Alle producten
-
Het Signaalstoorzender van de celtelefoon
-
De draagbare Stoorzender van de Celtelefoon
-
Hommeluav Stoorzender
-
Hoge machtsstoorzender
-
GPS-Signaalstoorzender
-
Afstandsbedieningstoorzender
-
Audioopnamestoorzender
-
5G stoorzender
-
Analyse van signaaldetectie
-
Draadloos communicatienetwerk
-
De Module van de machtsversterker
-
Communicatie-accessoires
-
Lans-Canadasnel het verschepen en geen problemen -
Lucila-BraziliëMateriaal van goede kwaliteit, zeer verantwoordelijke verkoper en snelle levering. Ik adviseer aan al gemeenschap/het AliExpress van Alibaba. Ik zal absoluut meer eenheden kopen. -
Hamadivo-FrankrijkBestseller, goede transactie en snelle levertijd
zoekwoorden [ cell phone signal jammer ] bij elkaar passen 409 producten.
Draagbare het Signaalstoorzender van Autogps/Blocker/Isolator est-808KB voor Douane
| Frequentie: | 1500-1600MHz |
|---|---|
| Gemiddelde uit-zet macht: | 30dBm |
| Kanaal uit-zet macht: | 3dBm/30KHz (min) |
Van de het Signaalafstandsbediening van de celtelefoon de Stoorzender est-502C8 12W 8 Omni Richtingantennes
| Blokkerende Waaier: | 125m |
|---|---|
| Antenne: | 8 antennes in alle richtingen |
| Het werk Bandbreedte (Mhz): | 8 banden met inbegrip van GSM, DCS, 3G, CDMA, WIFI, 4G, GPS |
De binnen Mobiele Stoorzenders van het Telefoonsignaal 8 Banden Regelbare Afstandsbediening 12W est-502C8
| Blokkerende Waaier: | 125m |
|---|---|
| Antenne: | 8 antennes in alle richtingen |
| Het werk Bandbreedte (Mhz): | 8 banden met inbegrip van GSM, DCS, 3G, CDMA, WIFI, 4G, GPS |
Het Signaal van de de Celtelefoon van WIFI 3G Hulp30dbm, Mobiele Signaalblocker 6 Antenne
| Productnaam: | De draagbare Stoorzender van de Celtelefoon |
|---|---|
| Gemiddelde uit-zet macht: | 30dBm |
| Antenne: | 6 antenne |
Blocker van CDMA het Handbediende GPS Signaal van de de Celtelefoon van DCS/van PHS Hulpoverzichten
| Productnaam: | Draagbare mobiele telefoonstoorzender |
|---|---|
| Frequentie: | 850-970 MHz |
| Uitgangspoort: | CDMA |
50W het Signaal5g Stoorzender van de celtelefoon hoge macht 12 Banden est-850LC12
| Totale productiemacht: | 450W |
|---|---|
| Machtsleverancier: | AC 220V//14A GELIJKSTROOM 24V100AH |
| Machtsconsumptie: | ≤3000 |
Het Signaal van de celtelefoon Hoge Machtsstoorzender 30M Adjustable Radius With 8 Band
| Productnaam: | Hoge machtsstoorzender |
|---|---|
| Gemiddelde uit-zet macht: | 35dBm |
| Voeding: | AC Adapter (AC110-240V) |
12 banden mobiele telefoonsignaalverwarmer
| Uitgangsvermogen van één kanaal: | 5 tot 10 W |
|---|---|
| Jamming Range: | 580m |
| Voeding: | AC110240V 4560Hz |
Stoorzender van de de Celtelefoon van 2G 3G de Draagbare 3 Antennes In alle richtingen Handbediende Grootte
| Blokkerende Waaier: | 0.515m (@-75dBm, hangt nog van de signaalsterkte af op bepaald gebied) |
|---|---|
| Antenne: | 3 Antennes in alle richtingen |
| Enige Outputmacht:: | +30dBm /1W |
3G cellulaire het Signaalstoorzender van GPS van de Celtelefoon met GPRS/DCS/UMTS-Stoorzender
| Productnaam: | GPS-Signaalstoorzender |
|---|---|
| Outputhaven: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Modelnummer: | Est-505J |

