Alle producten
-
Het Signaalstoorzender van de celtelefoon
-
De draagbare Stoorzender van de Celtelefoon
-
Hommeluav Stoorzender
-
Hoge machtsstoorzender
-
GPS-Signaalstoorzender
-
Afstandsbedieningstoorzender
-
Audioopnamestoorzender
-
5G stoorzender
-
Analyse van signaaldetectie
-
Draadloos communicatienetwerk
-
De Module van de machtsversterker
-
Communicatie-accessoires
-
Lans-Canadasnel het verschepen en geen problemen -
Lucila-BraziliëMateriaal van goede kwaliteit, zeer verantwoordelijke verkoper en snelle levering. Ik adviseer aan al gemeenschap/het AliExpress van Alibaba. Ik zal absoluut meer eenheden kopen. -
Hamadivo-FrankrijkBestseller, goede transactie en snelle levertijd
zoekwoorden [ gps jammer blocker ] bij elkaar passen 162 producten.
Zwarte het Signaalblocker 35dBm 4G Cellphone/GPS/WIFI van de Celtelefoon
| Model: | Est-808N3 |
|---|---|
| Blokkerende Waaier: | 130m (- 75dbm) |
| Gemiddelde uit-zet macht: | 35dBm |
7/24 onophoudelijk Werkende het Signaalblocker van de Afstandsbediening Mobiele Telefoon voor auto het gebruiken
| Blokkerende Waaier: | regelbare 040m (@-75dBm, hangt nog van de signaalsterkte af op bepaald gebied) |
|---|---|
| Antennes: | 3/6/8/10/12 antennes in alle richtingen |
| Productnaam: | De Vervormerstoorzender van de celtelefoon |
10 de meters strekken zich de Draagbare Stoorzender 30dbm van de Celtelefoon met DCS/PHS, Antenne 6 uit
| Productnaam: | De draagbare Stoorzender van de Celtelefoon |
|---|---|
| Blokkerende Waaier: | 1-10 meters |
| Het blokkeren frequentie: | CDMA, GSM, DCS/PHS, 3G, WIFI, GPS |
Binnen 808M UHF/het Signaalstoorzender 8 van VHF GPS Band met Hoge Macht
| Productnaam: | Het Signaalstoorzender van de celtelefoon |
|---|---|
| Blokfrequentie: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Blokkerende Waaier: | 125m |
10 de Telefoonstoorzender van de antenne Draagbare Cel met bi-Gebruiksbatterij en AC Stop het Werken
| Outputmacht: | elke band 2W, totale 20W |
|---|---|
| productgewicht: | ongeveer 6.7KG |
| Stoorzendertype: | Radiostoorzender, rf-Stoorzender, Cellphone-Stoorzender, Autostoorzender |
De Stoorzenderafstandsbediening 8 Kanalen 80M van de rugzak Hoge Macht Radius Blocking
| Type: | De Stoorzender van de rugzak Hoge Macht |
|---|---|
| Enige outputmacht: | 5-10Watt (37-40dBm) +/-200mW |
| Dekking: | 1080m (hangt van lokale signaalsterkte) af |
Het Signaalstoorzender van de celtelefoon + GPS + WIFI + Walkie-talkie/Draadloze Oortelefoon (8 antennes)
| Productnaam: | Het Signaalstoorzender van de celtelefoon |
|---|---|
| Blokfrequentie: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Blokkerende Waaier: | 125m |
Het Signaal van de de Celtelefoon van WIFI 3G Hulp30dbm, Mobiele Signaalblocker 6 Antenne
| Productnaam: | De draagbare Stoorzender van de Celtelefoon |
|---|---|
| Gemiddelde uit-zet macht: | 30dBm |
| Antenne: | 6 antenne |
34dBm afstandsbedieningstoorzender 2G/3G/4G 30M Mobile Signal Blocker
| Productnaam: | Afstandsbedieningstoorzender |
|---|---|
| Uitgangspoort: | CDMA/GSM/DCS/PHS/3G |
| Gemiddeld uitgangsvermogen: | 34dBm |
Draagbare Mobiele Telefoon + 3G + de Stoorzender van Wifi + GPS-van het Signaal met Koelventilators
| Productnaam: | De draagbare Stoorzender van de Celtelefoon |
|---|---|
| Frequentie: | GSM/DCS/PHS/DCS/3G/WIFI/GPS |
| Blokkerende Waaier: | 110m |

