Alle producten
-
Het Signaalstoorzender van de celtelefoon
-
De draagbare Stoorzender van de Celtelefoon
-
Hommeluav Stoorzender
-
Hoge machtsstoorzender
-
GPS-Signaalstoorzender
-
Afstandsbedieningstoorzender
-
Audioopnamestoorzender
-
5G stoorzender
-
Analyse van signaaldetectie
-
Draadloos communicatienetwerk
-
De Module van de machtsversterker
-
Communicatie-accessoires
-
Lans-Canadasnel het verschepen en geen problemen -
Lucila-BraziliëMateriaal van goede kwaliteit, zeer verantwoordelijke verkoper en snelle levering. Ik adviseer aan al gemeenschap/het AliExpress van Alibaba. Ik zal absoluut meer eenheden kopen. -
Hamadivo-FrankrijkBestseller, goede transactie en snelle levertijd
zoekwoorden [ 8 bands 3g 4g signal jammer ] bij elkaar passen 98 producten.
8 Stoorzender van de de Stoorzender de Stationaire Binnen Hoge Macht 3G 4G van het banden3g 4G Signaal
| Blokkerende Waaier: | 1-60 meters (hangt nog van de signaalsterkte af in het bepaalde gebied) |
|---|---|
| Antenne: | 8 Antennes in alle richtingen |
| kleur: | Zwart |
40W middelhoogvermogen 150m de Stoorzender van het de Telefoonsignaal van de 8 Kanalencel voor Gevangenis
| Blokkerende Waaier: | 150m |
|---|---|
| Antenne: | 8 antennes in alle richtingen |
| Het werk Bandbreedte (Mhz): | 8 banden met inbegrip van GSM/CDMA/DCS/PHS/3G/4G/WIFI |
8 van de de Stoorzender Binnenauto van het antennes UHFvhf Signaal het Gebruiksafstandsbediening 40 Meters Straal
| Blokkerende Waaier: | regelbare 040m (@-75dBm, hangt nog van de signaalsterkte af op bepaald gebied) |
|---|---|
| Antennes: | 8 Antennes in alle richtingen |
| kleur: | Zwart |
10 Stoorzender van het banden de Draagbare Mobiele Signaal 40 Regelbare Kanalen van de Metersstraal
| Blokkerende Waaier: | Straal 140m (hangt nog van de signaalsterkte af in het bepaalde gebied) |
|---|---|
| Antenne: | 10 antennes in alle richtingen |
| Enige outputmacht: | regelbaar ≤35dBm/3W (met de knop van de machtsaanpassing) |
Van het de Telefoonsignaal van de rugzakcel Stoorzender 8 Antennesgsm 3G 4G 5G 10Watt voor Landbouwbedrijf
| Type: | Van de de Celtelefoon van de rugzak Hoge Macht het Signaalstoorzender |
|---|---|
| Enige outputmacht: | 10Watt |
| Het blokkeren Straal: | regelbare 180m (@-75dBm, hangt nog van de signaalsterkte af op bepaald gebied) |
8 het Signaalstoorzender van de antennes3g 4G WIFI Mobiele Telefoon met USB-Schakelaar
| Enkel uitgangsvermogen (elke band): | 2W+/-200mA |
|---|---|
| Stroomvoorziening: | Input AC160V-240V /Output gelijkstroom 5V 15A |
| Naam: | De mobiele Stoorzender van het Telefoonsignaal |
Auto die 8 de Stoorzender 16W laden van het Antennes5g GPS Signaal
| Blokkerende Waaier: | 140M |
|---|---|
| Antenne: | 8 hoge aanwinstenantennes in alle richtingen |
| Het werk Bandbreedte (Mhz): | 8 banden met inbegrip van GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/2.4G WIFI/5.8G WIFI (/VHF/UHF/LOJACK/5G1 |
De UHFstoorzender van het de Telefoonsignaal van VHF 3G Mobiele 25 Meters 8 Antennestoorzender
| Blokkerende Waaier: | 1-25 meters (hangt nog van het signaal strentgth in het bepaalde gebied af) |
|---|---|
| Antenne: | 8 Antennes in alle richtingen |
| kleur: | Wit |
van de de Celtelefoon van 3G 4G 5G Blocker 18 van Wifi het Signaalstoorzender van de Bandenafstandsbediening
| Machtsleverancier: | Input AC100V-240V, Output DC12V 20A), of DC12V-autoadapter |
|---|---|
| Antennes: | 18 antennes in alle richtingen |
| Grootte: | 390*235*58mm (exclusief antennes) |
3G WiFi-de het Signaalstoorzender AC 220V van de Celtelefoon bouwde Antennes in
| Gevoelig: | -110dBm |
|---|---|
| Het werk macht: | AC 220V |
| Machtsconsumptie: | ongeveer 100W |

