Alle producten
-
Het Signaalstoorzender van de celtelefoon
-
De draagbare Stoorzender van de Celtelefoon
-
Hommeluav Stoorzender
-
Hoge machtsstoorzender
-
GPS-Signaalstoorzender
-
Afstandsbedieningstoorzender
-
Audioopnamestoorzender
-
5G stoorzender
-
Analyse van signaaldetectie
-
Draadloos communicatienetwerk
-
De Module van de machtsversterker
-
Communicatie-accessoires
-
Lans-Canadasnel het verschepen en geen problemen -
Lucila-BraziliëMateriaal van goede kwaliteit, zeer verantwoordelijke verkoper en snelle levering. Ik adviseer aan al gemeenschap/het AliExpress van Alibaba. Ik zal absoluut meer eenheden kopen. -
Hamadivo-FrankrijkBestseller, goede transactie en snelle levertijd
zoekwoorden [ 8 bands 3g 4g signal jammer ] bij elkaar passen 98 producten.
12 ingebouwde het Signaalstoorzender WIFI 700MHz 3G/4G/5G van de Antennes Stationaire Mobiele Telefoon
| Blokkerende Waaier: | 130M (hangt nog van de signaalsterkte af in het bepaalde gebied) |
|---|---|
| Antennes: | Ingebouwde richtingantennes |
| Maximumoutputmacht: | ≤37dBm |
4G + de Richtingstoorzender est-505K3 van de 8 Bandafstandsbediening van WIFI voor Douane
| Model: | Est-505K3 |
|---|---|
| Merk: | EST |
| Blokkerende Waaier: | 120m |
4G van het de Telefoonsignaal van WiFi de Mobiele Afstandsbediening van de de Stoorzendersoftware
| Voeding: | AC160V-240V /DC 5V 12A |
|---|---|
| Afmeting: | 270 (L) ×240 (W) ×60 (H) |
| Gewicht: | ongeveer 2 kg |
150W 3dBi bereiken de Stationaire Stoorzender van het de Telefoonsignaal van 4G WIFI Mobiele 12 Banden 380* 220* 85 mm
| Blokkerende Waaier: | 1-200㎡ (hangt nog van de signaalsterkte af in het bepaalde gebied) |
|---|---|
| Antennes: | 12 antennes in alle richtingen |
| Grootte: | 380* 220* 85 mm |
450W van de het Signaalstoorzender van de celtelefoon Koffertype voor de Banden van 3G 4G 5G 12
| Totale productiemacht: | 450W |
|---|---|
| Machtsleverancier: | AC 220V//14A |
| Machtsconsumptie: | ≤3000 |
De stationaire Mobiele Stoorzender van het Telefoonsignaal bouwde Antennes voor 4G 5G WIFI in
| Maximummachtsoutput: | ≥34.5dBm |
|---|---|
| Machtsleverancier: | 220VAC--5VDC/15A |
| Machtsconsumptie: | ≤70W |
12 banden mobiele telefoonsignaalverwarmer
| Uitgangsvermogen van één kanaal: | 5 tot 10 W |
|---|---|
| Jamming Range: | 580m |
| Voeding: | AC110240V 4560Hz |
De regelbare Mobiele Stoorzender 60W van het Telefoonsignaal Hoge Draagbare Machtskoffer
| kleur: | Zwart |
|---|---|
| Antennes: | ingebouwde antenne 11 in alle richtingen |
| Het blokkeren Straal: | regelbare 060m |
Stationair Blocker van het Telefoonsignaal Apparaat 20m Straal voor de Walkie-talkie van 2G 3G 4G 5G WIFI
| Machtsleverancier: | Input AC160V-240V, Output DC5V 12A |
|---|---|
| Antennes: | 12 antennes in alle richtingen |
| Grootte: | 400 (L) ×130 (W) ×40 (H) MM |
12 van de de Telefoonstoorzender van de banden5g Cel het Signaalstoorzenders est-504K10 van Wifi
| Maximummachtsoutput: | ≥ 37 dBm (5W) |
|---|---|
| Machtsleverancier: | 220VAC --27VDC/8A |
| Energieverbruik: | ≤150W |

