Alle producten
-
Het Signaalstoorzender van de celtelefoon
-
De draagbare Stoorzender van de Celtelefoon
-
Hommeluav Stoorzender
-
Hoge machtsstoorzender
-
GPS-Signaalstoorzender
-
Afstandsbedieningstoorzender
-
Audioopnamestoorzender
-
5G stoorzender
-
Analyse van signaaldetectie
-
Draadloos communicatienetwerk
-
De Module van de machtsversterker
-
Communicatie-accessoires
-
Lans-Canadasnel het verschepen en geen problemen -
Lucila-BraziliëMateriaal van goede kwaliteit, zeer verantwoordelijke verkoper en snelle levering. Ik adviseer aan al gemeenschap/het AliExpress van Alibaba. Ik zal absoluut meer eenheden kopen. -
Hamadivo-FrankrijkBestseller, goede transactie en snelle levertijd
zoekwoorden [ cell phone signal jammer ] bij elkaar passen 409 producten.
Van het de Telefoonsignaal van de rugzakcel Stoorzender 8 Antennesgsm 3G 4G 5G 10Watt voor Landbouwbedrijf
| Type: | Van de de Celtelefoon van de rugzak Hoge Macht het Signaalstoorzender |
|---|---|
| Enige outputmacht: | 10Watt |
| Het blokkeren Straal: | regelbare 180m (@-75dBm, hangt nog van de signaalsterkte af op bepaald gebied) |
De Stoorzender van het de Telefoonsignaal van de afstandsbediening3g Cel 5 Banden Stationair Binnengebruik
| Blokkerende Waaier: | 1-30 meters (hangt nog van de signaalsterkte af in het bepaalde gebied) |
|---|---|
| Antenne: | 5 antennes in alle richtingen |
| Het werk Bandbreedte (Mhz): | 5 banden met inbegrip van GSM/CDMA/AMPS/DCS/PHS/3G |
GSM 3G 4G LTE 5G het Signaalstoorzender van de Celtelefoon - blokkeer Ongewenste Vraag & Teksten voor Ondernemingen
| TYPE: | Stoorzender |
|---|---|
| Blokkerende Waaier: | 2-20M |
| Antenne: | de Antennes van 8pcs Omni |
40W middelhoogvermogen 150m de Stoorzender van het de Telefoonsignaal van de 8 Kanalencel voor Gevangenis
| Blokkerende Waaier: | 150m |
|---|---|
| Antenne: | 8 antennes in alle richtingen |
| Het werk Bandbreedte (Mhz): | 8 banden met inbegrip van GSM/CDMA/DCS/PHS/3G/4G/WIFI |
De regelbare van het de Telefoonsignaal van de 8 bandencel Stoorzender AC160V - de Stoorzender van 240V 4G WiFi
| Blokkerende Waaier: | 1-25 meters (hangt nog van de signaalsterkte af in het givnegebied) |
|---|---|
| Antenne: | 8 Antennes in alle richtingen |
| Afmeting: | 420(L)*190 (W) *90 (H |
Van de de Celtelefoon van GPS LOJACK het Signaalstoorzender het Draagbare Handbediende Anti Volgen
| Blokkerende Waaier: | Straal 115M |
|---|---|
| Antenne: | 8 Antennes in alle richtingen |
| Het werk Bandbreedte (Mhz): | GSM, CDMA, DCS, PCs, PHS, 3G, GPS, Galieo, Glonass, Beidou |
450W van de het Signaalstoorzender van de celtelefoon Koffertype voor de Banden van 3G 4G 5G 12
| Totale productiemacht: | 450W |
|---|---|
| Machtsleverancier: | AC 220V//14A |
| Machtsconsumptie: | ≤3000 |
5G het Signaalstoorzender van de celtelefoon 12 Banden Regelbare Werkende Waaier
| Totale productiemacht: | 450W |
|---|---|
| Machtsleverancier: | AC 220V//14A GELIJKSTROOM 24V100AH |
| Machtsconsumptie: | ≤3000 |
Mobiele het Signaalstoorzender van de Celtelefoon Stationaire 8 Antennes 3G WIFI
| Enige Machtsoutput (elke band): | 2W+/-200mA |
|---|---|
| Voeding: | Input AC160V-240V /Output gelijkstroom 5V 15A |
| Afmeting: | 360*180*60MM |
Draagbare het Signaalstoorzender 14W 8 van de Celtelefoon Antennes In alle richtingen
| Blokkerende Waaier: | Regelbare Straal 125M 【het Cellulaire signaal moet ≤-85dBm in de plaats】. De blokkerende waaier hang |
|---|---|
| Antennes: | 8 Antennes in alle richtingen |
| kleur: | Zwart |

