Alle producten
-
Het Signaalstoorzender van de celtelefoon
-
De draagbare Stoorzender van de Celtelefoon
-
Hommeluav Stoorzender
-
Hoge machtsstoorzender
-
GPS-Signaalstoorzender
-
Afstandsbedieningstoorzender
-
Audioopnamestoorzender
-
5G stoorzender
-
Analyse van signaaldetectie
-
Draadloos communicatienetwerk
-
De Module van de machtsversterker
-
Communicatie-accessoires
-
Lans-Canadasnel het verschepen en geen problemen -
Lucila-BraziliëMateriaal van goede kwaliteit, zeer verantwoordelijke verkoper en snelle levering. Ik adviseer aan al gemeenschap/het AliExpress van Alibaba. Ik zal absoluut meer eenheden kopen. -
Hamadivo-FrankrijkBestseller, goede transactie en snelle levertijd
zoekwoorden [ cell phone signal jammer ] bij elkaar passen 409 producten.
3W GSM van de de Celtelefoon van de Ontploffingsschuilplaats het Signaalstoorzender est-808GII voor Binnen/Openlucht
| Voeding: | Ac Adapter |
|---|---|
| Stel Tijd in werking: | 24 ononderbroken uren |
| De macht verbruikt: | 5W |
33dBm 4 van de de Celtelefoon van de Antenneauto het Signaalstoorzender/Blocker/Isolater est-808FI
| Productnaam: | Het Signaalstoorzender van de celtelefoon |
|---|---|
| Blokfrequentie: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Blokkerende Waaier: | 1-20meters |
1600mhz het Signaalstoorzender van de celtelefoon
| Productnaam: | Het Signaalstoorzender van de celtelefoon |
|---|---|
| Blokfrequentie: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Blokkerende Waaier: | 1-20meters |
30dbm het Signaalstoorzender van de celtelefoon
| Productnaam: | Het Signaalstoorzender van de celtelefoon |
|---|---|
| Blokfrequentie: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Blokkerende Waaier: | 1-20meters |
GSM van 6W CDMA van de de Celtelefoon van DCS PHS 3G het Signaalstoorzender/Blocker
| Productnaam: | Het Signaalstoorzender van de celtelefoon |
|---|---|
| Blokfrequentie: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Blokkerende Waaier: | 1150m |
3G van de het Signaalstoorzender van de celtelefoon Blocker EST - 808A 2100 - 2200MHZ-Frequentie
| Productnaam: | Het Signaalstoorzender van de celtelefoon |
|---|---|
| Blokfrequentie: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Blokkerende Waaier: | 1-20meters |
8 Stoorzender van het de Telefoonsignaal van de band de Multifunctionele Cel, WIFI/4G/Mobiele de Telefoonblocker van 3G
| Productnaam: | Het Signaalstoorzender van de celtelefoon |
|---|---|
| het blokkeren frequentie: | CDMA/GSM, DCS/PCS, 3G, WIFI, 4G, lojack, GPS |
| Blokkerende Waaier: | 130m (- 75dbm) |
Est-808HD draadloze het Signaalstoorzender van de Celtelefoon voor Conferentieruimte
| Productnaam: | Het Signaalstoorzender van de celtelefoon |
|---|---|
| Blokfrequentie: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Blokkerende Waaier: | 1-20 meters |
Binnen van de het Signaalstoorzender van de Celtelefoon Blocker est-808J6, antenne 6 band
| Productnaam: | Het Signaalstoorzender van de celtelefoon |
|---|---|
| Model: | Est-808J6 |
| Voeding: | AC Adapter (AC110-240V) |
Gewone het Signaalstoorzender van de Celtelefoon voor scholen, CDMA-GSM DCS PHS 3G
| Productnaam: | Het Signaalstoorzender van de celtelefoon |
|---|---|
| Blokfrequentie: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Blokkerende Waaier: | 1-20meters |

