Alle producten
-
Het Signaalstoorzender van de celtelefoon
-
De draagbare Stoorzender van de Celtelefoon
-
Hommeluav Stoorzender
-
Hoge machtsstoorzender
-
GPS-Signaalstoorzender
-
Afstandsbedieningstoorzender
-
Audioopnamestoorzender
-
5G stoorzender
-
Analyse van signaaldetectie
-
Draadloos communicatienetwerk
-
De Module van de machtsversterker
-
Communicatie-accessoires
-
Lans-Canadasnel het verschepen en geen problemen -
Lucila-BraziliëMateriaal van goede kwaliteit, zeer verantwoordelijke verkoper en snelle levering. Ik adviseer aan al gemeenschap/het AliExpress van Alibaba. Ik zal absoluut meer eenheden kopen. -
Hamadivo-FrankrijkBestseller, goede transactie en snelle levertijd
zoekwoorden [ cell phone signal jammer ] bij elkaar passen 409 producten.
De binnen van de de Antennescel van 34dBm 8 onderbreker van het de Telefoonsignaal voor School
| Productnaam: | GPS-Signaalstoorzender |
|---|---|
| Productnaam: | GPS-Signaalstoorzender |
| Modelleer nr: | Est-808M2 |
Est-808LB van de de Celtelefoon van DCS/PHS-het Signaalstoorzender voor Scholen met Hoge Macht
| Productnaam: | Hoge machtsstoorzender |
|---|---|
| Gemiddelde uit-zet macht: | 42dBm |
| Voeding: | AC Adapter (AC110-240V) |
75W van de de Celtelefoon van de gevangenis Hoge Macht het Signaalstoorzender/Blocker est-808LB
| Productnaam: | Hoge machtsstoorzender |
|---|---|
| Gemiddelde uit-zet macht: | 42dBm |
| Voeding: | AC Adapter (AC110-240V) |
De Stoorzender van het de Telefoonsignaal van de hoge Machtscel voor Scholen est-505C met Afstandsbediening
| Productnaam: | Afstandsbedieningstoorzender |
|---|---|
| Outputhaven: | CDMA/GSM/DCS/PHS/3G |
| Gemiddelde uit-zet macht: | 34dBm |
6W het Signaalstoorzender van de celtelefoon/Shielder/Blocker est-505BF met Antenne 4
| De macht verbruikt: | 6W |
|---|---|
| Gewicht: | 2.5kg |
| Afmeting: | 200 (L) ×160 (W) × 50 (H) MM |
De binnenstraal van de het Signaalstoorzender van de Afstandsbediening Mobiele Telefoon 40m 22 Antennes In alle richtingen
| Blokkerende Waaier: | straal 140m |
|---|---|
| Antennes: | 22 antennes in alle richtingen |
| Het werk bandbreedte: | GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/WiFi/VHF/UHF/LOJACK/5.8G/5G1/5G2 |
8 bandenstraal 35m de Mobiele Stoorzender est-504K8 130W van het Telefoonsignaal Hoge Macht DC12V 20A
| Blokkerende Waaier: | Straal 1035M (kan volgens uw vereiste aanpassen, moet de signaalsterkte ≤-75dBm in de plaats zijn) |
|---|---|
| Antenne: | 8 ingebouwde richtingantennes |
| Het werk Bandbreedte (Mhz): | 8 banden met inbegrip van GSM/CDMA/DCS/TDSCDMA/WCDMA/4G1/4G2/2.4G WIFI |
Binnen van de de Celtelefoon van het Autogebruik de Vervormerstoorzender 8 Antennesafstandsbediening
| Blokkerende Waaier: | regelbare 040m (@-75dBm, hangt nog van de signaalsterkte af op bepaald gebied) |
|---|---|
| Antennes: | 8 Antennes in alle richtingen |
| kleur: | Zwart |
12 Blocker van het de Telefoonsignaal van de bandencel de Regelbare Stationaire Afstandsbediening van 3G 4G 5G WiFi
| Het blokkeren Straal: | 1-60 M (hangt nog van de signaalsterkte af in het bepaalde gebied) |
|---|---|
| Antenne: | externe antenne 12 in alle richtingen |
| kleur: | Zwart |
24 van de de Celtelefoon van bandenadjudtable van het het Signaal Blokkerende Apparaat het Signaalverbreker van GPS
| Blokkerende Waaier: | regelbare 140m (@-75dBm, hangt nog van de signaalsterkte af op bepaald gebied) |
|---|---|
| Antenne: | 24pcs-hoog-aanwinstenantennes in alle richtingen |
| Enige Outputmacht (elke band): | ≤ 33dBm/regelbare 2W (met de knop van de machtsaanpassing) |

