Alle producten
-
Het Signaalstoorzender van de celtelefoon
-
De draagbare Stoorzender van de Celtelefoon
-
Hommeluav Stoorzender
-
Hoge machtsstoorzender
-
GPS-Signaalstoorzender
-
Afstandsbedieningstoorzender
-
Audioopnamestoorzender
-
5G stoorzender
-
Analyse van signaaldetectie
-
Draadloos communicatienetwerk
-
De Module van de machtsversterker
-
Communicatie-accessoires
-
Lans-Canadasnel het verschepen en geen problemen -
Lucila-BraziliëMateriaal van goede kwaliteit, zeer verantwoordelijke verkoper en snelle levering. Ik adviseer aan al gemeenschap/het AliExpress van Alibaba. Ik zal absoluut meer eenheden kopen. -
Hamadivo-FrankrijkBestseller, goede transactie en snelle levertijd
zoekwoorden [ gps jammer blocker ] bij elkaar passen 162 producten.
Van de de Telefoonstoorzender van de bibliotheek808hi Draagbare Cel Blocker 30dBm van GPS WIFI 3G
| Productnaam: | De draagbare Stoorzender van de Celtelefoon |
|---|---|
| Gemiddelde uit-zet macht: | 30dBm |
| Antenne: | 6 antenne |
4 de Telefoonstoorzender 1500MHz van de kanalen Draagbare Cel - Blocker van 1600MHz GPS
| Antenne: | 4 antenne |
|---|---|
| Productnaam: | De draagbare Stoorzender van de Celtelefoon |
| Voeding: | AC ADAPTER (AC110V-240V DC9V) |
OEM de Vervormerapparaat van de Celtelefoon, GPS-Frequentiestoorzender voor Auto/Taxi/Bus
| Blokkerende Waaier: | Radius 1-15 M (de signaalsterkte moet ≤-75 dBm zijn op de locatie) |
|---|---|
| Antenne: | ingebouwde antennes voor alle richtingen |
| Het werk Bandbreedte (Mhz): | 5 banden, GSM/DCS/WCDMA/4G1/4G2 ((of GSM/DCS/WIFI/GPS), OEM beschikbaar |
30dBm handbediende het Signaalstoorzender van de Celtelefoon Regelbare 10 Banden3g WIFI GSM CDMA Signaalblocker
| Grootte: | 170×100×50 mm antenne (met antennehoogte in 255mm) niet omvatten |
|---|---|
| Kleur: | Zwart |
| Functie: | Signaalstoorzender |
Lichtgewicht de Frequentieblocker van de Celtelefoon, Stoorzender van de de Celtelefoon van 500mw de Handbediende
| Productnaam: | De draagbare Stoorzender van de Celtelefoon |
|---|---|
| Blokkerende Waaier: | 1-10 meters (- 75dbm) |
| De macht verbruikt: | 500mW |
GSM 3G 4G 5G WIFI LoJack GPS Signaalstoorzender 18 Kanalen Handbediend voor Veiligheidsgebruik
| Type: | Draagbare Handbediende Signaalstoorzender |
|---|---|
| Blokkerende Waaier: | Straal 120m (de Signaalsterkte moet ≤-75dBm in de Plaats zijn) |
| Antennetype: | 2dBi bereiken antenne in alle richtingen |
Van de de Celtelefoon van CDMA/GSM het Signaalstoorzender
| Productnaam: | Het Signaalstoorzender van de celtelefoon |
|---|---|
| Blokfrequentie: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Blokkerende Waaier: | 1-20meters |
2G / 3G het Signaalblocker van de celtelefoon Stoorzender Hoge Frequentie est-808A
| Productnaam: | Het Signaalstoorzender van de celtelefoon |
|---|---|
| Blokfrequentie: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Blokkerende Waaier: | 1-20meters |
12 kanalen 30M van de de Celtelefoon van 2W 5G LCD van de het Signaalstoorzender het Scherm
| Blokkerende Waaier: | Radius 1-30 M (signaalsterkte ≤-75 dBm op de locatie) |
|---|---|
| Antenne: | met ingebouwde antennes met 12 richtingen |
| Het werk Bandbreedte (Mhz): | OEM 10/12 banden, met inbegrip van GSM/CDMA/DCS/TD-SCDMA/3G/WCDMA/4G1/4G2/5G1/5G2/2.4G WIFI/5.8G WIF |
De binnenstraal van de het Signaalstoorzender van de Afstandsbediening Mobiele Telefoon 40m 22 Antennes In alle richtingen
| Blokkerende Waaier: | straal 140m |
|---|---|
| Antennes: | 22 antennes in alle richtingen |
| Het werk bandbreedte: | GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/WiFi/VHF/UHF/LOJACK/5.8G/5G1/5G2 |

