Alle producten
-
Het Signaalstoorzender van de celtelefoon
-
De draagbare Stoorzender van de Celtelefoon
-
Hommeluav Stoorzender
-
Hoge machtsstoorzender
-
GPS-Signaalstoorzender
-
Afstandsbedieningstoorzender
-
Audioopnamestoorzender
-
5G stoorzender
-
Analyse van signaaldetectie
-
Draadloos communicatienetwerk
-
De Module van de machtsversterker
-
Communicatie-accessoires
-
Lans-Canadasnel het verschepen en geen problemen -
Lucila-BraziliëMateriaal van goede kwaliteit, zeer verantwoordelijke verkoper en snelle levering. Ik adviseer aan al gemeenschap/het AliExpress van Alibaba. Ik zal absoluut meer eenheden kopen. -
Hamadivo-FrankrijkBestseller, goede transactie en snelle levertijd
zoekwoorden [ cell phone signal jammer ] bij elkaar passen 409 producten.
3G de draagbare Stoorzender van de Celtelefoon, 4G LIET Wmax-Stoorzender/Blocker met Antenne 6
| Verpakking Details: | Neutrale Verpakking |
|---|---|
| Levertijd: | 1-3 Werkdagen |
| Betalingscondities: | 100% vóór verzending |
WIFI/van de de Celtelefoon van GPS Draagbare Stoorzender 4 Antenne die met 10m Waaier blokkeert
| Verpakking Details: | Neutrale Verpakking |
|---|---|
| Levertijd: | 1-3 ontvingen de werkdagen na de volledige betaling |
| Betalingscondities: | 100% vóór verzending |
Mobiele van de het Signaalstoorzender van Telefoonwifi de Frequentiesynchronisatie voor 2G 3G 4G 5G
| Machtsleverancier: | Ingebouwde macht: AC180V-240V/DC24V15A |
|---|---|
| Machtsconsumptie: | ≤160W |
| Relatieve vochtigheid: | ≤85% |
Gebouwd in Antennes Mobiele Telefoon5g Stoorzender WIFI 12 Banden est-504K10
| Maximummachtsoutput: | ≥ 37 dBm (5W) |
|---|---|
| Machtsleverancier: | 220VAC --27VDC/8A |
| Energieverbruik: | ≤150W |
3 de Telefoonstoorzender GPS/WIFI/2G/3G van de antenne2.4w Draagbare Cel met Autolast
| Verpakking Details: | Neutrale Verpakking |
|---|---|
| Levertijd: | 1-3 Werkdagen |
| Betalingscondities: | 100% vóór verzending |
van de de Celtelefoon van 10m Draagbare Stoorzender 6 antennes Ingebouwde het Li-Ion van 7.4V 3600mAh batterij
| Blokkerende Waaier: | 1-10 m (- 75dBm) |
|---|---|
| Antenne: | 6 antennes in alle richtingen |
| Het werk Bandbreedte (Mhz): | 2G/3G/4G mobiel & WiFi/Bluetooth-netwerk |
4W 5 de Telefoonstoorzender WIFI/GSM/3G van de Antenne Draagbare Cel met Onderdompelingsschakelaars
| Verpakking Details: | Neutrale Verpakking |
|---|---|
| Levertijd: | 1-3 Werkdagen |
| Betalingscondities: | 100% vóór verzending |
8 Blok van de het Signaalstoorzender van Shell GPS van het antenne het Handbediende Metaal 2G/3G/4G/Wifi met binnen Batterij
| Voeding: | AC110V-220V/DC12V-36V |
|---|---|
| Gewicht: | Ongeveer 500g |
| Dimensiion: | 140*75*35 |
Stoorzender 4 van de Exquite3g Afstandsbediening Antenne met 15m Blokkerende Waaier
| Verpakking Details: | Neutrale Verpakking |
|---|---|
| Levertijd: | 1-3 Werkdagen |
| Betalingscondities: | 100% vóór verzending |
Krachtige 18 antennes Vaste mobiele telefoon GPS VHF UHF RC Signalen Convoy Bomb Jammer voor militair gebruik
| Verpakking Details: | Neutrale Verpakking |
|---|---|
| Levertijd: | 1-3 ontvingen de werkdagen na de volledige betaling |
| Betalingscondities: | 100% vóór verzending, Western Union, T/T |

