Alle producten
-
Het Signaalstoorzender van de celtelefoon
-
De draagbare Stoorzender van de Celtelefoon
-
Hommeluav Stoorzender
-
Hoge machtsstoorzender
-
GPS-Signaalstoorzender
-
Afstandsbedieningstoorzender
-
Audioopnamestoorzender
-
5G stoorzender
-
Analyse van signaaldetectie
-
Draadloos communicatienetwerk
-
De Module van de machtsversterker
-
Communicatie-accessoires
-
Lans-Canadasnel het verschepen en geen problemen -
Lucila-BraziliëMateriaal van goede kwaliteit, zeer verantwoordelijke verkoper en snelle levering. Ik adviseer aan al gemeenschap/het AliExpress van Alibaba. Ik zal absoluut meer eenheden kopen. -
Hamadivo-FrankrijkBestseller, goede transactie en snelle levertijd
zoekwoorden [ gps jammer blocker ] bij elkaar passen 162 producten.
Est-808HD draadloze het Signaalstoorzender van de Celtelefoon voor Conferentieruimte
| Productnaam: | Het Signaalstoorzender van de celtelefoon |
|---|---|
| Blokfrequentie: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Blokkerende Waaier: | 1-20 meters |
Gewone het Signaalstoorzender van de Celtelefoon voor scholen, CDMA-GSM DCS PHS 3G
| Productnaam: | Het Signaalstoorzender van de celtelefoon |
|---|---|
| Blokfrequentie: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Blokkerende Waaier: | 1-20meters |
Draagbare casing cellulaire blokker ingebouwd in oplaadbare batterij richting antennes
| Het werk Frequentie: | 1-6000MHz |
|---|---|
| Blokkeren van objecten: | mobiele telefoon, WIFI, walkie-talkie, afstandsbediening, enz. |
| stroomvoorziening: | ingebouwde oplaadbare batterij, AC 100-240V, DC 24V |
14 Antennen Multifunctionele mobiele telefoon blokker GPS VHF UHF interferentie 5-80m
| Kleur: | Zwart |
|---|---|
| garantie: | 1 jaar |
| Antenne: | 14 stuks omni-directionele antennes |
1500m dekking Anti Drone Jammer UAV Killer RF Blocker 6 kanalen Handheld 60W High Power
| Verpakking Details: | Neutrale Verpakking |
|---|---|
| Levertijd: | 1-3 Werkdagen |
| Betalingscondities: | 100% vóór verzending, Western Union, T/T |
van de de Celtelefoon van 3G 4G 5G Blocker 18 van Wifi het Signaalstoorzender van de Bandenafstandsbediening
| Machtsleverancier: | Input AC100V-240V, Output DC12V 20A), of DC12V-autoadapter |
|---|---|
| Antennes: | 18 antennes in alle richtingen |
| Grootte: | 390*235*58mm (exclusief antennes) |
3.2 Stoorzender van de de Celtelefoon van W de Draagbare, 3G/GPS 4 het Schild van de Antennestoorzender
| Verpakking Details: | Neutrale Verpakking |
|---|---|
| Levertijd: | 1-3 ontvingen de werkdagen na de volledige betaling |
| Betalingscondities: | 100% vóór verzending |
Van de de Celtelefoon van Ce/ROHS-het Signaalspanningsverhoger/Blocker met Omni - Richtingantennes
| Verpakking Details: | Neutrale Verpakking |
|---|---|
| Levertijd: | 1-3 ontvingen de werkdagen na de volledige betaling |
| Betalingscondities: | 100% vóór verzending |
Regelbare het Signaalstoorzender van de Celtelefoon, het Signaalblocker van de Celtelefoon Antennes die 2 blokkeren
| Frequentie: | CDMA, GSM, DCS, PHS, 3G, WIFI, 4G1,4G2 |
|---|---|
| Gewicht: | 1.5kg |
| Machtsinput: | AC160V-240V |
8 Blok van de het Signaalstoorzender van Shell GPS van het antenne het Handbediende Metaal 2G/3G/4G/Wifi met binnen Batterij
| Voeding: | AC110V-220V/DC12V-36V |
|---|---|
| Gewicht: | Ongeveer 500g |
| Dimensiion: | 140*75*35 |

