Alle producten
-
Het Signaalstoorzender van de celtelefoon
-
De draagbare Stoorzender van de Celtelefoon
-
Hommeluav Stoorzender
-
Hoge machtsstoorzender
-
GPS-Signaalstoorzender
-
Afstandsbedieningstoorzender
-
Audioopnamestoorzender
-
5G stoorzender
-
Analyse van signaaldetectie
-
Draadloos communicatienetwerk
-
De Module van de machtsversterker
-
Communicatie-accessoires
-
Lans-Canadasnel het verschepen en geen problemen -
Lucila-BraziliëMateriaal van goede kwaliteit, zeer verantwoordelijke verkoper en snelle levering. Ik adviseer aan al gemeenschap/het AliExpress van Alibaba. Ik zal absoluut meer eenheden kopen. -
Hamadivo-FrankrijkBestseller, goede transactie en snelle levertijd
zoekwoorden [ gps jammer blocker ] bij elkaar passen 162 producten.
808HE 3G/WIFI/van de de Celtelefoon van GPS Draagbare het Signaalstoorzender 30dBm, Antenne 3
| Gemiddelde uit-zet macht: | 30dBm |
|---|---|
| Kanaal uit-zet macht: | 3dBm/30KHz (min) |
| De macht verbruikt: | 1W |
Zwarte van de de Celtelefoon van GPS 30dBm Draagbare het Signaalstoorzender 808KB met 10m-Waaier
| Productnaam: | De draagbare Stoorzender van de Celtelefoon |
|---|---|
| Blokkerende Waaier: | 110m |
| Kleur: | Zwart |
De Stoorzender Multi functioneel van hoge Machtsmini portable cell phone signal
| Productnaam: | GPS-Signaalstoorzender |
|---|---|
| Outputhaven: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Voeding: | AC adapter (AC 110-240V DC5V) |
3G het Signaalstoorzender van de celtelefoon met 4 Antenne est-808A
| Productnaam: | Het Signaalstoorzender van de celtelefoon |
|---|---|
| Blokfrequentie: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Blokkerende Waaier: | 1-20meters |
3G/4G/WIFI/+GPS het Signaalstoorzender van de celtelefoon, Draagbaar het Signaalblocker van de Celtelefoon Apparaat
| Blokkerende Waaier: | 125m |
|---|---|
| Het blokkeren: | Signaal |
| Het werk Bandbreedte (Mhz): | GSM, PHS, DCS, 3G, GPS, LTE |
200300m van de de Celtelefoon van de 6 Bandengevangenis Tedere het Signaalstoorzender
| Blokkerende Waaier: | Straal 200300M |
|---|---|
| Antenne: | 3pcs richting (Facultatieve) antennes/antennes de In alle richtingen van 6pcs |
| Het werk Bandbreedte (Mhz): | 6 banden met inbegrip van GSM, CDMA, DCS, PCs, PHS, 3G, 4G, GPS |
De Stoorzender van de Wimax3g Afstandsbediening, WiFi-Signaalstoorzender met Richtingantenne
| Productnaam: | Afstandsbedieningstoorzender |
|---|---|
| Machtsinput: | AC110V-240V |
| Machtsoutput: | 16W |
1600mhz het Signaalstoorzender van de celtelefoon
| Productnaam: | Het Signaalstoorzender van de celtelefoon |
|---|---|
| Blokfrequentie: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Blokkerende Waaier: | 1-20meters |
Waterdichte van de de Celtelefoon van de Zandstralerschuilplaats het Signaalstoorzender voor Benzinestation est-808G
| Voeding: | Ac Adapter |
|---|---|
| Stel Tijd in werking: | 24 ononderbroken uren |
| De macht verbruikt: | 5W |
5 de Stoorzender van het de Telefoonsignaal van de bandcel Ingebouwde Antenne 3G/GSM met Koelventilators
| Productnaam: | Het Signaalstoorzender van de celtelefoon |
|---|---|
| Blokfrequentie: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Blokkerende Waaier: | 1-20meters |

