Alle producten
-
Het Signaalstoorzender van de celtelefoon
-
De draagbare Stoorzender van de Celtelefoon
-
Hommeluav Stoorzender
-
Hoge machtsstoorzender
-
GPS-Signaalstoorzender
-
Afstandsbedieningstoorzender
-
Audioopnamestoorzender
-
5G stoorzender
-
Analyse van signaaldetectie
-
Draadloos communicatienetwerk
-
De Module van de machtsversterker
-
Communicatie-accessoires
-
Lans-Canadasnel het verschepen en geen problemen -
Lucila-BraziliëMateriaal van goede kwaliteit, zeer verantwoordelijke verkoper en snelle levering. Ik adviseer aan al gemeenschap/het AliExpress van Alibaba. Ik zal absoluut meer eenheden kopen. -
Hamadivo-FrankrijkBestseller, goede transactie en snelle levertijd
zoekwoorden [ gps jammer blocker ] bij elkaar passen 162 producten.
80m de Draadloze Draagbare Vervormer van de de Stoorzenderrcied Radiofrequentie van de Celtelefoon
| Type: | Draagbare het Signaalstoorzender van Cellphone van de Rugzak Hoge Macht |
|---|---|
| Het blokkeren Straal: | regelbare 180m (@-75dBm, hangt nog van de signaalsterkte af op bepaald gebied) |
| Antenne: | 8pcs antennes in alle richtingen |
Van de de Celtelefoon van est-808HF Wifi Video het Signaalblocker 2500MHz voor Examenzaal
| Productnaam: | De draagbare Stoorzender van de Celtelefoon |
|---|---|
| Het blokkeren frequentie: | CDMA/GSM, DCS/PHS, 3G, WIFI |
| Blokkerende Waaier: | 1-10 meters |
LCD het Schermac Blocker van de de Telefoonontvangst van de Adapter33dbm/2w Cel
| Blokkerende Waaier: | Straal 125M (kan volgens Uw Vereiste aanpassen, moet de Signaalsterkte ≤-75dBm in de Plaats zijn) |
|---|---|
| Antenne: | ingebouwde antennes in alle richtingen |
| Het werk Bandbreedte (Mhz): | OEM 8/9/10/11/12 BANDEN MET INBEGRIP VAN GSM/CDMA/DCS/TD-SCDMA/3G/WCDMA/4G1/4G2/5G1/5G2/2.4G WIFI/5. |
Blocker van CDMA het Handbediende GPS Signaal van de de Celtelefoon van DCS/van PHS Hulpoverzichten
| Productnaam: | Draagbare mobiele telefoonstoorzender |
|---|---|
| Frequentie: | 850-970 MHz |
| Uitgangspoort: | CDMA |
Wifigps het Signaalstoorzender van de Celtelefoon voor Onderzoekszaal/AC110V-240V
| Blokkerende Waaier: | 125m |
|---|---|
| Het blokkeren: | Signaal |
| Het werk Bandbreedte (Mhz): | GSM, PHS, DCS, 3G, GPS, LTE |
Draagbare UAV van de Kanonhommel Stoorzender 900MHz die 1.5G 2.4G 5.8G 1000m blokkeren
| Type: | draagbare drone-UAV-blokker van het pistooltype |
|---|---|
| Antenne: | Ingebouwde hoogvermogen richtingsantennes ((Winst: 10dBi) |
| Blokkeringssignaal: | 900 MHz 1575 MHz 2400 MHz 5800 MHz |
Van het de Telefoonsignaal van de rugzakcel Stoorzender 8 Antennesgsm 3G 4G 5G 10Watt voor Landbouwbedrijf
| Type: | Van de de Celtelefoon van de rugzak Hoge Macht het Signaalstoorzender |
|---|---|
| Enige outputmacht: | 10Watt |
| Het blokkeren Straal: | regelbare 180m (@-75dBm, hangt nog van de signaalsterkte af op bepaald gebied) |
Binnen Zilveren het Signaalstoorzender 33dBm, Vier Bandblocker est-808A van de Celtelefoon
| Productnaam: | Het Signaalstoorzender van de celtelefoon |
|---|---|
| Blokfrequentie: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Blokkerende Waaier: | 1-20meters |
8 Stoorzender van het de Telefoonsignaal van de band de Multifunctionele Cel, WIFI/4G/Mobiele de Telefoonblocker van 3G
| Productnaam: | Het Signaalstoorzender van de celtelefoon |
|---|---|
| het blokkeren frequentie: | CDMA/GSM, DCS/PCS, 3G, WIFI, 4G, lojack, GPS |
| Blokkerende Waaier: | 130m (- 75dbm) |
Binnenellular-de Stoorzender33dbm 4Band Blocker In alle richtingen van het Telefoonsignaal
| Productnaam: | Het Signaalstoorzender van de celtelefoon |
|---|---|
| Blokfrequentie: | CDMA/GSM,DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Stortingsbereik: | 1 tot 20 meter |

