Alle producten
-
Het Signaalstoorzender van de celtelefoon
-
De draagbare Stoorzender van de Celtelefoon
-
Hommeluav Stoorzender
-
Hoge machtsstoorzender
-
GPS-Signaalstoorzender
-
Afstandsbedieningstoorzender
-
Audioopnamestoorzender
-
5G stoorzender
-
Analyse van signaaldetectie
-
Draadloos communicatienetwerk
-
De Module van de machtsversterker
-
Communicatie-accessoires
-
Lans-Canadasnel het verschepen en geen problemen -
Lucila-BraziliëMateriaal van goede kwaliteit, zeer verantwoordelijke verkoper en snelle levering. Ik adviseer aan al gemeenschap/het AliExpress van Alibaba. Ik zal absoluut meer eenheden kopen. -
Hamadivo-FrankrijkBestseller, goede transactie en snelle levertijd
zoekwoorden [ cell phone signal jammer ] bij elkaar passen 409 producten.
33dBm het Signaalstoorzender van de celtelefoon/Vervormercomputer Verre Contro
| Model: | Est-606C |
|---|---|
| Frequentie: | 850-894MHz |
| Gemiddelde uit-zet macht: | 33dBm |
van de de Celtelefoon van 15W 4G WIFI het Signaalstoorzender/Blocker Zwarte voor Auditoria
| Model: | Est-808P |
|---|---|
| Voeding: | AC Adapter (AC110-240V) |
| Het blokkeren frequentie: | GSM/CDMA/AMPS/DCS/PHS/3G (WCDMA,)/4G, 2.4G Wifi/Blauwe Tand/draadloze video |
Van de de Celtelefoon van Bluetooth Draagbare het Signaalstoorzender voor scholen, 33dBm
| Blokkerende Waaier: | 125m (- 85dbm) |
|---|---|
| Model: | Est-808P |
| Frequentie: | 930-960MHz |
8 van het de Telefoonsignaal van de banden de Handbediende Cel Stoorzender 2G/Blocker AC110V-240V van 3G/van 4G/Wifi-
| Grootte: | 140×75×35 mm om Antenne niet te omvatten |
|---|---|
| Kleur: | Zwart |
| Functie: | Signaalstoorzender |
De negatieve Ion Anion Air Purifier Cell-Stoorzender 2G 3G 4G WIFI van het Telefoonsignaal voor Huis
| Kleur: | Wit |
|---|---|
| Functie: | luchtzuiveringsinstallatie, het signaalblocker van de celtelefoon |
| Productnaam: | het signaalstoorzender van de luchtzuiveringsinstallatie |
3G van de de volledig-Band de Draadloze Cel van GPS Bluetooth Stoorzender van het de Telefoonsignaal met Antenne 8
| Productnaam: | GPS-Signaalstoorzender |
|---|---|
| Het blokkeren frequentie: | CDMA/GSM, DCS/PHS, 3G, WIFI, GPS, VHF, UHF |
| Blokkerende Waaier: | 1-30 meters |
De Stoorzender Multi functioneel van hoge Machtsmini portable cell phone signal
| Productnaam: | GPS-Signaalstoorzender |
|---|---|
| Outputhaven: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Voeding: | AC adapter (AC 110-240V DC5V) |
3G draadloze het Signaalstoorzender van de Celtelefoon met GSM/GPS/Wifi-Signaalstoorzender
| Productnaam: | GPS-Signaalstoorzender |
|---|---|
| Outputhaven: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Modelnummer: | Est-808M |
Van de de Celtelefoon van GPS Satelliet het Signaalstoorzender/Blocker 33dBm met Omni-Antenne
| Krachtbron: | DC12V-24V |
|---|---|
| Consumptiestroom: | 150mA |
| Outputmacht: | 2mV |
Zwarte GPS-het Signaalstoorzender van de Celtelefoon voor Scholen, 5 W CDMA/GSM Blocker
| Productnaam: | GPS-Signaalstoorzender |
|---|---|
| Gemiddelde uit-zet macht: | 33dBm |
| Stel Tijd in werking: | 2-3 ononderbroken uren |

