Alle producten
-
Het Signaalstoorzender van de celtelefoon
-
De draagbare Stoorzender van de Celtelefoon
-
Hommeluav Stoorzender
-
Hoge machtsstoorzender
-
GPS-Signaalstoorzender
-
Afstandsbedieningstoorzender
-
Audioopnamestoorzender
-
5G stoorzender
-
Analyse van signaaldetectie
-
Draadloos communicatienetwerk
-
De Module van de machtsversterker
-
Communicatie-accessoires
-
Lans-Canadasnel het verschepen en geen problemen -
Lucila-BraziliëMateriaal van goede kwaliteit, zeer verantwoordelijke verkoper en snelle levering. Ik adviseer aan al gemeenschap/het AliExpress van Alibaba. Ik zal absoluut meer eenheden kopen. -
Hamadivo-FrankrijkBestseller, goede transactie en snelle levertijd
zoekwoorden [ 8 bands 3g 4g signal jammer ] bij elkaar passen 98 producten.
140m Regelbare het Signaalstoorzender van de Celtelefoon 30 Kanalen Binnen 12 Maanden Garantie
| Blokkerende Waaier: | 140M |
|---|---|
| Antenne: | 30 antennes in alle richtingen |
| Het werk Bandbreedte (Mhz): | 30 banden met inbegrip van GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/2.4G WIFI/5.8G WIFI/VHF/UHF/RC315/RC433 |
12 van de de Softwarecontrole van bandeniot van de de Celtelefoon de het Signaalstoorzender van Wifi bouwde Antennes met LCD het Scherm in
| Blokkerende Waaier: | Straal 125M (kan volgens Uw Vereiste aanpassen, moet de Signaalsterkte ≤-75dBm in de Plaats zijn) |
|---|---|
| Antenne: | ingebouwde antennes in alle richtingen |
| Het werk Bandbreedte (Mhz): | OEM 8/9/10/11/12 BANDEN MET INBEGRIP VAN GSM/CDMA/DCS/TD-SCDMA/3G/WCDMA/4G1/4G2/5G1/5G2/2.4G WIFI/5. |
Binnen van de de Celtelefoon van het Autogebruik de Vervormerstoorzender 8 Antennesafstandsbediening
| Blokkerende Waaier: | regelbare 040m (@-75dBm, hangt nog van de signaalsterkte af op bepaald gebied) |
|---|---|
| Antennes: | 8 Antennes in alle richtingen |
| kleur: | Zwart |
het signaalstoorzender van 10 bandengps, Lojack-stoorzender, met ingebouwde batterij en AC stopgebruik
| Voeding: | AC 100-240V en 24V-batterij |
|---|---|
| Afmeting: | 450mm x 270mm x 105mm |
| Toepassing: | veiligheidsgebruik, of survillancegebruik |
Lichte plastic behuizing mobiele telefoon cellulair signaal jammer met LCD-scherm
| Verpakking Details: | Neutrale Verpakking |
|---|---|
| Levertijd: | 1-3 Werkdagen |
| Betalingscondities: | 100% vóór verzending, Western Union, T/T |
De mobiele Stoorzender van het Telefoonsignaal 5G 10 Antennes op Muur Stationaire 3G
| Maximummachtsoutput: | 2W (33±1dBm) |
|---|---|
| Machtsleverancier: | 220VAC--DC5V/15A |
| Machtsconsumptie: | ≤70W |
Het Signaalblocker 5G van de celtelefoon binnen Stationaire Stoorzender4g WIFI Walkie-talkie
| Machtsleverancier: | Input AC160V-240V, Output DC5V 12A |
|---|---|
| Antennes: | 10 antennes in alle richtingen |
| Gewicht: | Ongeveer 2Kg |
850MHz - de Hoge Machtsstoorzender 2G 3G 4G LTE WIFI van 894MHz voor Scholen
| Verpakking Details: | Neutrale Verpakking |
|---|---|
| Levertijd: | 1-3 Werkdagen |
| Betalingscondities: | 100% vóór verzending |
Militaire Rugzakgsm WIFI GPS UAV van de Stoorzender Antihommel Stoorzendergevangenis
| Type: | De Stoorzender van de rugzak Hoge Macht |
|---|---|
| Het blokkeren Straal: | regelbare 180m (@-75dBm, hangt nog van de signaalsterkte af op bepaald gebied) |
| Antenne: | 8pcs antennes in alle richtingen |
80m de Draadloze Draagbare Vervormer van de de Stoorzenderrcied Radiofrequentie van de Celtelefoon
| Type: | Draagbare het Signaalstoorzender van Cellphone van de Rugzak Hoge Macht |
|---|---|
| Het blokkeren Straal: | regelbare 180m (@-75dBm, hangt nog van de signaalsterkte af op bepaald gebied) |
| Antenne: | 8pcs antennes in alle richtingen |

