Alle producten
-
Het Signaalstoorzender van de celtelefoon
-
De draagbare Stoorzender van de Celtelefoon
-
Hommeluav Stoorzender
-
Hoge machtsstoorzender
-
GPS-Signaalstoorzender
-
Afstandsbedieningstoorzender
-
Audioopnamestoorzender
-
5G stoorzender
-
Analyse van signaaldetectie
-
Draadloos communicatienetwerk
-
De Module van de machtsversterker
-
Communicatie-accessoires
-
Lans-Canadasnel het verschepen en geen problemen -
Lucila-BraziliëMateriaal van goede kwaliteit, zeer verantwoordelijke verkoper en snelle levering. Ik adviseer aan al gemeenschap/het AliExpress van Alibaba. Ik zal absoluut meer eenheden kopen. -
Hamadivo-FrankrijkBestseller, goede transactie en snelle levertijd
zoekwoorden [ 8 bands 3g 4g signal jammer ] bij elkaar passen 98 producten.
1W 10 het Signaalstoorzender van de Antenne4500mah Walkie-talkie
| Type: | Draagbare Handbediende Signaalstoorzender |
|---|---|
| Blokkerende Waaier: | Straal 120m (de Signaalsterkte moet ≤-75dBm in de Plaats zijn) |
| Antenne: | 10 Antennes in alle richtingen |
GSM 3G 4G 5G WIFI LoJack GPS Signaalstoorzender 18 Kanalen Handbediend voor Veiligheidsgebruik
| Type: | Draagbare Handbediende Signaalstoorzender |
|---|---|
| Blokkerende Waaier: | Straal 120m (de Signaalsterkte moet ≤-75dBm in de Plaats zijn) |
| Antennetype: | 2dBi bereiken antenne in alle richtingen |
Van de de Celtelefoon van GPS LOJACK het Signaalstoorzender het Draagbare Handbediende Anti Volgen
| Blokkerende Waaier: | Straal 115M |
|---|---|
| Antenne: | 8 Antennes in alle richtingen |
| Het werk Bandbreedte (Mhz): | GSM, CDMA, DCS, PCs, PHS, 3G, GPS, Galieo, Glonass, Beidou |
Draagbare Handbediende Anti Al GPS-Drijversgsm GPRS UMTS Al GPS & Lojack-de Signaalstoorzender
| Blokkerende Waaier: | Straal 115M |
|---|---|
| Antenne: | 8 antennes |
| Het werk Bandbreedte (Mhz): | 8 banden met inbegrip van GSM, CDMA, DCS, PCs, PHS, 3G, GPS, Galieo, Glonass, Beidou |
185W mobiele Telefoon4g 5G Stoorzender Hoge Frequentie met het LEIDENE Scherm
| Gewicht: | 2.7kg |
|---|---|
| grootte: | 430*330*80mm |
| Machtsconsumptie: | 185W |
Stoorzender van het de Telefoonsignaal van 4G 5G WIFI de Mobiele 22 Banden 150W Hoge Macht
| Blokkerend bereik: | 1-200㎡ (hangt nog van de signaalsterkte af in het bepaalde gebied) |
|---|---|
| Antennes: | 22 omnidirectionele antennes |
| Maat: | 380* 220* 85mm |
27 de Telefoonstoorzender w GPS VHF van de Antennes2g 3G 4G LTE 5G WIFI Draagbare Cel UHFfm het Radio Blokkeren
| Productnaam: | Handbediende het Signaalstoorzender van de Celtelefoon |
|---|---|
| De uitvoermacht (Po): | ≥27dBm |
| I/O impedantie: | 50Ω/N schakelaar |
100-240V AC de Telefoonstoorzender 2G 3G 4G 5G WiFi GPS van de Adapter Draagbare Cel Laag Batterijalarm
| Blokkerende Waaier: | Radius 1-25 m |
|---|---|
| Antenne: | 10 stuks ingebouwde omni-directionele antennes |
| Het werk Bandbreedte (Mhz): | 10 banden waaronder GSM, DCS, 3G, CDMA, 4G, 4GLTE, WIFI, GPS, Lojack, VHF, UHF,315,433enzovoort. |
Radius 1-40m 2W 10 kanalen 5G Signal Jammer Draagbare koffer
| Blokkerende Waaier: | Radius 1-40 m |
|---|---|
| Antenne: | 10 stuks ingebouwde omni-directionele antennes |
| Het werk Bandbreedte (Mhz): | 10 banden waaronder GSM, DCS, 3G, CDMA, 4G, 4G LTE, 5G, WIFI, GPS, Lojack, VHF, UHF,315,433enzovoort |
12 kanalen 30M van de de Celtelefoon van 2W 5G LCD van de het Signaalstoorzender het Scherm
| Blokkerende Waaier: | Radius 1-30 M (signaalsterkte ≤-75 dBm op de locatie) |
|---|---|
| Antenne: | met ingebouwde antennes met 12 richtingen |
| Het werk Bandbreedte (Mhz): | OEM 10/12 banden, met inbegrip van GSM/CDMA/DCS/TD-SCDMA/3G/WCDMA/4G1/4G2/5G1/5G2/2.4G WIFI/5.8G WIF |

