Alle producten
-
Het Signaalstoorzender van de celtelefoon
-
De draagbare Stoorzender van de Celtelefoon
-
Hommeluav Stoorzender
-
Hoge machtsstoorzender
-
GPS-Signaalstoorzender
-
Afstandsbedieningstoorzender
-
Audioopnamestoorzender
-
5G stoorzender
-
Analyse van signaaldetectie
-
Draadloos communicatienetwerk
-
De Module van de machtsversterker
-
Communicatie-accessoires
-
Lans-Canadasnel het verschepen en geen problemen -
Lucila-BraziliëMateriaal van goede kwaliteit, zeer verantwoordelijke verkoper en snelle levering. Ik adviseer aan al gemeenschap/het AliExpress van Alibaba. Ik zal absoluut meer eenheden kopen. -
Hamadivo-FrankrijkBestseller, goede transactie en snelle levertijd
zoekwoorden [ cell phone signal jammer ] bij elkaar passen 409 producten.
Kleine Zak Wifi/Blauwe Tand/Draadloze Videostoorzender/Blocker est-808HD
| Productnaam: | Het Signaalstoorzender van de celtelefoon |
|---|---|
| Blokfrequentie: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Blokkerende Waaier: | 1-20meters |
10 de Stoorzender van het kanalen5w 37dBm 5G Signaal met Tijdopnemer het Plaatsen
| Blokkerende Waaier: | 1-60 m (paneelantenne die richting onder ogen zien) |
|---|---|
| Antenne: | Richtingpaneelantenne |
| Het werk Bandbreedte (Mhz): | OEM 10 BANDEN MET INBEGRIP VAN GSM/CDMA/DCS/TD-SCDMA/3G/WCDMA/4G1/4G2/5G1/5G2/2.4G WIFI/5.8G WIFI/GP |
7/24 onophoudelijk Werkende het Signaalblocker van de Afstandsbediening Mobiele Telefoon voor auto het gebruiken
| Blokkerende Waaier: | regelbare 040m (@-75dBm, hangt nog van de signaalsterkte af op bepaald gebied) |
|---|---|
| Antennes: | 3/6/8/10/12 antennes in alle richtingen |
| Productnaam: | De Vervormerstoorzender van de celtelefoon |
808HI draagbare 6 Band Mobiele Telefoon Wifi + GPS-Stoorzender die met 10m Waaier blokkeren
| Productnaam: | Het Signaalstoorzender van de celtelefoon |
|---|---|
| Frequentie: | GSM/DCS/PHS/DCS/3G/WIFI/GPS |
| Kleur: | Zwart |
LCD het Schermac Blocker van de de Telefoonontvangst van de Adapter33dbm/2w Cel
| Blokkerende Waaier: | Straal 125M (kan volgens Uw Vereiste aanpassen, moet de Signaalsterkte ≤-75dBm in de Plaats zijn) |
|---|---|
| Antenne: | ingebouwde antennes in alle richtingen |
| Het werk Bandbreedte (Mhz): | OEM 8/9/10/11/12 BANDEN MET INBEGRIP VAN GSM/CDMA/DCS/TD-SCDMA/3G/WCDMA/4G1/4G2/5G1/5G2/2.4G WIFI/5. |
10 de meters strekken zich de Draagbare Stoorzender 30dbm van de Celtelefoon met DCS/PHS, Antenne 6 uit
| Productnaam: | De draagbare Stoorzender van de Celtelefoon |
|---|---|
| Blokkerende Waaier: | 1-10 meters |
| Het blokkeren frequentie: | CDMA, GSM, DCS/PHS, 3G, WIFI, GPS |
UHFlojack Radio kleine de zakstoorzender 10 antennescdma GSM 3G 4G WiFi van VHF
| Materiaal: | Metaal |
|---|---|
| Kleur: | Zwart |
| Banden: | GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/WIFI/VHF/UHF/Lojack |
Vervormer van de de Celtelefoon van WiFi GPS de Draagbare Handbediende Afstandsbediening
| Blokkerende Waaier: | Straal 120m (de Signaalsterkte moet ≤-75dBm in de Plaats zijn) |
|---|---|
| Het werk Bandbreedte (Mhz): | 10 banden met inbegrip van GSM, CDMA, DCS, PCs, 3G, 4G, 4G LTE, 5G, WIFI, GPS, Lojack, VHF, UHF, 315 |
| Antenne: | 10 Antennes in alle richtingen |
De Stoorzender van de Wimax3g Afstandsbediening, WiFi-Signaalstoorzender met Richtingantenne
| Productnaam: | Afstandsbedieningstoorzender |
|---|---|
| Machtsinput: | AC110V-240V |
| Machtsoutput: | 16W |
4 de Stoorzender van de antennesafstandsbediening voor Douane, 1 - 15m Blokkerende waaier
| Blokkerende Waaier: | 120m |
|---|---|
| Gemiddelde uit-zet macht: | 30dBm |
| De macht verbruikt: | 3W |

