Alle producten
-
Het Signaalstoorzender van de celtelefoon
-
De draagbare Stoorzender van de Celtelefoon
-
Hommeluav Stoorzender
-
Hoge machtsstoorzender
-
GPS-Signaalstoorzender
-
Afstandsbedieningstoorzender
-
Audioopnamestoorzender
-
5G stoorzender
-
Analyse van signaaldetectie
-
Draadloos communicatienetwerk
-
De Module van de machtsversterker
-
Communicatie-accessoires
-
Lans-Canadasnel het verschepen en geen problemen -
Lucila-BraziliëMateriaal van goede kwaliteit, zeer verantwoordelijke verkoper en snelle levering. Ik adviseer aan al gemeenschap/het AliExpress van Alibaba. Ik zal absoluut meer eenheden kopen. -
Hamadivo-FrankrijkBestseller, goede transactie en snelle levertijd
zoekwoorden [ cell phone signal jammer ] bij elkaar passen 409 producten.
3G / 2G handbediende van de het Signaalstoorzender van de Celtelefoon Blocker est-808HC met Antenne 3
| Productnaam: | De draagbare Stoorzender van de Celtelefoon |
|---|---|
| Gemiddelde uit-zet macht: | 25dBm |
| Antenne: | 3 antenne |
Wifi/Blauwe Tand/Draadloze Video van de het Signaalstoorzender van de Celtelefoon Blocker est-808HF
| Productnaam: | De draagbare Stoorzender van de Celtelefoon |
|---|---|
| Gemiddelde uit-zet macht: | 30dBm |
| Antenne: | 4 antenne |
3G draagbare het Signaalstoorzender van de Celtelefoon/Blocker est-808HA, 2110 - 2170 Mhz
| Productnaam: | De draagbare Stoorzender van de Celtelefoon |
|---|---|
| Gemiddelde uit-zet macht: | AC110V-240V |
| Machtsoutput: | DC8V 1500mAh |
Draagbare 3G-GSM CDMA het Signaalstoorzender 25dBm van de Celtelefoon voor Bureau, Antenne 3
| Productnaam: | De draagbare Stoorzender van de Celtelefoon |
|---|---|
| Gemiddelde uit-zet macht: | 25dBm |
| Antenne: | 3 antenne |
Stoorzender van het de Telefoonsignaal van 4G 5G WIFI de Mobiele 22 Banden 150W Hoge Macht
| Blokkerend bereik: | 1-200㎡ (hangt nog van de signaalsterkte af in het bepaalde gebied) |
|---|---|
| Antennes: | 22 omnidirectionele antennes |
| Maat: | 380* 220* 85mm |
808HE 3G/WIFI/van de de Celtelefoon van GPS Draagbare het Signaalstoorzender 30dBm, Antenne 3
| Gemiddelde uit-zet macht: | 30dBm |
|---|---|
| Kanaal uit-zet macht: | 3dBm/30KHz (min) |
| De macht verbruikt: | 1W |
Mini Portable Cell Phone Signal-Stoorzender CDMA/DCS/GSM/WIFI voor School
| Productnaam: | De draagbare Stoorzender van de Celtelefoon |
|---|---|
| Gemiddelde uit-zet macht: | 30dBm |
| Afmeting: | 97 (L) ×48 (W)×18 (H) mm |
Het Signaalstoorzender van de afstandsbediening Draagbare Handbediende Mobiele Telefoon 5 Banden
| Blokkerend bereik: | 120m (@-75dBm, hangt nog van de signaalsterkte af op bepaald gebied) |
|---|---|
| Antenne: | 2pcs Antennes in alle richtingen |
| Enkel uitgangsvermogen: | +30dBm /1W |
200300m van de de Celtelefoon van de 6 Bandengevangenis Tedere het Signaalstoorzender
| Blokkerende Waaier: | Straal 200300M |
|---|---|
| Antenne: | 3pcs richting (Facultatieve) antennes/antennes de In alle richtingen van 6pcs |
| Het werk Bandbreedte (Mhz): | 6 banden met inbegrip van GSM, CDMA, DCS, PCs, PHS, 3G, 4G, GPS |
Est-808LA Hoge Machtsstoorzender 42dBm, het Signaalstoorzender van de Celtelefoon voor Douane
| Productnaam: | Hoge machtsstoorzender |
|---|---|
| Gemiddelde uit-zet macht: | 42dBm |
| Voeding: | AC Adapter (AC110-240V) |

