Alle producten
-
Het Signaalstoorzender van de celtelefoon
-
De draagbare Stoorzender van de Celtelefoon
-
Hommeluav Stoorzender
-
Hoge machtsstoorzender
-
GPS-Signaalstoorzender
-
Afstandsbedieningstoorzender
-
Audioopnamestoorzender
-
5G stoorzender
-
Analyse van signaaldetectie
-
Draadloos communicatienetwerk
-
De Module van de machtsversterker
-
Communicatie-accessoires
-
Lans-Canadasnel het verschepen en geen problemen -
Lucila-BraziliëMateriaal van goede kwaliteit, zeer verantwoordelijke verkoper en snelle levering. Ik adviseer aan al gemeenschap/het AliExpress van Alibaba. Ik zal absoluut meer eenheden kopen. -
Hamadivo-FrankrijkBestseller, goede transactie en snelle levertijd
zoekwoorden [ gps jammer blocker ] bij elkaar passen 162 producten.
Het Signaalstoorzender van Mini Satellite GPS/Blocker est-808KF voor Voertuigen, 30dBm
| Productnaam: | GPS-Signaalstoorzender |
|---|---|
| Outputhaven: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Gemiddelde uit-zet macht: | 30dBm |
Militaire Rugzakgsm WIFI GPS UAV van de Stoorzender Antihommel Stoorzendergevangenis
| Type: | De Stoorzender van de rugzak Hoge Macht |
|---|---|
| Het blokkeren Straal: | regelbare 180m (@-75dBm, hangt nog van de signaalsterkte af op bepaald gebied) |
| Antenne: | 8pcs antennes in alle richtingen |
Het Signaalstoorzender van Mini Satellite 30dBm GPS/Blocker est-808KF voor Voertuigen
| Verpakking Details: | Neutrale Verpakking |
|---|---|
| Levertijd: | 1-3 Werkdagen |
| Betalingscondities: | 100% vóór verzending |
GPS Mini Portable Cell Phone Jammer/Blocker est-808SG voor Douane
| Productnaam: | De draagbare Stoorzender van de Celtelefoon |
|---|---|
| Gemiddelde uit-zet macht: | 30dBm |
| Antenne: | 3 antenne |
De Drijver van de het Signaalstoorzender van Mini Anti GPS met Volledige Tropism Antenne, Geen Schakelaar
| Productnaam: | GPS-Signaalstoorzender |
|---|---|
| Krachtbron: | DC12V-24V |
| Consumptiestroom: | 150mA |
De minigps-Drijver van de Signaalstoorzender
| Productnaam: | GPS-Signaalstoorzender |
|---|---|
| Krachtbron: | DC12V-24V |
| Consumptiestroom: | 150mA |
GPS/WIFI/3G-het Signaalstoorzender/Blocker van de Celtelefoon met 6 Antennes
| Blokkerende Waaier: | 1-20meters |
|---|---|
| De macht verbruikt: | 12W |
| Gewicht: | 2Kg |
2.4W van de de Celtelefoon van WIFI GPS 3G Draagbare het Signaalstoorzender/Blocker est-808HE
| Productnaam: | De draagbare Stoorzender van de Celtelefoon |
|---|---|
| Gemiddelde uit-zet macht: | 30dBm |
| Antenne: | 3 antenne |
Est-808KF de Stoorzenderblocker 1500 van GPS Cellphone - 1600MHZ-Frequentie, Antenne 4
| Productnaam: | De draagbare Stoorzender van de Celtelefoon |
|---|---|
| Gemiddelde uit-zet macht: | 30dBm |
| Antenne: | 4 antenne |
De draagbare Stoorzender van de de Celtelefoon van Hoge Machtswifi/Blocker 30dBm met Ventilator
| Productnaam: | De draagbare Stoorzender van de Celtelefoon |
|---|---|
| Het blokkeren frequentie: | CDMA-GSM PCS 3G WIFI VAN DCS |
| Blokkerende Waaier: | 1-10 meters |

