Alle producten
-
Het Signaalstoorzender van de celtelefoon
-
De draagbare Stoorzender van de Celtelefoon
-
Hommeluav Stoorzender
-
Hoge machtsstoorzender
-
GPS-Signaalstoorzender
-
Afstandsbedieningstoorzender
-
Audioopnamestoorzender
-
5G stoorzender
-
Analyse van signaaldetectie
-
Draadloos communicatienetwerk
-
De Module van de machtsversterker
-
Communicatie-accessoires
-
Lans-Canadasnel het verschepen en geen problemen -
Lucila-BraziliëMateriaal van goede kwaliteit, zeer verantwoordelijke verkoper en snelle levering. Ik adviseer aan al gemeenschap/het AliExpress van Alibaba. Ik zal absoluut meer eenheden kopen. -
Hamadivo-FrankrijkBestseller, goede transactie en snelle levertijd
zoekwoorden [ gps jammer blocker ] bij elkaar passen 162 producten.
75W van de de Celtelefoon van de gevangenis Hoge Macht het Signaalstoorzender/Blocker est-808LB
| Productnaam: | Hoge machtsstoorzender |
|---|---|
| Gemiddelde uit-zet macht: | 42dBm |
| Voeding: | AC Adapter (AC110-240V) |
Wifi/Blauwe Tand/Draadloze Video van de het Signaalstoorzender van de Celtelefoon Blocker est-808HF
| Productnaam: | De draagbare Stoorzender van de Celtelefoon |
|---|---|
| Gemiddelde uit-zet macht: | 30dBm |
| Antenne: | 4 antenne |
Van de de Hoge Machtsstoorzender van CDMA/GSM 3G Blocker est-808LD voor Conferentiezaal
| Productnaam: | Hoge machtsstoorzender |
|---|---|
| Gemiddelde uit-zet macht: | 42dBm |
| Voeding: | AC Adapter (AC110-240V) |
34dBm de mobiele Stoorzender van de Telefoonafstandsbediening/Blocker est-505F voor School
| Productnaam: | Afstandsbedieningstoorzender |
|---|---|
| Outputhaven: | CDMA/GSM/DCS/PHS/3G |
| Gemiddelde uit-zet macht: | 34dBm |
33dBm 4 van de de Celtelefoon van de Antenneauto het Signaalstoorzender/Blocker/Isolater est-808FI
| Productnaam: | Het Signaalstoorzender van de celtelefoon |
|---|---|
| Blokfrequentie: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Blokkerende Waaier: | 1-20meters |
de Hoge Machtsstoorzender van 35dBm 4G WIFI/Blocker est-808N3 voor Militair, Zwart
| Model: | Est-808N3 |
|---|---|
| Blokkerende Waaier: | 130m (- 75dbm) |
| Gemiddelde uit-zet macht: | 35dBm |
3G van de het Signaalstoorzender van de celtelefoon Blocker EST - 808A 2100 - 2200MHZ-Frequentie
| Productnaam: | Het Signaalstoorzender van de celtelefoon |
|---|---|
| Blokfrequentie: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Blokkerende Waaier: | 1-20meters |
30dBm het de draagbare GPS-Stoorzender/blocker/schild van de Celtelefoon
| Productnaam: | De draagbare Stoorzender van de Celtelefoon |
|---|---|
| Gemiddelde uit-zet macht: | 24dbm |
| Afmeting: | 85 (L) ×50 (W)×23 (H) mm |
5 het Signaalstoorzender van kanalenwifi GPS, Mobiele GPS Blocker van 30dBm Stoorzender
| Uitgangspoort: | CDMA/GSM,DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
|---|---|
| Productnaam: | GPS-Signaalstoorzender |
| Gemiddeld uitgangsvermogen: | 30dBm |
Draagbare GPS-Signaalstoorzender, WIFI 3G/GSM Handbediende Cellphone Signaalblocker
| Productnaam: | GPS-Signaalstoorzender |
|---|---|
| Frequentie: | GSM/DCS/PHS/DCS/3G/WIFI/GPS |
| Kleur: | Zwart |

