Alle producten
-
Het Signaalstoorzender van de celtelefoon
-
De draagbare Stoorzender van de Celtelefoon
-
Hommeluav Stoorzender
-
Hoge machtsstoorzender
-
GPS-Signaalstoorzender
-
Afstandsbedieningstoorzender
-
Audioopnamestoorzender
-
5G stoorzender
-
Analyse van signaaldetectie
-
Draadloos communicatienetwerk
-
De Module van de machtsversterker
-
Communicatie-accessoires
-
Lans-Canadasnel het verschepen en geen problemen -
Lucila-BraziliëMateriaal van goede kwaliteit, zeer verantwoordelijke verkoper en snelle levering. Ik adviseer aan al gemeenschap/het AliExpress van Alibaba. Ik zal absoluut meer eenheden kopen. -
Hamadivo-FrankrijkBestseller, goede transactie en snelle levertijd
zoekwoorden [ gps jammer blocker ] bij elkaar passen 162 producten.
3G het Signaal van de celtelefoon Hulp Draagbare/LOJACK-Stoorzender voor School
| Productnaam: | De draagbare Stoorzender van de Celtelefoon |
|---|---|
| Outputhaven: | DCS/PHS |
| Werktijden van Inputbatterij: | 120minuters |
De zilveren van de de Celtelefoon van DCS/van PHS Draagbare Stoorzender est-808KE, 1 - 10m die Waaier blokkeren
| Productnaam: | De draagbare Stoorzender van de Celtelefoon |
|---|---|
| Gemiddelde uit-zet macht: | 30dBm |
| Antenne: | 4 antenne |
Hoge Macht WIFI 2G/3G-de Stoorzender van de Celtelefoon met Koelventilators, Antenne 6
| Productnaam: | Het Signaalstoorzender van de celtelefoon |
|---|---|
| Blokfrequentie: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Blokkerende Waaier: | 130m |
De binnenstoorzender van de de Celtelefoon van 30dbm Draagbare 1 Watt voor Conferentiezaal
| Productnaam: | De draagbare Stoorzender van de Celtelefoon |
|---|---|
| Kleur: | Zilver |
| Gewicht: | 300g |
4 de Telefoonstoorzender est-808SF, het Signaalstoorzender van de band30dbm Draagbare Cel van CDMA/GSM
| Gemiddelde uit-zet macht: | 30dBm |
|---|---|
| Kanaal uit-zet macht: | 3dBm/30KHz (min) |
| De macht verbruikt: | 500mW |
6 van de de Celtelefoon van de antenne600w Hoge Macht de Stoorzendergsm/3G/WIFI/het Signaalblocker van 4G LTE
| Materiaal: | Metal+Electronic |
|---|---|
| Afschermingsradius: | 50-500meters |
| beveiligingssignaal: | het mobiele telefoonsignaal, WIFI, GPS, UHF, VHF of customerized |
30dBm de draagbare Stoorzender van de Celtelefoon
| Gemiddelde uit-zet macht: | 30dBm |
|---|---|
| Kanaal uit-zet macht: | 3dBm/30KHz (min) |
| De macht verbruikt: | 500mW |
2400MHz WIFI + van de de Celtelefoon van 3G/van 2G de Draagbare Stoorzender est-808HF voor Douane
| Productnaam: | De draagbare Stoorzender van de Celtelefoon |
|---|---|
| Gemiddelde uit-zet macht: | 30dBm |
| Antenne: | 4 antenne |
3W GSM van de de Celtelefoon van de Ontploffingsschuilplaats het Signaalstoorzender est-808GII voor Binnen/Openlucht
| Voeding: | Ac Adapter |
|---|---|
| Stel Tijd in werking: | 24 ononderbroken uren |
| De macht verbruikt: | 5W |
CDMA-het Signaalstoorzender est-808F3, 850 van de Celtelefoon - 894MHz met Antenne 4
| Productnaam: | Het Signaalstoorzender van de celtelefoon |
|---|---|
| Blokfrequentie: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Blokkerende Waaier: | 1-20meters |

