Alle producten
-
Het Signaalstoorzender van de celtelefoon
-
De draagbare Stoorzender van de Celtelefoon
-
Hommeluav Stoorzender
-
Hoge machtsstoorzender
-
GPS-Signaalstoorzender
-
Afstandsbedieningstoorzender
-
Audioopnamestoorzender
-
5G stoorzender
-
Analyse van signaaldetectie
-
Draadloos communicatienetwerk
-
De Module van de machtsversterker
-
Communicatie-accessoires
-
Lans-Canadasnel het verschepen en geen problemen -
Lucila-BraziliëMateriaal van goede kwaliteit, zeer verantwoordelijke verkoper en snelle levering. Ik adviseer aan al gemeenschap/het AliExpress van Alibaba. Ik zal absoluut meer eenheden kopen. -
Hamadivo-FrankrijkBestseller, goede transactie en snelle levertijd
zoekwoorden [ cell phone signal jammer ] bij elkaar passen 409 producten.
Wifi/Bluetooth/Draadloze Video het Signaalstoorzender CDMA, GSM, PHS, DCS, 3G van de Celtelefoon
| Blokkerende Waaier: | 1-15M |
|---|---|
| Het blokkeren: | Mobiele Telefoon |
| Het werk Bandbreedte (Mhz): | CDMA, GSM, PHS, DCS, 3G |
GSM CDMA het Signaal van de Celtelefoon Hulpantenne, Draadloze de Douanestoorzender van 3G
| Productnaam: | Het Signaalstoorzender van de celtelefoon |
|---|---|
| Modelnummer: | Est-808D |
| Blokkerende Waaier: | 1-20meters |
van de de Miniceltelefoon van 24dBm CDMA/GSM het Signaalstoorzender
| Productnaam: | Het Signaalstoorzender van de celtelefoon |
|---|---|
| Blokfrequentie: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Blokkerende Waaier: | 13m (- 75dBm) |
2G / 3G het Signaalblocker van de celtelefoon Stoorzender Hoge Frequentie est-808A
| Productnaam: | Het Signaalstoorzender van de celtelefoon |
|---|---|
| Blokfrequentie: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Blokkerende Waaier: | 1-20meters |
40W regelbare van de Stoorzenderwifi 4G LTE CDMA van Wifi van de Celtelefoon het Signaalblocker est-505F8
| Grootte: | 380 (L) ×300 (W) ×90 (H) MM |
|---|---|
| Kleur: | Zwart |
| Functie: | Signaalblocker Stoorzender |
4G van het de Telefoonsignaal van WiFi Mobiele de Stoorzenderafstandsbediening est-601J10
| Voeding: | AC160V-240V /DC 5V 12A |
|---|---|
| Afmeting: | 270 (L) ×240 (W) ×60 (H) |
| Naam: | Het Signaalstoorzender van de celtelefoon |
Binnenellular-de Stoorzender33dbm 4Band Blocker In alle richtingen van het Telefoonsignaal
| Productnaam: | Het Signaalstoorzender van de celtelefoon |
|---|---|
| Blokfrequentie: | CDMA/GSM,DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Stortingsbereik: | 1 tot 20 meter |
De draagbare Stoorzender van het de Telefoonsignaal van 2G 3G Mobiele/Breker/Isolator est-808HB
| Productnaam: | Het Signaalstoorzender van de celtelefoon |
|---|---|
| Het blokkeren frequentie: | CDMA.GSM, DCS/PHS, 3G |
| Gemiddelde uit-zet macht: | 30dBm |
Est-808D GSM de Mobiele Stoorzender 33dbm van het Telefoonsignaal (Antenne 5), 930 - 960MHz
| Productnaam: | Het Signaalstoorzender van de celtelefoon |
|---|---|
| Blokfrequentie: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Blokkerende Waaier: | 1-20meters |
De Vervormer van het de telefoonsignaal van de Protablecel/Mobiele Blocker van het Telefoonsignaal
| Productnaam: | Het Signaalstoorzender van de celtelefoon |
|---|---|
| De macht verbruikt: | 5W |
| Blokfrequentie: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G |

