Alle producten
-
Het Signaalstoorzender van de celtelefoon
-
De draagbare Stoorzender van de Celtelefoon
-
Hommeluav Stoorzender
-
Hoge machtsstoorzender
-
GPS-Signaalstoorzender
-
Afstandsbedieningstoorzender
-
Audioopnamestoorzender
-
5G stoorzender
-
Analyse van signaaldetectie
-
Draadloos communicatienetwerk
-
De Module van de machtsversterker
-
Communicatie-accessoires
-
Lans-Canadasnel het verschepen en geen problemen -
Lucila-BraziliëMateriaal van goede kwaliteit, zeer verantwoordelijke verkoper en snelle levering. Ik adviseer aan al gemeenschap/het AliExpress van Alibaba. Ik zal absoluut meer eenheden kopen. -
Hamadivo-FrankrijkBestseller, goede transactie en snelle levertijd
zoekwoorden [ gps jammer blocker ] bij elkaar passen 162 producten.
van de de Autocel van 3G 33dBm van het de Telefoonsignaal de Stoorzenderblocker est-808F1 met Antenne 4
| Productnaam: | Het Signaalstoorzender van de celtelefoon |
|---|---|
| Blokfrequentie: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Blokkerende Waaier: | 1-20meters |
3G van de het Signaalstoorzender van de celtelefoon Blocker est-808A, 2100 - 2200MHZ-Frequentie
| Productnaam: | Het Signaalstoorzender van de celtelefoon |
|---|---|
| Blokfrequentie: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Blokkerende Waaier: | 1-20meters |
5 de Stoorzender van het de Telefoonsignaal van de antenne33dbm Cel/Blocker est-808D voor Douane
| Productnaam: | Het Signaalstoorzender van de celtelefoon |
|---|---|
| Blokfrequentie: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Blokkerende Waaier: | 1-20meters |
Van de de Celtelefoon van DCS/PHS-het Signaalstoorzender/Blocker Ingebouwde Antenne
| Productnaam: | Het Signaalstoorzender van de celtelefoon |
|---|---|
| Blokfrequentie: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Blokkerende Waaier: | 1-15 m (- 75dBm) |
van de de Celtelefoon van 3G CDMA Blocker van de het Signaalstoorzender met Antenne 4
| Productnaam: | Het Signaalstoorzender van de celtelefoon |
|---|---|
| Blokfrequentie: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Blokkerende Waaier: | 1-20meters |
van de de Celtelefoon van 3G CDMA het Signaalstoorzender/Blocker est-808FIII met AC Adapter
| Blokkerende Waaier: | 1-20meters |
|---|---|
| Gemiddelde uit-zet macht: | 30dBm |
| De macht verbruikt: | 5W |
4G 2400mhz 4 de Telefoonstoorzender van de Antennes Draagbaar Cel/Blocker/Schildapparaat
| Productnaam: | De draagbare Stoorzender van de Celtelefoon |
|---|---|
| Blokkerende Waaier: | 1-10 meters |
| Gemiddelde uit-zet macht: | 30dBm |
30dbm GPS-Signaalstoorzender
| Productnaam: | GPS-Signaalstoorzender |
|---|---|
| Gemiddelde uit-zet macht: | 30dBm |
| Stel Tijd in werking: | 2-3 ononderbroken uren |
GSM van 6W CDMA van de de Celtelefoon van DCS PHS 3G het Signaalstoorzender/Blocker
| Productnaam: | Het Signaalstoorzender van de celtelefoon |
|---|---|
| Blokfrequentie: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Blokkerende Waaier: | 1150m |
Het Signaalblocker 808SC van sigaretgps met Antenne In alle richtingen
| Productnaam: | Het Signaalstoorzender van de celtelefoon |
|---|---|
| Blokfrequentie: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Blokkerende Waaier: | 15m (- 75dBm) |

