Alle producten
-
Het Signaalstoorzender van de celtelefoon
-
De draagbare Stoorzender van de Celtelefoon
-
Hommeluav Stoorzender
-
Hoge machtsstoorzender
-
GPS-Signaalstoorzender
-
Afstandsbedieningstoorzender
-
Audioopnamestoorzender
-
5G stoorzender
-
Analyse van signaaldetectie
-
Draadloos communicatienetwerk
-
De Module van de machtsversterker
-
Communicatie-accessoires
-
Lans-Canadasnel het verschepen en geen problemen -
Lucila-BraziliëMateriaal van goede kwaliteit, zeer verantwoordelijke verkoper en snelle levering. Ik adviseer aan al gemeenschap/het AliExpress van Alibaba. Ik zal absoluut meer eenheden kopen. -
Hamadivo-FrankrijkBestseller, goede transactie en snelle levertijd
zoekwoorden [ gps jammer blocker ] bij elkaar passen 162 producten.
Van de het Signaalafstandsbediening van de celtelefoon de Stoorzender est-502C8 12W 8 Omni Richtingantennes
| Blokkerende Waaier: | 125m |
|---|---|
| Antenne: | 8 antennes in alle richtingen |
| Het werk Bandbreedte (Mhz): | 8 banden met inbegrip van GSM, DCS, 3G, CDMA, WIFI, 4G, GPS |
30dbm het Signaalstoorzender van de celtelefoon
| Productnaam: | Het Signaalstoorzender van de celtelefoon |
|---|---|
| Blokfrequentie: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Blokkerende Waaier: | 1-20meters |
De multifunctionele van de de Celtelefoon van 3G 4G Stoorzender est-808N3, de Stoorzender van GPS WiFi Lojack
| Productnaam: | Het Signaalstoorzender van de celtelefoon |
|---|---|
| het blokkeren frequentie: | CDMA/GSM, DCS/PCS, 3G, WIFI, 4G, lojack, GPS |
| Blokkerende Waaier: | 130m (- 75dbm) |
14 van de het Signaalstoorzender van antennes de Draagbare GPS Draadloze Volledige Banden 12000mAh
| Type: | Draagbare Handbediende Signaalstoorzender |
|---|---|
| Blokkerende Waaier: | Straal 120m (de Signaalsterkte moet ≤-75dBm in de Plaats zijn) |
| Antenne: | 14pcs antennes in alle richtingen |
het kleine krachtige draagbare van de het signaalstoorzender van de celtelefoon systeem 3G 4G van de V.S.
| Materiaal: | Metaal |
|---|---|
| Kleur: | Zwart |
| Banden: | GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/WIFI/VHF/UHF/Lojack |
UHFlojack Radio kleine de zakstoorzender 10 antennescdma GSM 3G 4G WiFi van VHF
| Materiaal: | Metaal |
|---|---|
| Kleur: | Zwart |
| Banden: | GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/WIFI/VHF/UHF/Lojack |
Van het de Telefoonsignaal van de 16 Kanalencel van de de Stoorzenderdesktop het Signaalstoorzender voor militair gebruik
| Materiaal: | Metaal |
|---|---|
| Kleur: | Zwart |
| Banden: | 16 banden met inbegrip van GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/WIFI/VHF/UHF/Lojack |
4G cellulaire Blocker 12 de Stoorzenderdesktop van de Kanalen Hoge Macht voor Schoolgebruik
| Materiaal: | Metaal |
|---|---|
| Kleur: | Zwart |
| Banden: | 12 banden met inbegrip van GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/WIFI/VHF/UHF/Lojack |
De binnen Mobiele Stoorzenders van het Telefoonsignaal 8 Banden Regelbare Afstandsbediening 12W est-502C8
| Blokkerende Waaier: | 125m |
|---|---|
| Antenne: | 8 antennes in alle richtingen |
| Het werk Bandbreedte (Mhz): | 8 banden met inbegrip van GSM, DCS, 3G, CDMA, WIFI, 4G, GPS |
OEM 16 Blocker van het Bandensignaal Celtelefoon WIFI GPS VHF de UHFstoorzender van het Afstandsbedieningsignaal
| Blokkerende Waaier: | 140M |
|---|---|
| Antenne: | 16 antennes in alle richtingen |
| Het werk Bandbreedte (Mhz): | 16 banden met inbegrip van GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/WIFI/VHF/UHF/Lojack |

