Alle producten
-
Het Signaalstoorzender van de celtelefoon
-
De draagbare Stoorzender van de Celtelefoon
-
Hommeluav Stoorzender
-
Hoge machtsstoorzender
-
GPS-Signaalstoorzender
-
Afstandsbedieningstoorzender
-
Audioopnamestoorzender
-
5G stoorzender
-
Analyse van signaaldetectie
-
Draadloos communicatienetwerk
-
De Module van de machtsversterker
-
Communicatie-accessoires
-
Lans-Canadasnel het verschepen en geen problemen -
Lucila-BraziliëMateriaal van goede kwaliteit, zeer verantwoordelijke verkoper en snelle levering. Ik adviseer aan al gemeenschap/het AliExpress van Alibaba. Ik zal absoluut meer eenheden kopen. -
Hamadivo-FrankrijkBestseller, goede transactie en snelle levertijd
zoekwoorden [ gps jammer blocker ] bij elkaar passen 162 producten.
van de de Celtelefoon van 10m Draagbare Stoorzender 6 antennes Ingebouwde het Li-Ion van 7.4V 3600mAh batterij
| Blokkerende Waaier: | 1-10 m (- 75dBm) |
|---|---|
| Antenne: | 6 antennes in alle richtingen |
| Het werk Bandbreedte (Mhz): | 2G/3G/4G mobiel & WiFi/Bluetooth-netwerk |
4W 5 de Telefoonstoorzender WIFI/GSM/3G van de Antenne Draagbare Cel met Onderdompelingsschakelaars
| Verpakking Details: | Neutrale Verpakking |
|---|---|
| Levertijd: | 1-3 Werkdagen |
| Betalingscondities: | 100% vóór verzending |
Volledige het Signaalblocker van de Band Draadloze Plastic Mobiele Telefoon 130M GSM PHS van For CDMA
| Blokkerende Waaier: | 130m |
|---|---|
| Het blokkeren: | Mobiele Telefoon |
| Het werk Bandbreedte (Mhz): | CDMA, GSM, PHS, DCS, 3G WIFI LTE1 (4G1) LTE2 (4G2) |
5 banden kleine draagbare GPS GNSS Galileo Lojack Signalen Jammer met ingebouwde antennes voor gebruik in de auto
| Blokkeringssignalen: | GPS, GLONASS, Galileo, Beidou, Lojack enz. |
|---|---|
| Beveiligingsvoorwerpen: | GPS-trackers en andere soorten GPS-positieregelaars |
| Uitgangsvermogen van één kanaal: | +30dBm/1W |
9 banden Omni Directional High Power Backpack Anti Drone UAV Jammer met bedrade afstandsbediening
| Verpakking Details: | Neturalverpakking |
|---|---|
| Levertijd: | 3-8 werkdagen |
| Betalingscondities: | T/T, Western Union, Paypal, Western Union, T/T |
Lichtgewicht de Vervormerapparaat van de Celtelefoon voor WIFI/Bluetooth/Draadloze Vedio
| Blokkerende Waaier: | 127M |
|---|---|
| Het blokkeren: | Mobiele Telefoon |
| Het werk Bandbreedte (Mhz): | CDMA, GSM, PHS, DCS, 3G, TD-SCDMA, WIFI, 4G |
4 banden High Power Anti Drone UAV GPS WIFI Jammer 315 433 868 915 Afstandsbediening Blocker
| Verpakking Details: | Neutrale Verpakking |
|---|---|
| Levertijd: | 1-3 Werkdagen |
| Betalingscondities: | 100% vóór verzending, Western Union, T/T |
Op afstand bediende 16 kanalen Directionele GSM-cellulaire DCS 3G 4G 5G GPS-interferentie-onderdrukker
| Verpakking Details: | Neutrale Verpakking |
|---|---|
| Levertijd: | 1-3 Werkdagen |
| Betalingscondities: | 100% vóór verzending, Western Union, T/T |
1500m 3 banden High Power Anti Drone UAV Jammer met Omni Directional Antennas
| Verpakking Details: | Neutrale Verpakking |
|---|---|
| Levertijd: | 1-3 ontvingen de werkdagen na de volledige betaling |
| Betalingscondities: | 100% vóór verzending, Western Union, T/T |
16 banden krachtige mobiele telefoonsignaalverwarmer met richtingantennes om draadloze communicatie te blokkeren
| Verpakking Details: | Neutrale Verpakking |
|---|---|
| Levertijd: | 1-3 Werkdagen |
| Betalingscondities: | 100% vóór verzending, Western Union, T/T |

