Alle producten
-
Het Signaalstoorzender van de celtelefoon
-
De draagbare Stoorzender van de Celtelefoon
-
Hommeluav Stoorzender
-
Hoge machtsstoorzender
-
GPS-Signaalstoorzender
-
Afstandsbedieningstoorzender
-
Audioopnamestoorzender
-
5G stoorzender
-
Analyse van signaaldetectie
-
Draadloos communicatienetwerk
-
De Module van de machtsversterker
-
Communicatie-accessoires
-
Lans-Canadasnel het verschepen en geen problemen -
Lucila-BraziliëMateriaal van goede kwaliteit, zeer verantwoordelijke verkoper en snelle levering. Ik adviseer aan al gemeenschap/het AliExpress van Alibaba. Ik zal absoluut meer eenheden kopen. -
Hamadivo-FrankrijkBestseller, goede transactie en snelle levertijd
zoekwoorden [ cell phone signal jammer ] bij elkaar passen 409 producten.
De mobiele het Signaalstoorzender 2800mAh van de Celtelefoon kiest Antennes uit Handbediend WIFI
| Blokkerende Waaier: | 115M (hangt van de signaalsterkte af in het bepaalde gebied) |
|---|---|
| Ingebouwde batterij: | 7.4V 2500mAh/7.4V2800mAh |
| Machtsleverancier: | AC110-250V/DC12-36V |
Binnen Stationaire het Signaalstoorzender van de Celtelefoon 8 Kanalen voor DCS 3G WiFi
| Blokkerende Waaier: | 130M (hangt nog van de signaalsterkte af in het bepaalde gebied) |
|---|---|
| Het werk Bandbreedte (Mhz): | CDMA, GSM, PHS, DCS, 3G WIF |
| Machtsinput: | AC160V-240V |
van de de Celtelefoon van 4G 5G WiFi het Signaalstoorzender 12 Antenne de Regelbare Controle van het Softwarebeheer
| Blokkerende Waaier: | Straal 125M (kan volgens Uw Vereiste aanpassen, moet de Signaalsterkte ≤-75dBm in de Plaats zijn) |
|---|---|
| Antenne: | 12 Antennes in alle richtingen |
| Het werk Bandbreedte (Mhz): | 12 banden met inbegrip van GSM/CDMA/DCS/PHS/3G/TD-SCDMA/WCDMA/4G/4G LTE/5G/2.4G WIFI/5.8G WIFI/GPS |
van de de Celtelefoon van 3G 4G 5G het Signaalstoorzender Richting Stationair Gebouwd in Antennes In alle richtingen
| Maximumoutputmacht: | ≥ 37 dBm (5W) |
|---|---|
| Machtsleverancier: | 220VAC --27VDC/8A |
| Energieverbruik: | ≤150W |
De volledige Stoorzender van het de Telefoonsignaal van de Frequentiecel bouwde Antennes voor 2G 3G 4G 5G in
| Maximumoutputmacht: | ≥33dBm (2W) |
|---|---|
| Machtsleverancier: | 220VAC--5VDC/20A |
| Gewicht (hoofdeenheid): | 4.3kg |
van de de Celtelefoon van 2G 3G 4G 5G het Signaalstoorzender Hoge Synchroon Machtssignaal
| Totale Machtsoutput: | 100w |
|---|---|
| Machtsleverancier: | Vervaardiging van elektrische apparatuur |
| Energieverbruik: | ≤500W |
Van het de Telefoonsignaal van de Wireles Zilveren AC160V-240V Cel Stoorzender 40m voor School
| Blokkerende Waaier: | 140m |
|---|---|
| Het blokkeren: | Mobiele Telefoon |
| Het werk Bandbreedte (Mhz): | CDMA, GSM, PHS, DCS, 3G WIFI, 4G |
8 van het de Telefoonsignaal van de antennes Mobiel Cel de Stoorzender Openluchtgebruik Stationaire Explosiebestendig
| Enige outputmacht: | +33dBm/2W |
|---|---|
| Antennetype: | In alle richtingen |
| Krachtbron: | AC Adapter (220V) |
De op een voertuig gemonteerde GSM 3G 4G LTE 5G WIFI GPS Stoorzender van het de Telefoonsignaal van de Afstandsbedieningcel
| Productnaam: | blocker van de voertuigbom |
|---|---|
| Enige Outputmacht: | +47-50dBm/50-100W |
| Blokkerende Waaier: | Straal: 50-2000 M |
12 kanalen 30M van de de Celtelefoon van 2W 5G LCD van de het Signaalstoorzender het Scherm
| Blokkerende Waaier: | Radius 1-30 M (signaalsterkte ≤-75 dBm op de locatie) |
|---|---|
| Antenne: | met ingebouwde antennes met 12 richtingen |
| Het werk Bandbreedte (Mhz): | OEM 10/12 banden, met inbegrip van GSM/CDMA/DCS/TD-SCDMA/3G/WCDMA/4G1/4G2/5G1/5G2/2.4G WIFI/5.8G WIF |

