Alle producten
-
Het Signaalstoorzender van de celtelefoon
-
De draagbare Stoorzender van de Celtelefoon
-
Hommeluav Stoorzender
-
Hoge machtsstoorzender
-
GPS-Signaalstoorzender
-
Afstandsbedieningstoorzender
-
Audioopnamestoorzender
-
5G stoorzender
-
Analyse van signaaldetectie
-
Draadloos communicatienetwerk
-
De Module van de machtsversterker
-
Communicatie-accessoires
-
Lans-Canadasnel het verschepen en geen problemen -
Lucila-BraziliëMateriaal van goede kwaliteit, zeer verantwoordelijke verkoper en snelle levering. Ik adviseer aan al gemeenschap/het AliExpress van Alibaba. Ik zal absoluut meer eenheden kopen. -
Hamadivo-FrankrijkBestseller, goede transactie en snelle levertijd
zoekwoorden [ cell phone signal jammer ] bij elkaar passen 409 producten.
12 de Telefoonstoorzender van de banden3g 4G 5G Cel Draagbare Koffer voor Binnen Openlucht
| Totale productiemacht: | 800w |
|---|---|
| Machtsleverancier: | 220VAC --27VDC/150A |
| Machtsconsumptie: | ≤3000W |
Van de de Celtelefoon van hoge Machtswifi de Draagbare Stoorzender/Blocker (CDMA-GSM PCs 3G van DCS)
| Productnaam: | De draagbare Stoorzender van de Celtelefoon |
|---|---|
| Het blokkeren frequentie: | CDMA-GSM PCS 3G WIFI VAN DCS |
| Blokkerende Waaier: | 1-10 meters |
De enige van de de Telefoonstoorzender van de Band Draagbare Cel Radio van WIFI Bluetooth
| Blokkerend bereik: | 1-10 meters (hangt nog van de signaalsterkte af in het bepaalde gebied) |
|---|---|
| Werktemperatuur: | -30~60℃ |
| Machtsleverancier: | AC110-250V/DC12-36V |
GPS Mini Portable Cell Phone Jammer/Blocker est-808SG voor Douane
| Productnaam: | De draagbare Stoorzender van de Celtelefoon |
|---|---|
| Gemiddelde uit-zet macht: | 30dBm |
| Antenne: | 3 antenne |
GPS + WIFI + Stoorzender van de de Celtelefoon van 3G de Draagbare/Blocker est-808HI voor School
| Productnaam: | De draagbare Stoorzender van de Celtelefoon |
|---|---|
| Gemiddelde uit-zet macht: | 30dBm |
| Antenne: | 6 antenne |
Van de de Telefoonstoorzender van de bibliotheek808hi Draagbare Cel Blocker 30dBm van GPS WIFI 3G
| Productnaam: | De draagbare Stoorzender van de Celtelefoon |
|---|---|
| Gemiddelde uit-zet macht: | 30dBm |
| Antenne: | 6 antenne |
Stoorzender van de de Celtelefoon van WIFI de Draagbare/Mobiele Signaalblocker met 3 Antennes
| Voeding: | AC ADAPTER (AC110V-240V DC9V) |
|---|---|
| Productnaam: | De draagbare Stoorzender van de Celtelefoon |
| De macht verbruikt: | 500mW |
GSM 3G 4G 5G WIFI LoJack GPS Signaalstoorzender 18 Kanalen Handbediend voor Veiligheidsgebruik
| Type: | Draagbare Handbediende Signaalstoorzender |
|---|---|
| Blokkerende Waaier: | Straal 120m (de Signaalsterkte moet ≤-75dBm in de Plaats zijn) |
| Antennetype: | 2dBi bereiken antenne in alle richtingen |
8 het Signaalstoorzender van band het Handbediende GPS Anti Volgen 2G 3G WiFi 2500MHz
| Type: | GPS-Signaalstoorzender |
|---|---|
| Functie: | de werken met allerlei het volgen van apparaten, verhinderen u of wordt gevestigd, om uw privacy wor |
| Antenne: | 8pcs Antennes in alle richtingen |
5 de Stoorzenderblocker est-505D, 2100 van de band3g 4W Afstandsbediening - 2200MHZ
| Productnaam: | Afstandsbedieningstoorzender |
|---|---|
| Outputhaven: | CDMA/GSM/DCS/PHS/3G |
| Gemiddelde uit-zet macht: | 34dBm |

