Alle producten
-
Het Signaalstoorzender van de celtelefoon
-
De draagbare Stoorzender van de Celtelefoon
-
Hommeluav Stoorzender
-
Hoge machtsstoorzender
-
GPS-Signaalstoorzender
-
Afstandsbedieningstoorzender
-
Audioopnamestoorzender
-
5G stoorzender
-
Analyse van signaaldetectie
-
Draadloos communicatienetwerk
-
De Module van de machtsversterker
-
Communicatie-accessoires
-
Lans-Canadasnel het verschepen en geen problemen -
Lucila-BraziliëMateriaal van goede kwaliteit, zeer verantwoordelijke verkoper en snelle levering. Ik adviseer aan al gemeenschap/het AliExpress van Alibaba. Ik zal absoluut meer eenheden kopen. -
Hamadivo-FrankrijkBestseller, goede transactie en snelle levertijd
zoekwoorden [ cell phone signal jammer ] bij elkaar passen 409 producten.
Celtelefoon 24 Antennes 44W VHF UHF5g-Signaalstoorzender
| Blokkerende Waaier: | 140M |
|---|---|
| Antenne: | 24 antennes in alle richtingen |
| Het werk Bandbreedte (Mhz): | 24 banden met inbegrip van GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/4G WiMAX/5G/GPS/2.4G WIFI/5.8G WIFI/VHF/UHF |
van de de Celtelefoon van 2G 3G 4G 5G de Stoorzender van Wifi Hoge Macht Stationaire Afstandsbediening
| Maximum het werk macht: | ≥34dBm (2.5W) |
|---|---|
| Machtsleverancier: | 220VAC--5VDC/20A |
| Machtsconsumptie: | ≤80W |
De Vervormer van het de Telefoonsignaal van de roestvrij staal Witte Cel het Blokkeren Afstand 130m Materiaal
| Blokkerende Waaier: | 130m |
|---|---|
| Het blokkeren: | Mobiele Telefoon |
| Het werk Bandbreedte (Mhz): | CDMA, GSM, PHS, DCS, 3G WIFI |
CDMA-GSM het Signaalblocker van de Celtelefoon Apparaat 120M Range For Auditoriums/Wetshof
| Blokkerende Waaier: | 120m |
|---|---|
| Het blokkeren: | Mobiele Telefoon |
| Het werk Bandbreedte (Mhz): | CDMA, GSM, PHS, DCS, 3G |
Regelbare Blocker van het de Telefoonsignaal van de Straalcel, Signaalblocker voor Celtelefoon
| Blokkerende Waaier: | 122m |
|---|---|
| Het blokkeren: | Mobiele Telefoon |
| Het werk Bandbreedte (Mhz): | CDMA, GSM, PHS, DCS, 3G, TD-SCDMA, WIFI, 4G |
2G / 3G/van de de Celtelefoon van 4G Draagbaar het Signaalblocker Apparaat voor Conferentiezaal
| Materiaal: | Aluminiumlegering |
|---|---|
| Kleur: | Zilver |
| Blokkerende Waaier: | 130m |
De multifunctionele van de de Celtelefoon van 3G 4G Stoorzender est-808N3, de Stoorzender van GPS WiFi Lojack
| Productnaam: | Het Signaalstoorzender van de celtelefoon |
|---|---|
| het blokkeren frequentie: | CDMA/GSM, DCS/PCS, 3G, WIFI, 4G, lojack, GPS |
| Blokkerende Waaier: | 130m (- 75dbm) |
Hoge Macht WIFI 2G/3G-de Stoorzender van de Celtelefoon met Koelventilators, Antenne 6
| Productnaam: | Het Signaalstoorzender van de celtelefoon |
|---|---|
| Blokfrequentie: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Blokkerende Waaier: | 130m |
Binnen 808M UHF/het Signaalstoorzender 8 van VHF GPS Band met Hoge Macht
| Productnaam: | Het Signaalstoorzender van de celtelefoon |
|---|---|
| Blokfrequentie: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Blokkerende Waaier: | 125m |
20 de Telefoonstoorzender van de koor3g 4G 5G Draagbare Cel Hoge aanwinst voor Openlucht
| Totale productiemacht: | 210w |
|---|---|
| Naam: | Stoorzender van de de Celtelefoon van 3G 4G 5G de Draagbare |
| Machtsconsumptie: | ≤600W |

