Alle producten
-
Het Signaalstoorzender van de celtelefoon
-
De draagbare Stoorzender van de Celtelefoon
-
Hommeluav Stoorzender
-
Hoge machtsstoorzender
-
GPS-Signaalstoorzender
-
Afstandsbedieningstoorzender
-
Audioopnamestoorzender
-
5G stoorzender
-
Analyse van signaaldetectie
-
Draadloos communicatienetwerk
-
De Module van de machtsversterker
-
Communicatie-accessoires
-
Lans-Canadasnel het verschepen en geen problemen -
Lucila-BraziliëMateriaal van goede kwaliteit, zeer verantwoordelijke verkoper en snelle levering. Ik adviseer aan al gemeenschap/het AliExpress van Alibaba. Ik zal absoluut meer eenheden kopen. -
Hamadivo-FrankrijkBestseller, goede transactie en snelle levertijd
zoekwoorden [ cell phone signal jammer ] bij elkaar passen 409 producten.
Blocker van de het Signaalstoorzender 1500MHZ van 800mW 30dBm GPS, Gps Stoorzender
| Productnaam: | GPS-Signaalstoorzender |
|---|---|
| Productnaam: | GPS-Signaalstoorzender |
| Outputhaven: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
Het Signaalstoorzender van Mini Portable GPS/Blocker/Isolator est-808KC, Antenne 3
| Voeding: | AC adapter (AC 110-240V DC5V) |
|---|---|
| De macht verbruikt: | 1 W |
| Gemiddelde uit-zet macht: | 24dbm |
AC 220V 12 Stoorzender van het Antennes2w 35m de Blokkerende 5G Signaal
| Blokkerende Waaier: | Straal 135M (kan volgens uw vereiste aanpassen, moet de signaalsterkte ≤-75dBm in de plaats zijn) |
|---|---|
| Antenne: | 12 ingebouwde richtingantennes |
| Het werk Bandbreedte (Mhz): | 12 banden met inbegrip van GSM/CDMA/DCS/TDSCDMA/WCDMA/4G1/4G2/2.4G WIFI |
Draagbare Mobiele het Signaalstoorzender 808KB van Telefoongps met 10m-Waaier voor Militair
| Productnaam: | GPS-Signaalstoorzender |
|---|---|
| Frequentie: | 1500-1600MHz |
| Blokkerende Waaier: | 1-10 meters |
Handbediende het Signaalstoorzender van Autogps/Blocker est-808KB, 1500 - 1600MHZ-Frequentie
| Productnaam: | GPS-Signaalstoorzender |
|---|---|
| Outputhaven: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Gemiddelde uit-zet macht: | 30dBm |
24dbm GPS-Signaalstoorzender est-808KC, GSM/van CDMA Cellphone Signaalblocker met Antenne 3
| Productnaam: | GPS-Signaalstoorzender |
|---|---|
| Outputhaven: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Gemiddelde uit-zet macht: | 24dbm |
Est-808KC GPS-Signaalstoorzender + Mobiele Telefoonblocker met Zwarte Antenne 3,
| Productnaam: | GPS-Signaalstoorzender |
|---|---|
| Outputhaven: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Gemiddelde uit-zet macht: | 24dbm |
Het Signaalstoorzender van GPS van de drie Bandantenne, GSM Stoorzender voor Conferentiezaal
| Productnaam: | GPS-Signaalstoorzender |
|---|---|
| Outputhaven: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Gemiddelde uit-zet macht: | 24dbm |
Het Signaalstoorzender 24dbm, Blocker van CDMA/GSM GPS van het Antennesignaal voor Militair
| Productnaam: | GPS-Signaalstoorzender |
|---|---|
| Certificaat: | CE/ROHS |
| De macht verbruikt: | 1 W |
800mW de draagbare GPS-Hoge Frequentie 1500MHZ van de Signaalstoorzender - 1600MHZ
| Productnaam: | GPS-Signaalstoorzender |
|---|---|
| Uitgangspoort: | CDMA/GSM,DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Gemiddeld uitgangsvermogen: | 30dBm |

