Alle producten
-
Het Signaalstoorzender van de celtelefoon
-
De draagbare Stoorzender van de Celtelefoon
-
Hommeluav Stoorzender
-
Hoge machtsstoorzender
-
GPS-Signaalstoorzender
-
Afstandsbedieningstoorzender
-
Audioopnamestoorzender
-
5G stoorzender
-
Analyse van signaaldetectie
-
Draadloos communicatienetwerk
-
De Module van de machtsversterker
-
Communicatie-accessoires
-
Lans-Canadasnel het verschepen en geen problemen -
Lucila-BraziliëMateriaal van goede kwaliteit, zeer verantwoordelijke verkoper en snelle levering. Ik adviseer aan al gemeenschap/het AliExpress van Alibaba. Ik zal absoluut meer eenheden kopen. -
Hamadivo-FrankrijkBestseller, goede transactie en snelle levertijd
zoekwoorden [ cell phone signal jammer ] bij elkaar passen 409 producten.
De mobiele Stationaire Stoorzender van het Telefoonsignaal Gebouwd in Antennes voor 5G WIFI
| Maximumoutputmacht: | ≥37dBm (5W) |
|---|---|
| Machtsleverancier: | 220VAC --27VDC/8A |
| Machtsconsumptie: | ≤150W |
Draagbare Handbediende Anti Al GPS-Drijversgsm GPRS UMTS Al GPS & Lojack-de Signaalstoorzender
| Blokkerende Waaier: | Straal 115M |
|---|---|
| Antenne: | 8 antennes |
| Het werk Bandbreedte (Mhz): | 8 banden met inbegrip van GSM, CDMA, DCS, PCs, PHS, 3G, GPS, Galieo, Glonass, Beidou |
draadloze video van de het Signaalstoorzender van Wifi van de Celtelefoon GSM CDMA 3G 4G
| Voeding: | AC Adapter (AC110-240V) |
|---|---|
| Afmeting: | 345 (L) ×160 (W) ×52 (H) MM |
| Semi-diameter van onderschepping: | 1-25 m (- 85dBm) |
Digitale Blockers van de Celtelefoon Stoorzenders/WIFI-stoorzender voor Mobiele Telefoon
| Blokkerende Waaier: | 120m |
|---|---|
| Het blokkeren: | Mobiele Telefoon |
| Het werk Bandbreedte (Mhz): | CDMA, GSM, PHS, DCS, 3G |
Stoorzender van de Krachtbron de Externe Antenne/het signaalblocker van de celtelefoon
| Verpakking Details: | Neutrale Verpakking |
|---|---|
| Levertijd: | 1-3 Werkdagen |
| Betalingscondities: | 100% vóór verzending |
van de de Celtelefoon van 2G 4G VHF bouwde de UHF5.8g Wifi de Frequentiestoorzender Antenne 8 in
| Materiaal: | Plastiek shel |
|---|---|
| Kleur: | Zwart/Wit/Grijs |
| Blokkerende Waaier: | 1-15M |
De enige van de het Signaalstoorzender van GPS van de Antennesauto Draagbare Handbediende Grootte 95x45x18 mm
| Blokkerende Waaier: | 2-15 meters (hangt nog van de signaalsterkte af in het bepaalde gebied) |
|---|---|
| Maximum Stralende Macht: | Lager dan -10dBm |
| Grootte: | 95x45x18 mm |
Van de de Celtelefoon van 2G/3G/4G+VHF+UHF+5.8G Wifi de Frequentiestoorzender Ingebouwd met Antenne 8
| Materiaal: | Plastiek shel |
|---|---|
| Kleur: | Zwart/Wit/Grijs |
| Blokkerende Waaier: | 1-15M |
195*95*34 het Einde dat van de het Signaalstoorzender van mm GPS WiFi Bluetooth niet 5 Banden werkt
| Blokkerende Waaier: | 1-15 meters (hangt nog van de signaalsterkte af in het bepaalde gebied) |
|---|---|
| Antennes: | 5 antennes in alle richtingen |
| Enige outputmacht: | +30dBm /1W |
WIFI-het signaalblocker van de celtelefoon voor Scholen en Leger est-505C2
| Verpakking Details: | Neutrale Verpakking |
|---|---|
| Levertijd: | 1-3 Werkdagen |
| Betalingscondities: | 100% vóór verzending |

