Alle producten
-
Het Signaalstoorzender van de celtelefoon
-
De draagbare Stoorzender van de Celtelefoon
-
Hommeluav Stoorzender
-
Hoge machtsstoorzender
-
GPS-Signaalstoorzender
-
Afstandsbedieningstoorzender
-
Audioopnamestoorzender
-
5G stoorzender
-
Analyse van signaaldetectie
-
Draadloos communicatienetwerk
-
De Module van de machtsversterker
-
Communicatie-accessoires
-
Lans-Canadasnel het verschepen en geen problemen -
Lucila-BraziliëMateriaal van goede kwaliteit, zeer verantwoordelijke verkoper en snelle levering. Ik adviseer aan al gemeenschap/het AliExpress van Alibaba. Ik zal absoluut meer eenheden kopen. -
Hamadivo-FrankrijkBestseller, goede transactie en snelle levertijd
zoekwoorden [ cell phone signal jammer ] bij elkaar passen 409 producten.
3 de Telefoonstoorzender van de banden Draagbare Cel Handbediend voor WiFi Bluetooth GPS 3G
| Het blokkeren Straal: | 115m (hangt nog van de signaalsterkte af op bepaald gebied) |
|---|---|
| Antenne: | 3pcs antennes in alle richtingen |
| Enige outputmacht: | +30dBm /1W |
40M 2W 22 de Stoorzender van het Antenne5g Signaal met Auto het Laden
| Blokkerende Waaier: | 140M |
|---|---|
| Antenne: | 22 hoge aanwinstenantennes in alle richtingen |
| Het werk Bandbreedte (Mhz): | 22 banden met inbegrip van GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/2.4G WIFI/5.8G WIFI/VHF/UHF/LOJACK/5G1/ |
Auto die 8 de Stoorzender 16W laden van het Antennes5g GPS Signaal
| Blokkerende Waaier: | 140M |
|---|---|
| Antenne: | 8 hoge aanwinstenantennes in alle richtingen |
| Het werk Bandbreedte (Mhz): | 8 banden met inbegrip van GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/2.4G WIFI/5.8G WIFI (/VHF/UHF/LOJACK/5G1 |
28 Bands Handheld Cell Phone Jammer WIFI GPS UHF VHF 315 433 12 maanden garantie
| Blokkerende Waaier: | Radius 1-20 m |
|---|---|
| Antenne: | 27 omni-directionele antennes |
| Het werk Bandbreedte (Mhz): | 18 banden waaronder GSM, DCS, 3G, CDMA, 4G, 4G LTE, WIFI, GPS, Lojack, VHF, UHF,315,433enzovoort. |
10 de Telefoonstoorzender van de antenne Draagbare Cel met bi-Gebruiksbatterij en AC Stop het Werken
| Outputmacht: | elke band 2W, totale 20W |
|---|---|
| productgewicht: | ongeveer 6.7KG |
| Stoorzendertype: | Radiostoorzender, rf-Stoorzender, Cellphone-Stoorzender, Autostoorzender |
GPS-de Telefoonstoorzender 8 van de Signaal Draagbare Cel Antenne 2G/3G/4G/Wifi met binnen Batterij
| Blokkerende Waaier: | Straal 115M |
|---|---|
| Antenne: | 8 antennes |
| Het werk Bandbreedte (Mhz): | 8 banden met inbegrip van GSM, DCS, 3G, CDMA, WIFI, 4G, GPS |
100-240V AC de Telefoonstoorzender 2G 3G 4G 5G WiFi GPS van de Adapter Draagbare Cel Laag Batterijalarm
| Blokkerende Waaier: | Radius 1-25 m |
|---|---|
| Antenne: | 10 stuks ingebouwde omni-directionele antennes |
| Het werk Bandbreedte (Mhz): | 10 banden waaronder GSM, DCS, 3G, CDMA, 4G, 4GLTE, WIFI, GPS, Lojack, VHF, UHF,315,433enzovoort. |
Volfrequente mobiele telefoon WIFI GPS UHF VHF 12000mAh 27W draagbare signaaljammer
| Blokkerende Waaier: | Radius 1-20 m |
|---|---|
| Antenne: | 27 omni-directionele antennes |
| Het werk Bandbreedte (Mhz): | 27 banden waaronder GSM, DCS, PHS, PCS, 3G, CDMA, 4G, 4G LTE, 4G WiMAX, WIFI, GPS, Lojack, VHF, UHF, |
Mobiele het Signaalblocker van Telefoongps Antenne voor Auto Antidrijver
| Productnaam: | GPS-Signaalstoorzender |
|---|---|
| Uitgangspoort: | CDMA/GSM,DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Consumptiestroom: | 150 mA |
3G de mobiele Stoorzender van de Telefoonafstandsbediening/Blocker est-505B met Antenne 4
| Productnaam: | Afstandsbedieningstoorzender |
|---|---|
| Outputhaven: | CDMA/GSM/DCS/PHS/3G |
| Gemiddelde uit-zet macht: | 34dBm |

