Alle producten
-
Het Signaalstoorzender van de celtelefoon
-
De draagbare Stoorzender van de Celtelefoon
-
Hommeluav Stoorzender
-
Hoge machtsstoorzender
-
GPS-Signaalstoorzender
-
Afstandsbedieningstoorzender
-
Audioopnamestoorzender
-
5G stoorzender
-
Analyse van signaaldetectie
-
Draadloos communicatienetwerk
-
De Module van de machtsversterker
-
Communicatie-accessoires
-
Lans-Canadasnel het verschepen en geen problemen -
Lucila-BraziliëMateriaal van goede kwaliteit, zeer verantwoordelijke verkoper en snelle levering. Ik adviseer aan al gemeenschap/het AliExpress van Alibaba. Ik zal absoluut meer eenheden kopen. -
Hamadivo-FrankrijkBestseller, goede transactie en snelle levertijd
zoekwoorden [ cell phone signal jammer ] bij elkaar passen 409 producten.
De muur zette 8 van het de Telefoonsignaal van de Banden8w Cel het Blokkerende Apparaat op
| Blokkerende Waaier: | 1-15M |
|---|---|
| Antenne: | 8pcs ingebouwde richtingantennes |
| Het werk Bandbreedte (Mhz): | 8 banden met inbegrip van GSM/CDMA/DCS/PCS/PHS/3G/4G/WIFI/Bluetooth/UHF/VHF |
De draagbare 80m Blokkerende Stoorzender van het de Kanalen5g Signaal van 5W 11
| Blokkerende Waaier: | Straal 180m |
|---|---|
| Antenne: | 11 ingebouwde antennes in alle richtingen van PCs |
| Het werk Bandbreedte (Mhz): | 11 banden met inbegrip van GSM, DCS, 3G, CDMA, 4G, 4G LTE, 5G, WIFI, GPS, Lojack, VHF, UHF, 315.433, |
De draagbare Stoorzender van de Celtelefoon, 115M Ingebouwde Draadloze Signaalstoorzender
| Blokkerende Waaier: | 1-15M |
|---|---|
| Het blokkeren: | Mobiele Telefoon |
| Het werk Bandbreedte (Mhz): | CDMA, GSM, PHS, DCS, 3G |
Stationair Blocker van het Telefoonsignaal Apparaat 20m Straal voor de Walkie-talkie van 2G 3G 4G 5G WIFI
| Machtsleverancier: | Input AC160V-240V, Output DC5V 12A |
|---|---|
| Antennes: | 12 antennes in alle richtingen |
| Grootte: | 400 (L) ×130 (W) ×40 (H) MM |
Mobiele het Signaalstoorzender AC160V-240V die van de hoge Frequentieveiligheid 130M blokkeren
| het blokkeren afstand: | 130m |
|---|---|
| Het blokkeren: | Mobiele Telefoon |
| Het werk Bandbreedte (Mhz): | CDMA, GSM, PHS, DCS, 3G WIFI, LIET. |
Blocker van het de Telefoonsignaal van de schoolcel/het blokkerende apparaat 34dBm van de celtelefoon
| Verpakking Details: | Neutrale Verpakking |
|---|---|
| Levertijd: | 1-3 Werkdagen |
| Betalingscondities: | 100% vóór verzending |
Volledige het Signaalblocker van de Band Draadloze Plastic Mobiele Telefoon 130M GSM PHS van For CDMA
| Blokkerende Waaier: | 130m |
|---|---|
| Het blokkeren: | Mobiele Telefoon |
| Het werk Bandbreedte (Mhz): | CDMA, GSM, PHS, DCS, 3G WIFI LTE1 (4G1) LTE2 (4G2) |
De minigps-Drijver van de Signaalstoorzender
| Productnaam: | GPS-Signaalstoorzender |
|---|---|
| Krachtbron: | DC12V-24V |
| Consumptiestroom: | 150mA |
Est-808KA2 GPS-Signaalstoorzender
| Productnaam: | GPS-Signaalstoorzender |
|---|---|
| Krachtbron: | DC12V-24V |
| Consumptiestroom: | 150mA |
Van de de Celtelefoon van Ce/ROHS-het Signaalspanningsverhoger/Blocker met Omni - Richtingantennes
| Verpakking Details: | Neutrale Verpakking |
|---|---|
| Levertijd: | 1-3 ontvingen de werkdagen na de volledige betaling |
| Betalingscondities: | 100% vóór verzending |

