Alle producten
-
Het Signaalstoorzender van de celtelefoon
-
De draagbare Stoorzender van de Celtelefoon
-
Hommeluav Stoorzender
-
Hoge machtsstoorzender
-
GPS-Signaalstoorzender
-
Afstandsbedieningstoorzender
-
Audioopnamestoorzender
-
5G stoorzender
-
Analyse van signaaldetectie
-
Draadloos communicatienetwerk
-
De Module van de machtsversterker
-
Communicatie-accessoires
-
Lans-Canadasnel het verschepen en geen problemen -
Lucila-BraziliëMateriaal van goede kwaliteit, zeer verantwoordelijke verkoper en snelle levering. Ik adviseer aan al gemeenschap/het AliExpress van Alibaba. Ik zal absoluut meer eenheden kopen. -
Hamadivo-FrankrijkBestseller, goede transactie en snelle levertijd
zoekwoorden [ cell phone signal jammer ] bij elkaar passen 409 producten.
8 van de de Celtelefoon van kanalen Volledige Frequenties het Signaalblocker met het Goede Koelen
| Model: | Est-808N3 |
|---|---|
| Blokkerende Waaier: | 130m (- 75dbm) |
| Gemiddelde uit-zet macht: | 35dBm |
6W 3 het Signaalstoorzender est-808SG van Bandmini portable GPS voor Benzinestation
| Productnaam: | GPS-Signaalstoorzender |
|---|---|
| Outputhaven: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Gemiddelde uit-zet macht: | 35dBm |
De Drijver van de het Signaalstoorzender van Mini Anti GPS met Volledige Tropism Antenne, Geen Schakelaar
| Productnaam: | GPS-Signaalstoorzender |
|---|---|
| Krachtbron: | DC12V-24V |
| Consumptiestroom: | 150mA |
Est-808KA1 GPS-de Straal van de Signaalstoorzender 2 - 5 Meters in Auto (met Antenne)
| Productnaam: | GPS-Signaalstoorzender |
|---|---|
| Outputhaven: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Consumptiestroom: | 150mA |
De facultatieve van de het Beheerssoftware van IoT Slimme Controle est-804F12 12 verbindt het Signaalstoorzender van de Celtelefoon 2G 3G 4G 5G WIFI
| Blokkerende Waaier: | Straal 125M (kan volgens Uw Vereiste aanpassen, moet de Signaalsterkte ≤-75dBm in de Plaats zijn) |
|---|---|
| Antenne: | 12 Antennes in alle richtingen |
| Het werk Bandbreedte (Mhz): | 12 banden met inbegrip van GSM/CDMA/DCS/PHS/3G/TD-SCDMA/WCDMA/4G/4G LTE/5G/2.4G WIFI/5.8G WIFI/GPS |
OEM 16 Blocker van het Bandensignaal Celtelefoon WIFI GPS VHF de UHFstoorzender van het Afstandsbedieningsignaal
| Blokkerende Waaier: | 140M |
|---|---|
| Antenne: | 16 antennes in alle richtingen |
| Het werk Bandbreedte (Mhz): | 16 banden met inbegrip van GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/WIFI/VHF/UHF/Lojack |
Het Signaalblocker 5G van de celtelefoon binnen Stationaire Stoorzender4g WIFI Walkie-talkie
| Machtsleverancier: | Input AC160V-240V, Output DC5V 12A |
|---|---|
| Antennes: | 10 antennes in alle richtingen |
| Gewicht: | Ongeveer 2Kg |
Est-502F18 Blocker van de Celtelefoon 18 Banden WIFI GPS VHF UHF 315 433 868 Signaalstoorzender
| Blokkerende Waaier: | 140M |
|---|---|
| Antenne: | 18 antennes in alle richtingen |
| Het werk Bandbreedte (Mhz): | 18 banden met inbegrip van GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/2.4G WIFI/5.8G WIFI/VHF/UHF/LOJACK/5G1/ |
OEM 20 de Telefoon 2G 3G 4G 5G WIFI GPS VHF van de Bandencel UHFrc315 433 868 Signaalstoorzender
| Blokkerende Waaier: | 140M |
|---|---|
| Antenne: | 20 antennes in alle richtingen |
| Het werk Bandbreedte (Mhz): | 20 banden met inbegrip van GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/2.4G WIFI/5.8G WIFI/VHF/UHF/LOJACK/5G1/ |
140m de Regelbare 24/7 onophoudelijk Werkende 8 Stoorzender van het de Telefoon2g 3G 4G WIFI GPS Signaal van de Bandencel
| Blokkerende Waaier: | 140M |
|---|---|
| Antenne: | 8 antennes in alle richtingen |
| Het werk Bandbreedte (Mhz): | 8 banden met inbegrip van GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/2.4G WIFI/5.8G WIFI (/VHF/UHF/LOJACK/5G1 |

