Alle producten
-
Het Signaalstoorzender van de celtelefoon
-
De draagbare Stoorzender van de Celtelefoon
-
Hommeluav Stoorzender
-
Hoge machtsstoorzender
-
GPS-Signaalstoorzender
-
Afstandsbedieningstoorzender
-
Audioopnamestoorzender
-
5G stoorzender
-
Analyse van signaaldetectie
-
Draadloos communicatienetwerk
-
De Module van de machtsversterker
-
Communicatie-accessoires
-
Lans-Canadasnel het verschepen en geen problemen -
Lucila-BraziliëMateriaal van goede kwaliteit, zeer verantwoordelijke verkoper en snelle levering. Ik adviseer aan al gemeenschap/het AliExpress van Alibaba. Ik zal absoluut meer eenheden kopen. -
Hamadivo-FrankrijkBestseller, goede transactie en snelle levertijd
zoekwoorden [ adjustable mobile phone signal jammer ] bij elkaar passen 141 producten.
14 van de het Signaalstoorzender van antennes de Draagbare GPS Draadloze Volledige Banden 12000mAh
| Type: | Draagbare Handbediende Signaalstoorzender |
|---|---|
| Blokkerende Waaier: | Straal 120m (de Signaalsterkte moet ≤-75dBm in de Plaats zijn) |
| Antenne: | 14pcs antennes in alle richtingen |
12 Blocker van het de Telefoonsignaal van de bandencel de Regelbare Stationaire Afstandsbediening van 3G 4G 5G WiFi
| Het blokkeren Straal: | 1-60 M (hangt nog van de signaalsterkte af in het bepaalde gebied) |
|---|---|
| Antenne: | externe antenne 12 in alle richtingen |
| kleur: | Zwart |
808LE hoge Machtsstoorzender 47dBm, de Mobiele Stoorzender van het Telefoonsignaal met Antenne 5
| Productnaam: | Hoge machtsstoorzender |
|---|---|
| Gemiddelde uit-zet macht: | 47dBm |
| Voeding: | AC Adapter (AC110-240V) |
Van de de Celtelefoon van GPS Satelliet het Signaalstoorzender/Blocker 33dBm met Omni-Antenne
| Krachtbron: | DC12V-24V |
|---|---|
| Consumptiestroom: | 150mA |
| Outputmacht: | 2mV |
Van de de Celtelefoon van het Wirelesroestvrije staal Zilveren het Signaalstoorzender 40m voor de Zaal van het Schoolonderzoek
| Blokkerende Waaier: | 140M |
|---|---|
| Het blokkeren: | Mobiele Telefoon |
| Het werk Bandbreedte (Mhz): | CDMA, GSM, PHS, DCS, 3G WIFI, 4G |
Van het de Telefoonsignaal van de afstandsbedieningcel de Stoorzender/de Macht Regelbaar Blocker van het Celsignaal Metaal Shell
| Blokkerende Waaier: | 130m |
|---|---|
| Het blokkeren: | Mobiele Telefoon |
| Het werk Bandbreedte (Mhz): | CDMA, GSM, PHS, DCS, 3G, 4G |
Van het de Telefoonsignaal van de 16 Kanalencel van de de Stoorzenderdesktop het Signaalstoorzender voor militair gebruik
| Materiaal: | Metaal |
|---|---|
| Kleur: | Zwart |
| Banden: | 16 banden met inbegrip van GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/WIFI/VHF/UHF/Lojack |
200300m van de de Celtelefoon van de 6 Bandengevangenis Tedere het Signaalstoorzender
| Blokkerende Waaier: | Straal 200300M |
|---|---|
| Antenne: | 3pcs richting (Facultatieve) antennes/antennes de In alle richtingen van 6pcs |
| Het werk Bandbreedte (Mhz): | 6 banden met inbegrip van GSM, CDMA, DCS, PCs, PHS, 3G, 4G, GPS |
2.4W van de de Celtelefoon van WIFI GPS 3G Draagbare het Signaalstoorzender/Blocker est-808HE
| Productnaam: | De draagbare Stoorzender van de Celtelefoon |
|---|---|
| Gemiddelde uit-zet macht: | 30dBm |
| Antenne: | 3 antenne |
Volledige het Signaalblocker van de Band Draadloze Plastic Mobiele Telefoon 130M GSM PHS van For CDMA
| Blokkerende Waaier: | 130m |
|---|---|
| Het blokkeren: | Mobiele Telefoon |
| Het werk Bandbreedte (Mhz): | CDMA, GSM, PHS, DCS, 3G WIFI LTE1 (4G1) LTE2 (4G2) |

