Alle producten
-
Het Signaalstoorzender van de celtelefoon
-
De draagbare Stoorzender van de Celtelefoon
-
Hommeluav Stoorzender
-
Hoge machtsstoorzender
-
GPS-Signaalstoorzender
-
Afstandsbedieningstoorzender
-
Audioopnamestoorzender
-
5G stoorzender
-
Analyse van signaaldetectie
-
Draadloos communicatienetwerk
-
De Module van de machtsversterker
-
Communicatie-accessoires
-
Lans-Canadasnel het verschepen en geen problemen -
Lucila-BraziliëMateriaal van goede kwaliteit, zeer verantwoordelijke verkoper en snelle levering. Ik adviseer aan al gemeenschap/het AliExpress van Alibaba. Ik zal absoluut meer eenheden kopen. -
Hamadivo-FrankrijkBestseller, goede transactie en snelle levertijd
zoekwoorden [ cell phone signal jammer ] bij elkaar passen 409 producten.
4 van het de Telefoonsignaal van de antennescel de Stoorzenderafstandsbediening voor CDMA-GSM DCS PHS 3G
| Blokkerende Waaier: | Straal 1 - 15M (hangt nog van de sterkte in het bepaalde gebied af. |
|---|---|
| Enige outputmacht: | +33dBm /1W |
| Machtsinput: | AC110V-240V |
8 de Stoorzender van het de Telefoonsignaal van de antennescel Draagbare Satelliet die WIFI 3G voor Auto plaatsen
| Blokkerende Waaier: | 1-15 meters (hangt nog van de signaalsterkte af in het bepaalde gebied) |
|---|---|
| Afmeting: | 140×75×35 mm |
| Maximum Stralende Macht: | Lager dan -10dBm |
Mobiele van de de Celtelefoon van Voertuiggps Satelliet Plaatsende het Signaalstoorzender est-808KA1
| Blokkerende Waaier: | 2-15 meters (hangt nog van de signaalsterkte af in het bepaalde gebied) |
|---|---|
| Emissiefrequentiegebied: | 1500-1600MHz |
| De macht past Waaier aan: | 33dBm 6dBm/30KHz (min) |
Van de de Celtelefoon van Ce RoHS het Signaalstoorzender 5 Buit in Antennes In alle richtingen 160*100*30 Mm
| Blokkerende Waaier: | 1-15 meter (afhankelijk van de signaalsterkte in het gebied) |
|---|---|
| Antennes: | 5 buit-in antennes voor alle richtingen |
| Enige Outputmacht: | +30dBm /1W |
Rugzak 30 meet Blokkerende het Signaalstoorzender van de Celtelefoon met bulit-in Batterij
| Blokkerende Waaier: | 130m |
|---|---|
| Het blokkeren: | Mobiele Telefoon |
| Het werk Bandbreedte (Mhz): | CDMA, GSM, PHS, DCS, 3G WIFI LTE1 (4G1) LTE2 (4G2) |
20 van het de Telefoonsignaal van de antennescel van de de Stoorzender3g 4G WiFi Bluetooth Cel het Apparaat van de de Telefoonvervormer
| Blokkerende Waaier: | regelbare 040m (@-75dBm, hangt nog van de signaalsterkte af op bepaald gebied) |
|---|---|
| Enige Outputmacht (elke band): | ≤ 33dBm/regelbare 2W (met de knop van de machtsaanpassing) |
| Voeding: | AC adapter (Input: AC100-240V; Output: Van DC12V 20A), of DC12V-de autoadapter |
Van de de Celtelefoon van de aluminiumlegering het Signaalstoorzender GPS Mobiele Telefoonstoorzender 16W
| Materiaal: | Aluminiumlegering |
|---|---|
| Kleur: | Zilver |
| Blokkerende Waaier: | 130m |
Waterdichte van de de Celtelefoon van de Zandstralerschuilplaats het Signaalstoorzender voor Benzinestation est-808G
| Voeding: | Ac Adapter |
|---|---|
| Stel Tijd in werking: | 24 ononderbroken uren |
| De macht verbruikt: | 5W |
3G het Signaalstoorzender van de celtelefoon met 4 Antenne est-808A
| Productnaam: | Het Signaalstoorzender van de celtelefoon |
|---|---|
| Blokfrequentie: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Blokkerende Waaier: | 1-20meters |
De Stoorzender van het de Telefoonsignaal van de Wificel, Blauwe Tand Videostoorzender est-808FII
| Productnaam: | Het Signaalstoorzender van de celtelefoon |
|---|---|
| Blokkerende Waaier: | 1-20meters |
| Kanaal uit-zet macht: | 3dBm/30KHz (min) |

