Alle producten
-
Het Signaalstoorzender van de celtelefoon
-
De draagbare Stoorzender van de Celtelefoon
-
Hommeluav Stoorzender
-
Hoge machtsstoorzender
-
GPS-Signaalstoorzender
-
Afstandsbedieningstoorzender
-
Audioopnamestoorzender
-
5G stoorzender
-
Analyse van signaaldetectie
-
Draadloos communicatienetwerk
-
De Module van de machtsversterker
-
Communicatie-accessoires
-
Lans-Canadasnel het verschepen en geen problemen -
Lucila-BraziliëMateriaal van goede kwaliteit, zeer verantwoordelijke verkoper en snelle levering. Ik adviseer aan al gemeenschap/het AliExpress van Alibaba. Ik zal absoluut meer eenheden kopen. -
Hamadivo-FrankrijkBestseller, goede transactie en snelle levertijd
zoekwoorden [ cell phone signal jammer ] bij elkaar passen 409 producten.
Het Signaalstoorzender van hoge Machtsgps/mobiele isolator 3 van het telefoonsignaal Antenne
| Voeding: | AC adapter (AC 110-240V DC5V) |
|---|---|
| De macht verbruikt: | 1 W |
| Gemiddelde uit-zet macht: | 24dbm |
12 de Muur van de het Signaalstoorzender van antennegps zet Blocker voor het Isoleren van Autogps Signaal op
| Materiaal: | Metaal |
|---|---|
| Kleur: | Zwart |
| Banden: | 12 banden met inbegrip van GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/WIFI/VHF/UHF/Lojack |
Handbediende Draagbare GPS-Signaalstoorzender/Blocker est-808KE voor Conferentiezaal
| Productnaam: | GPS-Signaalstoorzender |
|---|---|
| Het blokkeren frequentie: | CDMA/GSM, DCS/PHS, 3G, GPS |
| Blokkerende Waaier: | 1-10 meters |
Professionele Audio de stoorzender/het signaalstoorzenders van het opnameapparaat voor veiligheid
| Materiaal: | Metaal |
|---|---|
| Kleur: | Zwart |
| Functie: | Het apparaat van de stemopname als Celtelefoon, Opnamepen, Audio, verborgen Microfoon en enz. |
Verborgen draadloze microfoonstoorzender/de Stoorzenderzwarte van het Metaalgeluidssignaal
| Materiaal: | Metaal |
|---|---|
| Kleur: | Zwart |
| Functie: | Het apparaat van de stemopname als Celtelefoon, Opnamepen, Audio, verborgen Microfoon en enz. |
Est-808KF de Stoorzenderblocker 1500 van GPS Cellphone - 1600MHZ-Frequentie, Antenne 4
| Productnaam: | De draagbare Stoorzender van de Celtelefoon |
|---|---|
| Gemiddelde uit-zet macht: | 30dBm |
| Antenne: | 4 antenne |
34dbm GPS-Signaalstoorzender Wifi/4G-Signaalblocker met 8 Antennes
| Productnaam: | GPS-Signaalstoorzender |
|---|---|
| Model nr.: | EST-808M2 |
| Storingsfrequentie: | CDMA/GSM,DCS/PHS |
10 het Signaalstoorzender est-808H10 van de band3g 4G WIFI GPS Walkie-talkie
| Type: | Draagbare Handbediende Signaalstoorzender |
|---|---|
| Blokkerende Waaier: | Straal 120m (de Signaalsterkte moet ≤-75dBm in de Plaats zijn) |
| Antenne: | 10 Antennes in alle richtingen |
WIFI-Blocker van Autogps Signaalstoorzender est-808KE, 1500 - 1600MHZ-Frequentie
| Productnaam: | GPS-Signaalstoorzender |
|---|---|
| Outputhaven: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Gemiddelde uit-zet macht: | 30dBm |
Het Signaalstoorzender van Mini Satellite GPS/Blocker est-808KF voor Voertuigen, 30dBm
| Productnaam: | GPS-Signaalstoorzender |
|---|---|
| Outputhaven: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Gemiddelde uit-zet macht: | 30dBm |

