Alle producten
-
Het Signaalstoorzender van de celtelefoon
-
De draagbare Stoorzender van de Celtelefoon
-
Hommeluav Stoorzender
-
Hoge machtsstoorzender
-
GPS-Signaalstoorzender
-
Afstandsbedieningstoorzender
-
Audioopnamestoorzender
-
5G stoorzender
-
Analyse van signaaldetectie
-
Draadloos communicatienetwerk
-
De Module van de machtsversterker
-
Communicatie-accessoires
-
Lans-Canadasnel het verschepen en geen problemen -
Lucila-BraziliëMateriaal van goede kwaliteit, zeer verantwoordelijke verkoper en snelle levering. Ik adviseer aan al gemeenschap/het AliExpress van Alibaba. Ik zal absoluut meer eenheden kopen. -
Hamadivo-FrankrijkBestseller, goede transactie en snelle levertijd
zoekwoorden [ cell phone signal jammer ] bij elkaar passen 409 producten.
2400MHz WIFI + van de de Celtelefoon van 3G/van 2G de Draagbare Stoorzender est-808HF voor Douane
| Productnaam: | De draagbare Stoorzender van de Celtelefoon |
|---|---|
| Gemiddelde uit-zet macht: | 30dBm |
| Antenne: | 4 antenne |
3G draagbare de Stoorzenderblocker est-808HA, 2100 van de Celtelefoon - 2200MHZ-Frequentie
| Productnaam: | De draagbare Stoorzender van de Celtelefoon |
|---|---|
| Gemiddelde uit-zet macht: | 25dBm |
| Antenne: | 3 antenne |
Van de de Celtelefoon van WIFI GPS de Draagbare Stoorzender est-808KG met Zwarte Antenne Vijf,
| Productnaam: | De draagbare Stoorzender van de Celtelefoon |
|---|---|
| Gemiddelde uit-zet macht: | 30dBm |
| Antenne: | 5 antenne |
Van de de Celtelefoon van Bluetooth 3G de Draagbare Stoorzender est-808SG2 met Afstandsbediening
| Productnaam: | De draagbare Stoorzender van de Celtelefoon |
|---|---|
| Gemiddelde uit-zet macht: | 30dBm |
| Afmeting: | 97 (L) ×48 (W)×18 (H) mm |
1W 10 het Signaalstoorzender van de Antenne4500mah Walkie-talkie
| Type: | Draagbare Handbediende Signaalstoorzender |
|---|---|
| Blokkerende Waaier: | Straal 120m (de Signaalsterkte moet ≤-75dBm in de Plaats zijn) |
| Antenne: | 10 Antennes in alle richtingen |
Stoorzender van de de Celtelefoon van CDMA/GSM de Draagbare/Blocker 25dBm met Antenne 3
| Productnaam: | De draagbare Stoorzender van de Celtelefoon |
|---|---|
| Gemiddelde uit-zet macht: | 25dBm |
| Antenne: | 3 antenne |
808LE hoge Machtsstoorzender 47dBm, de Mobiele Stoorzender van het Telefoonsignaal met Antenne 5
| Productnaam: | Hoge machtsstoorzender |
|---|---|
| Gemiddelde uit-zet macht: | 47dBm |
| Voeding: | AC Adapter (AC110-240V) |
De Hoge Machtsstoorzender van de celtelefoon
| Productnaam: | Hoge machtsstoorzender |
|---|---|
| Gemiddelde uit-zet macht: | 42dBm |
| Voeding: | AC Adapter (AC110-240V) |
De Telefoonstoorzender 25dBm CDMA van de veiligheids3g Draagbare Cel/GSM Blocker
| Productnaam: | De draagbare Stoorzender van de Celtelefoon |
|---|---|
| Gemiddelde uit-zet macht: | 25dBm |
| Antenne: | 3 antenne |
Draagbare Mobiele Telefoon + 3G + de Stoorzender van Wifi + GPS-van het Signaal met Koelventilators
| Productnaam: | De draagbare Stoorzender van de Celtelefoon |
|---|---|
| Frequentie: | GSM/DCS/PHS/DCS/3G/WIFI/GPS |
| Blokkerende Waaier: | 110m |

