Alle producten
-
Het Signaalstoorzender van de celtelefoon
-
De draagbare Stoorzender van de Celtelefoon
-
Hommeluav Stoorzender
-
Hoge machtsstoorzender
-
GPS-Signaalstoorzender
-
Afstandsbedieningstoorzender
-
Audioopnamestoorzender
-
5G stoorzender
-
Analyse van signaaldetectie
-
Draadloos communicatienetwerk
-
De Module van de machtsversterker
-
Communicatie-accessoires
-
Lans-Canadasnel het verschepen en geen problemen -
Lucila-BraziliëMateriaal van goede kwaliteit, zeer verantwoordelijke verkoper en snelle levering. Ik adviseer aan al gemeenschap/het AliExpress van Alibaba. Ik zal absoluut meer eenheden kopen. -
Hamadivo-FrankrijkBestseller, goede transactie en snelle levertijd
zoekwoorden [ adjustable mobile phone signal jammer ] bij elkaar passen 141 producten.
10 Stoorzender van het banden de Draagbare Mobiele Signaal 40 Regelbare Kanalen van de Metersstraal
| Blokkerende Waaier: | Straal 140m (hangt nog van de signaalsterkte af in het bepaalde gebied) |
|---|---|
| Antenne: | 10 antennes in alle richtingen |
| Enige outputmacht: | regelbaar ≤35dBm/3W (met de knop van de machtsaanpassing) |
185W mobiele Telefoon4g 5G Stoorzender Hoge Frequentie met het LEIDENE Scherm
| Gewicht: | 2.7kg |
|---|---|
| grootte: | 430*330*80mm |
| Machtsconsumptie: | 185W |
Het Signaalstoorzender van 16 Antennesgps voor Auto/Bureaugebruik, de stoorzenderblok van de celtelefoon
| Materiaal: | Metaal |
|---|---|
| Kleur: | Zwart |
| Banden: | 16 banden met inbegrip van GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/WIFI/VHF/UHF/Lojack |
Gepersonaliseerde 11-band 2G 3G 4G / WiFi / GPS / Walkie Talkie Signal Jammer Draagbaar 60W Hoog vermogen
| Type: | Draagbare signaalverwarmer met hoog vermogen |
|---|---|
| Het blokkeren Straal: | 0-60m verstelbaar (@-75dBm, nog steeds afhankelijk van de signaalsterkte in een bepaald gebied) |
| Antenne: | 11 stuks omnidirectionele antennes |
Binnen van de de Celtelefoon van het Autogebruik de Vervormerstoorzender 8 Antennesafstandsbediening
| Blokkerende Waaier: | regelbare 040m (@-75dBm, hangt nog van de signaalsterkte af op bepaald gebied) |
|---|---|
| Antennes: | 8 Antennes in alle richtingen |
| kleur: | Zwart |
24 van de de Celtelefoon van bandenadjudtable van het het Signaal Blokkerende Apparaat het Signaalverbreker van GPS
| Blokkerende Waaier: | regelbare 140m (@-75dBm, hangt nog van de signaalsterkte af op bepaald gebied) |
|---|---|
| Antenne: | 24pcs-hoog-aanwinstenantennes in alle richtingen |
| Enige Outputmacht (elke band): | ≤ 33dBm/regelbare 2W (met de knop van de machtsaanpassing) |
8 van de de Stoorzender Binnenauto van het antennes UHFvhf Signaal het Gebruiksafstandsbediening 40 Meters Straal
| Blokkerende Waaier: | regelbare 040m (@-75dBm, hangt nog van de signaalsterkte af op bepaald gebied) |
|---|---|
| Antennes: | 8 Antennes in alle richtingen |
| kleur: | Zwart |
12 van de de Softwarecontrole van bandeniot van de de Celtelefoon de het Signaalstoorzender van Wifi bouwde Antennes met LCD het Scherm in
| Blokkerende Waaier: | Straal 125M (kan volgens Uw Vereiste aanpassen, moet de Signaalsterkte ≤-75dBm in de Plaats zijn) |
|---|---|
| Antenne: | ingebouwde antennes in alle richtingen |
| Het werk Bandbreedte (Mhz): | OEM 8/9/10/11/12 BANDEN MET INBEGRIP VAN GSM/CDMA/DCS/TD-SCDMA/3G/WCDMA/4G1/4G2/5G1/5G2/2.4G WIFI/5. |
De facultatieve van de het Beheerssoftware van IoT Slimme Controle est-804F12 12 verbindt het Signaalstoorzender van de Celtelefoon 2G 3G 4G 5G WIFI
| Blokkerende Waaier: | Straal 125M (kan volgens Uw Vereiste aanpassen, moet de Signaalsterkte ≤-75dBm in de Plaats zijn) |
|---|---|
| Antenne: | 12 Antennes in alle richtingen |
| Het werk Bandbreedte (Mhz): | 12 banden met inbegrip van GSM/CDMA/DCS/PHS/3G/TD-SCDMA/WCDMA/4G/4G LTE/5G/2.4G WIFI/5.8G WIFI/GPS |
van de het Signaalstoorzender van 2G 3G 4G 5G WIFI GPS LOJACK Afstandsbediening 25m
| Blokkerende Waaier: | Straal 125M (kan volgens Uw Vereiste aanpassen, moet de Signaalsterkte ≤-75dBm in de Plaats zijn) |
|---|---|
| Antenne: | 12 ingebouwde richtingantennes |
| Het werk Bandbreedte (Mhz): | 12 banden met inbegrip van de CAMERA'S van GSM/CDMA/DCS/PHS/3G/TD-SCDMA/WCDMA/4G/4G LTE/5G/2.4G WIFI |

