Alle producten
-
Het Signaalstoorzender van de celtelefoon
-
De draagbare Stoorzender van de Celtelefoon
-
Hommeluav Stoorzender
-
Hoge machtsstoorzender
-
GPS-Signaalstoorzender
-
Afstandsbedieningstoorzender
-
Audioopnamestoorzender
-
5G stoorzender
-
Analyse van signaaldetectie
-
Draadloos communicatienetwerk
-
De Module van de machtsversterker
-
Communicatie-accessoires
-
Lans-Canadasnel het verschepen en geen problemen -
Lucila-BraziliëMateriaal van goede kwaliteit, zeer verantwoordelijke verkoper en snelle levering. Ik adviseer aan al gemeenschap/het AliExpress van Alibaba. Ik zal absoluut meer eenheden kopen. -
Hamadivo-FrankrijkBestseller, goede transactie en snelle levertijd
zoekwoorden [ cell phone signal jammer ] bij elkaar passen 409 producten.
34dBm afstandsbedieningstoorzender 2G/3G/4G 30M Mobile Signal Blocker
| Productnaam: | Afstandsbedieningstoorzender |
|---|---|
| Uitgangspoort: | CDMA/GSM/DCS/PHS/3G |
| Gemiddeld uitgangsvermogen: | 34dBm |
Radius 1-40m 2W 10 kanalen 5G Signal Jammer Draagbare koffer
| Blokkerende Waaier: | Radius 1-40 m |
|---|---|
| Antenne: | 10 stuks ingebouwde omni-directionele antennes |
| Het werk Bandbreedte (Mhz): | 10 banden waaronder GSM, DCS, 3G, CDMA, 4G, 4G LTE, 5G, WIFI, GPS, Lojack, VHF, UHF,315,433enzovoort |
De Stoorzender van de Drijversgps van de voertuigauto/Blocker est-808KA2 met Antenne
| Productnaam: | GPS-Signaalstoorzender |
|---|---|
| Outputhaven: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Consumptiestroom: | 150mA |
GSM de Stoorzender van de Autoafstandsbediening/Blocker est-505D, 930-960MHz-Frequentie
| Productnaam: | Afstandsbedieningstoorzender |
|---|---|
| Outputhaven: | CDMA/GSM/DCS/PHS/3G |
| Gemiddelde uit-zet macht: | 34dBm |
5 antennegsm 3G Afstandsbedieningstoorzender 2100 - 2200MHZ voor Militair
| De macht verbruikt: | 4W |
|---|---|
| Blokkerende Waaier: | 120m |
| Afmeting: | 245 (L) ×160 (W) × 50 (H) MM |
De Stoorzender van de Exquiteafstandsbediening
| Productnaam: | Afstandsbedieningstoorzender |
|---|---|
| Outputhaven: | CDMA/GSM/DCS/PHS/3G |
| Gemiddelde uit-zet macht: | 30dBm |
34dBm afstandsbedieningstoorzender
| Productnaam: | Afstandsbedieningstoorzender |
|---|---|
| Outputhaven: | CDMA/GSM/DCS/PHS/3G |
| Gemiddelde uit-zet macht: | 34dBm |
De Stoorzender van de de Telefoonafstandsbediening van CDMA Mobie/Blocker est-505E voor Douane
| Productnaam: | Afstandsbedieningstoorzender |
|---|---|
| Outputhaven: | CDMA/GSM/DCS/PHS/3G |
| Gemiddelde uit-zet macht: | 34dBm |
3G / GSM de Stoorzender van Cellphone van de Desktopafstandsbediening/Blocker est-505A
| Productnaam: | Afstandsbedieningstoorzender |
|---|---|
| Outputhaven: | CDMA/GSM/DCS/PHS/3G |
| Gemiddelde uit-zet macht: | 30dBm |
8 signlastoorzender/blocker van de antennevhf/uhf +3G mobiele telefoon
| Productnaam: | Afstandsbedieningstoorzender |
|---|---|
| Outputhaven: | CDMA/GSM/DCS/PHS/3G |
| Gemiddelde uit-zet macht: | 34dBm |

