Alle producten
-
Het Signaalstoorzender van de celtelefoon
-
De draagbare Stoorzender van de Celtelefoon
-
Hommeluav Stoorzender
-
Hoge machtsstoorzender
-
GPS-Signaalstoorzender
-
Afstandsbedieningstoorzender
-
Audioopnamestoorzender
-
5G stoorzender
-
Analyse van signaaldetectie
-
Draadloos communicatienetwerk
-
De Module van de machtsversterker
-
Communicatie-accessoires
-
Lans-Canadasnel het verschepen en geen problemen -
Lucila-BraziliëMateriaal van goede kwaliteit, zeer verantwoordelijke verkoper en snelle levering. Ik adviseer aan al gemeenschap/het AliExpress van Alibaba. Ik zal absoluut meer eenheden kopen. -
Hamadivo-FrankrijkBestseller, goede transactie en snelle levertijd
zoekwoorden [ cell phone signal jammer ] bij elkaar passen 409 producten.
De Telefoonstoorzender est-808HD, 2400 - 2500 Mhz van de Wifi Draadloze Video Draagbare Cel
| Productnaam: | De draagbare Stoorzender van de Celtelefoon |
|---|---|
| Gemiddelde uit-zet macht: | 25dBm |
| Antenne: | 1 antenne |
De Telefoonstoorzender van de Wifi Draadloze Draagbare Cel
| Productnaam: | De draagbare Stoorzender van de Celtelefoon |
|---|---|
| Gemiddelde uit-zet macht: | 25dBm |
| Antenne: | 1 antenne |
Zwarte het Signaalblocker 35dBm 4G Cellphone/GPS/WIFI van de Celtelefoon
| Model: | Est-808N3 |
|---|---|
| Blokkerende Waaier: | 130m (- 75dbm) |
| Gemiddelde uit-zet macht: | 35dBm |
510mm van de de Celtelefoon van de Antenne960mhz 190W Rugzak de Stoorzender 2G 3G 4G
| Kleur: | Groen leger |
|---|---|
| Antenne: | 6 PCs-hoog-aanwinstenfrp antennes in alle richtingen |
| Functie: | blokkeer mobiele 2G/3G/4G wereldwijd & effectief WiFi/Bluetooth-netwerk |
GSM CDMA de Stoorzender32w 16 Banden van het Signaalgevangenis Verborgen Signaal
| Eigenschap: | met netwerk het blokkeren module, afstandsbediening alle stoorzenders via computer |
|---|---|
| Blokkerende Waaier: | Straal 130M (kan volgens uw vereiste aanpassen, moet de signaalsterkte ≤-75dBm in de plaats zijn) |
| Antenne: | 16 ingebouwde richtingantennes |
250W de Telefoonstoorzender van de hoge Machtscel Stationair voor 4G 5G Binnen
| Maximumoutputmacht: | 250W |
|---|---|
| Machtsleverancier: | 220VAC --24VDC/42A |
| Machtsconsumptie: | ≤750W (220V/3.5A) |
van de het Signaal Hoge Macht van 2G 3G 4G WiFi van de de Celtelefoon de Stoorzender 960MHz 8 Band
| Naam: | Hoge Machtsstoorzender |
|---|---|
| Antenne: | 8 PCs-hoog-aanwinstenfrp antennes in alle richtingen |
| Functie: | blokkeer mobiele 2G/3G/4G wereldwijd & effectief WiFi/Bluetooth-netwerk |
van de het Signaalstoorzender van 2G 3G 4G 5G WIFI GPS LOJACK Afstandsbediening 25m
| Blokkerende Waaier: | Straal 125M (kan volgens Uw Vereiste aanpassen, moet de Signaalsterkte ≤-75dBm in de Plaats zijn) |
|---|---|
| Antenne: | 12 ingebouwde richtingantennes |
| Het werk Bandbreedte (Mhz): | 12 banden met inbegrip van de CAMERA'S van GSM/CDMA/DCS/PHS/3G/TD-SCDMA/WCDMA/4G/4G LTE/5G/2.4G WIFI |
Tedere/Geboden 2G 3G 6 het Apparaat van de de Telefoonvervormer van de Bandencel
| Blokkerende Waaier: | 125m |
|---|---|
| Antenne: | 6 antennes in alle richtingen |
| Het werk Bandbreedte (Mhz): | 6 banden met inbegrip van GSM/CDMA/DCS/PCS/PHS/3G/WIFI/Bluetooth/UHF/VHF |
De Telefoonstoorzender van de hoge Machtscel 12 Banden Draagbare 12 Omni - Richtingantennes
| Blokkerende Waaier: | Straal 50150M |
|---|---|
| Antenne: | 12 Antennes in alle richtingen |
| Het werk Bandbreedte (Mhz): | 12 banden met inbegrip van GSM, DCS, 3G, CDMA, WIFI, 4G, GPS |

