Alle producten
-
Het Signaalstoorzender van de celtelefoon
-
De draagbare Stoorzender van de Celtelefoon
-
Hommeluav Stoorzender
-
Hoge machtsstoorzender
-
GPS-Signaalstoorzender
-
Afstandsbedieningstoorzender
-
Audioopnamestoorzender
-
5G stoorzender
-
Analyse van signaaldetectie
-
Draadloos communicatienetwerk
-
De Module van de machtsversterker
-
Communicatie-accessoires
-
Lans-Canadasnel het verschepen en geen problemen -
Lucila-BraziliëMateriaal van goede kwaliteit, zeer verantwoordelijke verkoper en snelle levering. Ik adviseer aan al gemeenschap/het AliExpress van Alibaba. Ik zal absoluut meer eenheden kopen. -
Hamadivo-FrankrijkBestseller, goede transactie en snelle levertijd
zoekwoorden [ gps jammer blocker ] bij elkaar passen 162 producten.
8 Blocker van het banden3600mah de Draagbare Signaal Radio van GPS LOJACK XM
| Kleur: | Zwart |
|---|---|
| Antenne: | 8 antennes in alle richtingen |
| Functie: | de werken met allerlei het volgen van eenheden (effectief blokgsm/GPRS/UMTS/GNSS/GPS/de drijvers van |
Est-502F18 Blocker van de Celtelefoon 18 Banden WIFI GPS VHF UHF 315 433 868 Signaalstoorzender
| Blokkerende Waaier: | 140M |
|---|---|
| Antenne: | 18 antennes in alle richtingen |
| Het werk Bandbreedte (Mhz): | 18 banden met inbegrip van GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/2.4G WIFI/5.8G WIFI/VHF/UHF/LOJACK/5G1/ |
Est-502F24 van de het Signaalstoorzender van de Celtelefoon OEM 24 verbindt Al Draadloze Signaalblocker
| Blokkerende Waaier: | 140M |
|---|---|
| Antenne: | 24 antennes in alle richtingen |
| Het werk Bandbreedte (Mhz): | 24 banden met inbegrip van GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/2.4G WIFI/5.8G WIFI/VHF/UHF/LOJACK/5G1/ |
8 van het de Telefoonsignaal van de banden de Handbediende Cel Stoorzender 2G/Blocker AC110V-240V van 3G/van 4G/Wifi-
| Grootte: | 140×75×35 mm om Antenne niet te omvatten |
|---|---|
| Kleur: | Zwart |
| Functie: | Signaalstoorzender |
2 van het de Telefoonsignaal van de wattscel Stoorzender 16 Bandengsm CDMA 3G 4G GPS WiFi Signaal est-502F16
| Grootte: | 376×235×58 mm om antenne niet te omvatten |
|---|---|
| Kleur: | Zwart |
| Functie: | GSM/3G/4G/WIFI /GPS/CDMA/UHF/VHF-Stoorzender, Al Signaalstoorzender |
40M 2W 22 de Stoorzender van het Antenne5g Signaal met Auto het Laden
| Blokkerende Waaier: | 140M |
|---|---|
| Antenne: | 22 hoge aanwinstenantennes in alle richtingen |
| Het werk Bandbreedte (Mhz): | 22 banden met inbegrip van GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/2.4G WIFI/5.8G WIFI/VHF/UHF/LOJACK/5G1/ |
4G voertuig GPS die apparaten/gps voertuig volgende apparaten volgen
| Verpakking Details: | Neutrale Verpakking |
|---|---|
| Levertijd: | 1-3 ontvingen de werkdagen na de volledige betaling |
| Betalingscondities: | 100% vóór verzending |
1 - 40m de Blokkerende van het de Telefoonsignaal van de Waaiercel Stoorzender est-502F22 22 Banden44w Totale productie
| Blokkerende Waaier: | 140M |
|---|---|
| Antenne: | 22 antennes in alle richtingen |
| Het werk Bandbreedte (Mhz): | 22 banden met inbegrip van GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/2.4G WIFI/5.8G WIFI/VHF/UHF/LOJACK/5G1/ |
8 antenne UHF/VHF-het Signaalstoorzender van de Celtelefoon, WIFI/Blocker van het de Telefoonsignaal van 3G Mobiele
| Productnaam: | Het Signaalstoorzender van de celtelefoon |
|---|---|
| Blokfrequentie: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Blokkerende Waaier: | 25m |
De op een voertuig gemonteerde GSM 3G 4G LTE 5G WIFI GPS Stoorzender van het de Telefoonsignaal van de Afstandsbedieningcel
| Productnaam: | blocker van de voertuigbom |
|---|---|
| Enige Outputmacht: | +47-50dBm/50-100W |
| Blokkerende Waaier: | Straal: 50-2000 M |

