindt Al Draadloze Signaalblocker
| Blokkerende Waaier: | 140M |
|---|---|
| Antenne: | 24 antennes in alle richtingen |
| Het werk Bandbreedte (Mhz): | 24 banden met inbegrip van GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/2.4G WIFI/5.8G WIFI/VHF/UHF/LOJACK/5G1/ |
van de het Signaal Hoge Macht van 2G 3G 4G WiFi van de de Celtelefoon de Stoorzender 960MHz 8 Band
| Naam: | Hoge Machtsstoorzender |
|---|---|
| Antenne: | 8 PCs-hoog-aanwinstenfrp antennes in alle richtingen |
| Functie: | blokkeer mobiele 2G/3G/4G wereldwijd & effectief WiFi/Bluetooth-netwerk |
20m Straal 8 Banden7.4v 3600mAh Handbediende 5G Stoorzender
| Type: | Draagbare Handbediende het Signaalstoorzender van de Zakgrootte |
|---|---|
| Blokkerende Waaier: | Straal 120m (de Signaalsterkte moet ≤-75dBm in de Plaats zijn) |
| Antenne: | 8 antennes in alle richtingen |
10 de Telefoonstoorzender van de antenne Draagbare Cel met bi-Gebruiksbatterij en AC Stop het Werken
| Outputmacht: | elke band 2W, totale 20W |
|---|---|
| productgewicht: | ongeveer 6.7KG |
| Stoorzendertype: | Radiostoorzender, rf-Stoorzender, Cellphone-Stoorzender, Autostoorzender |
8 Stoorzender van het de Telefoonsignaal van de band de Multifunctionele Cel, WIFI/4G/Mobiele de Telefoonblocker van 3G
| Productnaam: | Het Signaalstoorzender van de celtelefoon |
|---|---|
| het blokkeren frequentie: | CDMA/GSM, DCS/PCS, 3G, WIFI, 4G, lojack, GPS |
| Blokkerende Waaier: | 130m (- 75dbm) |
Van de het Signaalafstandsbediening van de celtelefoon de Stoorzender est-502C8 12W 8 Omni Richtingantennes
| Blokkerende Waaier: | 125m |
|---|---|
| Antenne: | 8 antennes in alle richtingen |
| Het werk Bandbreedte (Mhz): | 8 banden met inbegrip van GSM, DCS, 3G, CDMA, WIFI, 4G, GPS |
20 de Telefoonstoorzender van de koor3g 4G 5G Draagbare Cel Hoge aanwinst voor Openlucht
| Totale productiemacht: | 210w |
|---|---|
| Naam: | Stoorzender van de de Celtelefoon van 3G 4G 5G de Draagbare |
| Machtsconsumptie: | ≤600W |
8 van het de Telefoonsignaal van de banden de Handbediende Cel Stoorzender 2G/Blocker AC110V-240V van 3G/van 4G/Wifi-
| Grootte: | 140×75×35 mm om Antenne niet te omvatten |
|---|---|
| Kleur: | Zwart |
| Functie: | Signaalstoorzender |

