Alle producten
-
Het Signaalstoorzender van de celtelefoon
-
De draagbare Stoorzender van de Celtelefoon
-
Hommeluav Stoorzender
-
Hoge machtsstoorzender
-
GPS-Signaalstoorzender
-
Afstandsbedieningstoorzender
-
Audioopnamestoorzender
-
5G stoorzender
-
Analyse van signaaldetectie
-
Draadloos communicatienetwerk
-
De Module van de machtsversterker
-
Communicatie-accessoires
-
Lans-Canadasnel het verschepen en geen problemen -
Lucila-BraziliëMateriaal van goede kwaliteit, zeer verantwoordelijke verkoper en snelle levering. Ik adviseer aan al gemeenschap/het AliExpress van Alibaba. Ik zal absoluut meer eenheden kopen. -
Hamadivo-FrankrijkBestseller, goede transactie en snelle levertijd
zoekwoorden [ adjustable mobile phone signal jammer ] bij elkaar passen 141 producten.
De regelbare Mobiele Stoorzender 60W van het Telefoonsignaal Hoge Draagbare Machtskoffer
| kleur: | Zwart |
|---|---|
| Antennes: | ingebouwde antenne 11 in alle richtingen |
| Het blokkeren Straal: | regelbare 060m |
8 het Signaalstoorzender van de antennes3g 4G WIFI Mobiele Telefoon met USB-Schakelaar
| Enkel uitgangsvermogen (elke band): | 2W+/-200mA |
|---|---|
| Stroomvoorziening: | Input AC160V-240V /Output gelijkstroom 5V 15A |
| Naam: | De mobiele Stoorzender van het Telefoonsignaal |
4G van het de Telefoonsignaal van WiFi Mobiele de Stoorzenderafstandsbediening est-601J10
| Voeding: | AC160V-240V /DC 5V 12A |
|---|---|
| Afmeting: | 270 (L) ×240 (W) ×60 (H) |
| Naam: | Het Signaalstoorzender van de celtelefoon |
De binnenstraal van de het Signaalstoorzender van de Afstandsbediening Mobiele Telefoon 40m 22 Antennes In alle richtingen
| Blokkerende Waaier: | straal 140m |
|---|---|
| Antennes: | 22 antennes in alle richtingen |
| Het werk bandbreedte: | GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/WiFi/VHF/UHF/LOJACK/5.8G/5G1/5G2 |
De regelbare van het de Telefoonsignaal van de 8 bandencel Stoorzender AC160V - de Stoorzender van 240V 4G WiFi
| Blokkerende Waaier: | 1-25 meters (hangt nog van de signaalsterkte af in het givnegebied) |
|---|---|
| Antenne: | 8 Antennes in alle richtingen |
| Afmeting: | 420(L)*190 (W) *90 (H |
8 van het de Telefoonsignaal van de antennes Mobiel Cel de Stoorzender Openluchtgebruik Stationaire Explosiebestendig
| Enige outputmacht: | +33dBm/2W |
|---|---|
| Antennetype: | In alle richtingen |
| Krachtbron: | AC Adapter (220V) |
5 van het de Telefoonsignaal van de antenne3g Cel de Stoorzender 6dBm met Afstandsbediening voor School
| De macht verbruikt: | 4W |
|---|---|
| Blokkerende Waaier: | 120m |
| Afmeting: | 245 (L) ×160 (W) × 50 (H) MM |
De regelbare Mobiele Stoorzender/Blocker van de Telefoonafstandsbediening voor School est-505F
| Verpakking Details: | Neutrale Verpakking |
|---|---|
| Levertijd: | 1-3 Werkdagen |
| Betalingscondities: | 100% vóór verzending |
Stoorzender van het de Telefoonsignaal van de machts de Regelbare Cel/het Signaalspanningsverhoger van de celtelefoon
| Productnaam: | Het Signaalstoorzender van de celtelefoon |
|---|---|
| Outputhaven: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/WIFI |
| Modelnummer: | Est-505C2 |
Van het de Telefoonsignaal van de rugzakcel Stoorzender 8 Antennesgsm 3G 4G 5G 10Watt voor Landbouwbedrijf
| Type: | Van de de Celtelefoon van de rugzak Hoge Macht het Signaalstoorzender |
|---|---|
| Enige outputmacht: | 10Watt |
| Het blokkeren Straal: | regelbare 180m (@-75dBm, hangt nog van de signaalsterkte af op bepaald gebied) |

