Alle producten
-
Het Signaalstoorzender van de celtelefoon
-
De draagbare Stoorzender van de Celtelefoon
-
Hommeluav Stoorzender
-
Hoge machtsstoorzender
-
GPS-Signaalstoorzender
-
Afstandsbedieningstoorzender
-
Audioopnamestoorzender
-
5G stoorzender
-
Analyse van signaaldetectie
-
Draadloos communicatienetwerk
-
De Module van de machtsversterker
-
Communicatie-accessoires
-
Lans-Canadasnel het verschepen en geen problemen -
Lucila-BraziliëMateriaal van goede kwaliteit, zeer verantwoordelijke verkoper en snelle levering. Ik adviseer aan al gemeenschap/het AliExpress van Alibaba. Ik zal absoluut meer eenheden kopen. -
Hamadivo-FrankrijkBestseller, goede transactie en snelle levertijd
zoekwoorden [ cell phone signal jammer ] bij elkaar passen 409 producten.
2 van het de Telefoonsignaal van de wattscel Stoorzender 16 Bandengsm CDMA 3G 4G GPS WiFi Signaal est-502F16
| Grootte: | 376×235×58 mm om antenne niet te omvatten |
|---|---|
| Kleur: | Zwart |
| Functie: | GSM/3G/4G/WIFI /GPS/CDMA/UHF/VHF-Stoorzender, Al Signaalstoorzender |
het kleine krachtige draagbare van de het signaalstoorzender van de celtelefoon systeem 3G 4G van de V.S.
| Materiaal: | Metaal |
|---|---|
| Kleur: | Zwart |
| Banden: | GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/WIFI/VHF/UHF/Lojack |
2G / 3G het Signaalstoorzender van de celtelefoon voor scholen met Afstandsbediening
| Productnaam: | Afstandsbedieningstoorzender |
|---|---|
| Het blokkeren frequentie: | CDMA/GSM, DCS/PHS, 3G |
| Blokkerende Waaier: | 120m |
5 van het de Telefoonsignaal van de antenne3g Cel de Stoorzender 6dBm met Afstandsbediening voor School
| De macht verbruikt: | 4W |
|---|---|
| Blokkerende Waaier: | 120m |
| Afmeting: | 245 (L) ×160 (W) × 50 (H) MM |
4G / Richting de Afstandsbedieningstoorzender van WIFI, het Signaalstoorzender van de Celtelefoon
| Productnaam: | Afstandsbedieningstoorzender |
|---|---|
| Outputhaven: | CDMA/GSM/DCS/PHS/3G |
| Gemiddelde uit-zet macht: | 35dBm |
Wifigps het Signaalstoorzender van de Celtelefoon voor Onderzoekszaal/AC110V-240V
| Blokkerende Waaier: | 125m |
|---|---|
| Het blokkeren: | Signaal |
| Het werk Bandbreedte (Mhz): | GSM, PHS, DCS, 3G, GPS, LTE |
Van het de Telefoonsignaal van de afstandsbedieningcel de Stoorzender/de Macht Regelbaar Blocker van het Celsignaal Metaal Shell
| Blokkerende Waaier: | 130m |
|---|---|
| Het blokkeren: | Mobiele Telefoon |
| Het werk Bandbreedte (Mhz): | CDMA, GSM, PHS, DCS, 3G, 4G |
Van de de Celtelefoon van het Wirelesroestvrije staal Zilveren het Signaalstoorzender 40m voor de Zaal van het Schoolonderzoek
| Blokkerende Waaier: | 140M |
|---|---|
| Het blokkeren: | Mobiele Telefoon |
| Het werk Bandbreedte (Mhz): | CDMA, GSM, PHS, DCS, 3G WIFI, 4G |
16 banden krachtige mobiele telefoonsignaalverwarmer met richtingantennes om draadloze communicatie te blokkeren
| Verpakking Details: | Neutrale Verpakking |
|---|---|
| Levertijd: | 1-3 Werkdagen |
| Betalingscondities: | 100% vóór verzending, Western Union, T/T |
Van het de Telefoonsignaal van de 16 Kanalencel van de de Stoorzenderdesktop het Signaalstoorzender voor militair gebruik
| Materiaal: | Metaal |
|---|---|
| Kleur: | Zwart |
| Banden: | 16 banden met inbegrip van GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/WIFI/VHF/UHF/Lojack |

