Alle producten
-
Het Signaalstoorzender van de celtelefoon
-
De draagbare Stoorzender van de Celtelefoon
-
Hommeluav Stoorzender
-
Hoge machtsstoorzender
-
GPS-Signaalstoorzender
-
Afstandsbedieningstoorzender
-
Audioopnamestoorzender
-
5G stoorzender
-
Analyse van signaaldetectie
-
Draadloos communicatienetwerk
-
De Module van de machtsversterker
-
Communicatie-accessoires
-
Lans-Canadasnel het verschepen en geen problemen -
Lucila-BraziliëMateriaal van goede kwaliteit, zeer verantwoordelijke verkoper en snelle levering. Ik adviseer aan al gemeenschap/het AliExpress van Alibaba. Ik zal absoluut meer eenheden kopen. -
Hamadivo-FrankrijkBestseller, goede transactie en snelle levertijd
zoekwoorden [ cell phone signal jammer ] bij elkaar passen 409 producten.
van de de Celtelefoon van de 14 antenne hoge macht regelbare het Signaalstoorzender volledige dekking voor alle signalen
| Materiaal: | Metaal |
|---|---|
| Kleur: | Zwart |
| Banden: | 14 banden met inbegrip van GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/WIFI/VHF/UHF/Lojack |
De stationaire Mobiele Stoorzender van het Telefoonsignaal bouwde Antennes voor 4G 5G WIFI in
| Maximummachtsoutput: | ≥34.5dBm |
|---|---|
| Machtsleverancier: | 220VAC--5VDC/15A |
| Machtsconsumptie: | ≤70W |
25M Jamming Range 3G het Signaalstoorzender 2110-2170MHz van de Celtelefoon voor Wetshof
| Blokkerende Waaier: | 125m |
|---|---|
| Het blokkeren: | Mobiele Telefoon |
| Het werk Bandbreedte (Mhz): | CDMA, GSM, PHS, DCS, 3G |
1 - 40m de Blokkerende van het de Telefoonsignaal van de Waaiercel Stoorzender est-502F22 22 Banden44w Totale productie
| Blokkerende Waaier: | 140M |
|---|---|
| Antenne: | 22 antennes in alle richtingen |
| Het werk Bandbreedte (Mhz): | 22 banden met inbegrip van GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/2.4G WIFI/5.8G WIFI/VHF/UHF/LOJACK/5G1/ |
Est-502F24 van de het Signaalstoorzender van de Celtelefoon OEM 24 verbindt Al Draadloze Signaalblocker
| Blokkerende Waaier: | 140M |
|---|---|
| Antenne: | 24 antennes in alle richtingen |
| Het werk Bandbreedte (Mhz): | 24 banden met inbegrip van GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/2.4G WIFI/5.8G WIFI/VHF/UHF/LOJACK/5G1/ |
Desktop 4 de Stoorzender van het de Telefoonsignaal van de Banden30dbm Cel
| Blokkerende Waaier: | 120m |
|---|---|
| Antenne: | 4 antennes in alle richtingen |
| Het werk Bandbreedte (Mhz): | 4 banden met inbegrip van GSM/CDMA/DCS/PCS/PHS/3G/WIFI/Bluetooth |
8 Stoorzender van het de Telefoonsignaal van de banden2g 3G 4G Omni de Richtingcel
| Blokkerende Waaier: | 125m |
|---|---|
| Antenne: | 8 antennes in alle richtingen |
| Het werk Bandbreedte (Mhz): | 8 banden met inbegrip van GSM/CDMA/DCS/PCS/PHS/3G/4G/WIFI/Bluetooth/UHF/VHF |
140m Regelbare het Signaalstoorzender van de Celtelefoon 30 Kanalen Binnen 12 Maanden Garantie
| Blokkerende Waaier: | 140M |
|---|---|
| Antenne: | 30 antennes in alle richtingen |
| Het werk Bandbreedte (Mhz): | 30 banden met inbegrip van GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/2.4G WIFI/5.8G WIFI/VHF/UHF/RC315/RC433 |
Middelhoogvermogen het Signaalstoorzender van de Celtelefoon, de Telefoonstoorzender van de Zakcel
| Het blokkeren afstand: | 130m |
|---|---|
| Stoorzenderbandbreedte (Mhz): | CDMA, GSM, PHS, DCS, 3G WIFI LTE1 (4G1) LTE2 (4G2) |
| Temperatuur: | -10 aan +55℃ |
Al van de het Legergevangenis van de Signaalopsporing van de de Celtelefoon het Signaalstoorzender Selectieve Stoorzender
| Frequentie: | OEM |
|---|---|
| Functie 1: | Al signaalopsporing & de inzameling in het gebied |
| Functie 2: | Het zwart-witte lijstbesturingselement plaatsen |

