Alle producten
-
Het Signaalstoorzender van de celtelefoon
-
De draagbare Stoorzender van de Celtelefoon
-
Hommeluav Stoorzender
-
Hoge machtsstoorzender
-
GPS-Signaalstoorzender
-
Afstandsbedieningstoorzender
-
Audioopnamestoorzender
-
5G stoorzender
-
Analyse van signaaldetectie
-
Draadloos communicatienetwerk
-
De Module van de machtsversterker
-
Communicatie-accessoires
-
Lans-Canadasnel het verschepen en geen problemen -
Lucila-BraziliëMateriaal van goede kwaliteit, zeer verantwoordelijke verkoper en snelle levering. Ik adviseer aan al gemeenschap/het AliExpress van Alibaba. Ik zal absoluut meer eenheden kopen. -
Hamadivo-FrankrijkBestseller, goede transactie en snelle levertijd
zoekwoorden [ 8 bands 3g 4g signal jammer ] bij elkaar passen 98 producten.
GSM CDMA PHS de Mobiele Isolator van het Telefoonsignaal mobiele blocker van het telefoonsignaal voor scholen
| Blokkerende Waaier: | 1- 40 meters (hangt nog van de sognalsterkte af in het bepaalde gebied) |
|---|---|
| Antenne: | 8 Antennes in alle richtingen |
| kleur: | Zwart |
250W de Telefoonstoorzender van de hoge Machtscel Stationair voor 4G 5G Binnen
| Maximumoutputmacht: | 250W |
|---|---|
| Machtsleverancier: | 220VAC --24VDC/42A |
| Machtsconsumptie: | ≤750W (220V/3.5A) |
Gebouwd in Antennes Mobiele Telefoon5g Stoorzender WIFI 12 Banden est-504K10
| Maximummachtsoutput: | ≥ 37 dBm (5W) |
|---|---|
| Machtsleverancier: | 220VAC --27VDC/8A |
| Energieverbruik: | ≤150W |
50W het Signaal5g Stoorzender van de celtelefoon hoge macht 12 Banden est-850LC12
| Totale productiemacht: | 450W |
|---|---|
| Machtsleverancier: | AC 220V//14A GELIJKSTROOM 24V100AH |
| Machtsconsumptie: | ≤3000 |
De mobiele Telefoonstoorzender Draagbare Koffer bouwde 10 Antennes 4G WIFI GPS in
| kleur: | Zwart |
|---|---|
| Blokkerende Waaier: | Straal 10-40 M |
| Enige outputmacht: | +33dBm/2W±200mA |
Vervormer van de de Celtelefoon van WiFi GPS de Draagbare Handbediende Afstandsbediening
| Blokkerende Waaier: | Straal 120m (de Signaalsterkte moet ≤-75dBm in de Plaats zijn) |
|---|---|
| Het werk Bandbreedte (Mhz): | 10 banden met inbegrip van GSM, CDMA, DCS, PCs, 3G, 4G, 4G LTE, 5G, WIFI, GPS, Lojack, VHF, UHF, 315 |
| Antenne: | 10 Antennes in alle richtingen |
2000m langeafstand Glonass Galileo GPS 2.4G 5.2G 5.8G FPV Drone UAV Signals Backpack Jammer
| Beschrijving: | 6-10 kanalen Manpack Jammer |
|---|---|
| Afmetingen: | 488 ((L) ×369 ((W) ×189 ((H) mm niet met antenne inbegrepen |
| Type antenne: | High Gain Omni Spring Antennes en Directional Panel Antennes |
14 Antennen Multifunctionele mobiele telefoon blokker GPS VHF UHF interferentie 5-80m
| Kleur: | Zwart |
|---|---|
| garantie: | 1 jaar |
| Antenne: | 14 stuks omni-directionele antennes |

