Alle producten
-
Het Signaalstoorzender van de celtelefoon
-
De draagbare Stoorzender van de Celtelefoon
-
Hommeluav Stoorzender
-
Hoge machtsstoorzender
-
GPS-Signaalstoorzender
-
Afstandsbedieningstoorzender
-
Audioopnamestoorzender
-
5G stoorzender
-
Analyse van signaaldetectie
-
Draadloos communicatienetwerk
-
De Module van de machtsversterker
-
Communicatie-accessoires
-
Lans-Canadasnel het verschepen en geen problemen -
Lucila-BraziliëMateriaal van goede kwaliteit, zeer verantwoordelijke verkoper en snelle levering. Ik adviseer aan al gemeenschap/het AliExpress van Alibaba. Ik zal absoluut meer eenheden kopen. -
Hamadivo-FrankrijkBestseller, goede transactie en snelle levertijd
zoekwoorden [ cell phone signal jammer ] bij elkaar passen 409 producten.
3G WiFi-de het Signaalstoorzender AC 220V van de Celtelefoon bouwde Antennes in
| Gevoelig: | -110dBm |
|---|---|
| Het werk macht: | AC 220V |
| Machtsconsumptie: | ongeveer 100W |
Van het de Telefoonsignaal van de roestvrij staal Zilveren Cel de Stoorzenderafstandsbediening voor Politie en Bevelcentrum
| Blokkerende Waaier: | 1-15M |
|---|---|
| Het blokkeren: | Mobiele Telefoon |
| Het werk Bandbreedte (Mhz): | CDMA, GSM, PHS, DCS, 3G, 4G, WIFI |
Regelbare het Signaalstoorzender van de Celtelefoon, het Signaalblocker van de Celtelefoon Antennes die 2 blokkeren
| Frequentie: | CDMA, GSM, DCS, PHS, 3G, WIFI, 4G1,4G2 |
|---|---|
| Gewicht: | 1.5kg |
| Machtsinput: | AC160V-240V |
3G/4G/WIFI/+GPS het Signaalstoorzender van de celtelefoon, Draagbaar het Signaalblocker van de Celtelefoon Apparaat
| Blokkerende Waaier: | 125m |
|---|---|
| Het blokkeren: | Signaal |
| Het werk Bandbreedte (Mhz): | GSM, PHS, DCS, 3G, GPS, LTE |
De professionele Stoorzender van het de Telefoonsignaal van de Auditoriacel met het Blokkeren van Waaier 15m
| Blokkerende Waaier: | 115m |
|---|---|
| Het blokkeren: | Mobiele Telefoon |
| Het werk Bandbreedte (Mhz): | CDMA, GSM, PHS, DCS, 3G |
Hoog Aangedreven het Signaalstoorzender van de Celtelefoon, het Signaalblocker van de Celtelefoon
| Blokkerende Waaier: | 1-15M |
|---|---|
| Het blokkeren: | Mobiele Telefoon |
| Het werk Bandbreedte (Mhz): | CDMA, GSM, PHS, DCS, 3G |
De Stoorzender van het de Telefoonsignaal van de bibliotheekcel met AMPÈREN/van TACS/van NMT Beschikbaar Systeem
| Blokkerende Waaier: | 120m |
|---|---|
| Het blokkeren: | Mobiele Telefoon |
| Het werk Bandbreedte (Mhz): | CDMA, GSM, PHS, DCS, 3G |
11 van de de Celtelefoon van het bandenroestvrije staal het Zilveren het Signaalstoorzender Mobiel Blokkeren en WIFI/Oortelefoon
| Blokkerende Waaier: | 125m |
|---|---|
| Het blokkeren: | Mobiele Telefoon |
| Het werk Bandbreedte (Mhz): | CDMA, GSM, PHS, DCS, 3G, WIFI, LTE, UHF, VHF |
Apparaat om het Signaal van de Celtelefoon te blokkeren 130M Cell Phone Signal-Stoorzender
| Blokkerende Waaier: | 130m |
|---|---|
| Het blokkeren: | Mobiele Telefoon |
| Het werk Bandbreedte (Mhz): | CDMA, GSM, PHS, DCS, 3G, WIFI |
Stoorzender van het de Telefoonsignaal van de machts de Regelbare Cel met GSM 930-960MHz DCS 1805-1980MHz
| Blokkerende Waaier: | 125m |
|---|---|
| Het blokkeren: | Mobiele Telefoon |
| Het werk Bandbreedte (Mhz): | CDMA, GSM, PHS, DCS, 3G |

